Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SHASHIN VRT- SLIKE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SHASHIN VRT- SLIKE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 00:10
Ovo smo našle na terasi

A gdje ih je kasnije shasha skupljala po vrtu, to će otkriti ona! LOL
Mlađe gošće su se tak udomaćile i ukrasile predivno cvijeće sa ovim jajima









Ruža stablašica by shasha


P.S. Shasha, ovo nije tvoja tema. Ti imaš onu pod nazivom "Moje dvorište"! Ovo je tema sa dojmovima nas forumaša boravkom u tvom vrtu! LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 00:13
majko mila divotesmile39kad mi se otvorila tema i kad sam vidila prve slike skoro sam pala sa stolice,eto kako ovaj vrt djeluje na mene,sve sam rekla!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 00:14















Nadzor - Silvek i shasha


Toliko od mene sa slikama ovog predivnog vrta!!! Big%20smile
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 00:17
ja sam sad malo ljubomorna, grrrr,ove dvi tete moderatorice su imale priliku i jos uvjek imaju jer su blize nego ja uzivat u ovoj divoti!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 08:52
Dakle.... predivno.Kao cjelina ali i detalji....Shasha ne čudi se da se Andrea toliko oduševila da otvori posebnu temu!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 09:12
uživam smile70imaš osjećaj da si u rasadnik došao
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 10:46
Prvo hvala Andrei što je slikala ovu divotu. Spasila si Shashu i nas jer ko zna kad bi mi ovo prekrasno cvijeće vidjeli.

A što reči svje je smile120
život je more
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 00:41
Hvala vam curice smile79no kad vidim vaše cvjetnjake sve me sram slikati svog.
Rose,ti uzmi neki vikend slobodan i bumo te vodile po kontinentalnim vrtovima,naravno po tvom izboruWink
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 08:58
Prekrasan vrt,a cvijeća ko u priči,sreća da ne mogu do tebe,jer ti bi još i ukrala koji pelcersmile155
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 11:02

Zaista prekrasan vrt!!!

Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 11:12
ja sam ostala bez teksta ...nisam nikad vidila lipsi vrt...sasha a di ti stanujes?
Pitam jel mi daleko za doc u nocnu posjetu hehhehehe...ma nebi ti ni primjetila da ti nesto fali...stvarno je vrt za 10 smile56one night hehheeh
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 23:18
Meryann,po tvom pisanju vidim da si sa juga,znači daleko od mene(yeeeesLOL-šala mala)no ako svratiš kad blizu Varaždina samo se javi,tu sam jaWinkE da,i probaj po danu jer preko noći nebudeš vidjela šta kopašLOL
Lantana,obećavam,ako ne prije,kad mi tvoja lantana procvate,stavim slikiceHug
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 22:01
za cijeli vrt, za pakujce, lavandu i ono nešto plavo što ima listove kao peršin ili mrkva (Pulsatilla???)
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 23:18
Koliko malih sadnica smile227!
 
Moze mi tko napisati koje je ono cvijece sa puno cvjetica, roza i iznad ljbicasti, ona sa crvenim tulipanom u sredini i ona slika ispod?
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 23:22
mislim da su rekle da je to plox...rado bih to imala...ako nisam u pravu ispravite...
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 23:23
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

Koliko malih sadnica smile227!
 
Moze mi tko napisati koje je ono cvijece sa puno cvjetica, roza i iznad ljbicasti, ona sa crvenim tulipanom u sredini i ona slika ispod?
 
 
Phlox stolonifera 'Blue Ridge' i Phlox subulata 'McDaniels Cushion'
jastučasti plamenac
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 23:29
Vidis....jastučasti plamenac...poznatiji mi je taj naziv nego phlox
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 00:10
Shashino dvorište je smile120.
Nakon ovakvih slika dođem do zaključka da nemam šta pokazati, jer moje dvorište je velika 0, nuletina prema Shashinom i onda sam ljubomorna i jadna Confused.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 22:16
Zaista ne može biti ljepše - bravo svi!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 22:23
ostade ja bez teksta od puste lipotesmile120smile120
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,352 sekundi.