Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bidens – bidens ferulifolia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bidens – bidens ferulifolia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 10:31
Već isprobano- operacija uspjela!!!
 
Iznenadio me cvijet, kako je nezahtjevan!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
daaa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 44
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje daaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 14:12
lijep cvijet, samo mi nekako malo cvjetića ima, mislim da bi u nekoj kombinaciji ipak bolje izgledao
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 11:48
moj bidens u kombinaciji  spelargonijom,cvetiće ocvale morate skidati i redovito prihranjivati i cvast će cijelo ljeto..Wink
Smile
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 10:33
Prelijepa kombinacija
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 15:36
Angell - prelijep ti je bidens Clap! Ja sam ga ove godine prvi put kupila i posadila u kombinaciji sa ljubičastim petunijama. Nadam se da će se razrasti kao i tvoj, baš sam se takvom nadala kad sam ga kupila. Za sad super napreduje... Vidjet ćemo...Approve
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 20:23
Evo jedne slikice, mada ljubičasta boja na slici uvijek ispadne plava, ne znam zašto, al zamislite si da je ljubičasta Smile...


Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 13:40
ova kombinacija je odlična Clap
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 02:04
Originalno poslano od člana Angell Angell napisao:

moj bidens u kombinaciji  spelargonijom,cvetiće ocvale morate skidati i redovito prihranjivati i cvast će cijelo ljeto..Wink
Smile
 
Odlična ideja ( makar je stara tema..)Wink
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 14:04
Bidensi su vam divni. Prvi puta sam ove godime kupila dva bidensa, ali oba rastu grmoliko. Ima li više vrsta bidensa?



Tako su izgledali kad sam ih kupila. sad su veći,ali grmasti.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 22:33
...na placu su ove odine prodavali, nešto poput ovih...(slika sa neta)..al im nisam povjerovala da su bidensi, do maločas dok nisam  nabasala na ove....


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2013 u 20:34
I moj raste grmoliko.... posadila sam ga u viseće posude i cijelo ljeto uzalud čekam da naraste. Da li postoji takva sorta ili je u pitanju neki problem?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2013 u 20:59
da netko vam je prodao grmoliki bidens a ne puzavi.
 
postoji nekoliko vrsta grmolikih i nekoliko puzavih
 
99 % se uzgaja puzavi ali netko zna uzgojiti i grmoliki jedino sto je žalosno da vas nije prodavac upozorio da je to grmolika vrsta a ne puzava,
Na vrh
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 07:29
Ovaj moj izgleda kao jastučić debeo desetak cm, uopće se zemlja ne vidi, pun je cvjetova...nažalost, ne znam postaviti sliku da vidite kako izgleda (pročitala sam upute i pokušala postaviti ali mi nije uspjelo)
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2014 u 22:09
Evo da malo podignem temu, jer koliko vidim ove godine je opet bidens uz potuniju opet u modi.
 
Iako prošle godine je išao nešto slabije i nije se kupovao tako često ove godine se je pomjenilo i ljudi ga jako često kupuju... izgleda da je žuto opet in :o)))
 
 
Ima li ga neko od vas ove godine??? Kakva su iskustva???
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2014 u 23:59
Baš mi je drago da sam nabasala na ovu temu. Bidens nisam nikada imala. S obzirom na minimalnu brigu, cvate odlično. Sviđaju mi se kombinacije bidensa i petunija. S kojim cvjetnicama bi ga bilo dobro kombinirati?
Sutra je novi dan.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2015 u 19:06
vrijeme je za obnovu teme...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2015 u 06:32

i u kombinaciji sa surfinijama i ukrasnim batatom

Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2015 u 22:10
Ove sam godine po prvi put kupila bidens. U kratko vrijeme popunio je cijelu teglu, prepun je cvjetova, većinu dana je na sunčanom položaju. Prihranjujem ga svakih desetak dana. Za sada sam prezadovoljna izgledom biljke.
Sutra je novi dan.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2015 u 08:01
Cvjetak je super i ja sam jako zadovoljna, isto ga imam prvi put. Zasad su žardinjere u polusjeni, ali uskoro idu na južne prozore (čim mm napravi zaštitu od pada žardinjera) i očekujem da će tek tada pokazati u pravom svjetlu. Smile
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2015 u 23:19
Evo i slike mog bidensa. 
Sutra je novi dan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.