Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Surfinija - Surfinia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Surfinija - Surfinia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 46>
Korisnik
Poruka
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 18:31
Evo slikica posadenih prije 7 dana
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 18:32
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 09:54
Originalno poslano od člana bugic bugic napisao:

malo su mršave,ali inače ok,zdrave,posuda odlična,zemlja ne djeluje loše,pazi da ih u startu ne zalijevaš previše jer su nježne,ne stignu potrošiti previše vodu pa da korijen ne trune,čim zatopli krenut će rapidno uz prihranu
Na vrh
24crogirl View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2012
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 24crogirl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 15:10
evo mojih,tuce ih ovaj vjetar ali one se ne daju Thumbs%20Up moj muz je meni donio isto zemlju floragard iz njemacke direktno iz ''tvornice'' jer je tamo imao utovar iste tako da odsad ostajemo pri toj zemlji
Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 18:06
Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 18:07
Drugi pokušaj je bio uspješan
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 18:20
Originalno poslano od člana Fiorella Fiorella napisao:

Drugi pokušaj je bio uspješan
BravoooClap
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 20:25
Trud oko stavljanja slika se isplatio .Vrlo su lijepe.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 20:35
fiorela, cvijetić ti je predivan ... ali nisam siguran da je to surfinija.
 
mislim da je to potunija, možda griješim ali tako mi se cini
Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 21:19
Drago mi je da vam se sviđaju, meni su preslatke, moje prve
Teta koja mi ih je prodala je rekla da su surfinije, možda mi je krivo rekla
Sada i mene zanima, jer ne znam puno o njima, a nemam baš nekog iskustva.
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 22:45
Originalno poslano od člana Fiorella Fiorella napisao:

Drago mi je da vam se sviđaju, meni su preslatke, moje prve
Teta koja mi ih je prodala je rekla da su surfinije, možda mi je krivo rekla
Sada i mene zanima, jer ne znam puno o njima, a nemam baš nekog iskustva.

surfinija je,lavender lace.jedino im je posuda malo tijesna ako su 2 unutra.potunia je ista stvar,samo manje pada
Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2012 u 10:29
Originalno poslano od člana viridarivm viridarivm napisao:


Originalno poslano od člana Fiorella Fiorella napisao:

Drago mi je da vam se sviđaju, meni su preslatke, moje prve [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" />
Teta koja mi ih je prodala je rekla da su surfinije, možda mi je krivo rekla [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" />
Sada i mene zanima, jer ne znam puno o njima, a nemam baš nekog iskustva.
surfinija je,lavender lace.jedino im je posuda malo tijesna ako su 2 unutra.potunia je ista stvar,samo manje pada


viridarivm, da, dvije su unutra. Trebam li ih presaditi u veću teglu? Bojim se da ih ne "šokiram" preseljenjem, sada kada tako lijepo cvatu
Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2012 u 17:33
Evo mene s novostima. Bila sam danas kod tete gdje sam ih kupila i pitala ju što je to. Rekla je da je to surfinija samo da naraste nekih 40 cm. Iako, malo sam tražila po netu i našla sam da je to POTUNIA PICCOLA PURPLE ICE.
Jesam li na krivom forumu sada ?

viridarivm, presadila sam ih po uputama i sada tek vidim kako je i njima lakše
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2012 u 17:22
nisi na krivom forumu :o))
potunija je nešto između surfinija i petunija.
novi sorta koja se pojavila na trzistu u zadnjih par nekoliko godina
 
pitaj sto te zanima o njima. iako bi bilo dobro otvoriti i novu temo o njima, jer one nisu surfinie
Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 15:46
Danas sam shvatila da je zemlja u jednoj tegli u koju sam presadila svoje surfinije/potunije potpuno vlažna. Na granici blata. I tada shvatim da voda nije nikud odlazila jer su rupe ispod tegle bile zatvorene. Možda sam i ja kriva što ih nisam prethodno pregledala, ali što je tu je.
Odmah sam im napravila rupe, međutim ne znam kolika je šteta već učinjena. Što mislite, da ih izvadim van i presadim? Možda korijen ipak nije počeo truliti?
Pomozite, što da napravim? Tako su lijepe i u cvatu, nikako ne bih htjela da mi propadnu
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 21:26
Evo i mojih surfinija ili potunija svjedno mi je bitno da cvatu


Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 21:31
to je surfinija i predivna je
 
potunija ima grmolik oblik poput kugle
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 12:21
ja sam kupila ove

i ove


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 15:39
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:


ja sam kupila ovei

 
Bas su lijepe...neobicna boja...kao da su dvije nijanse
Na vrh
24crogirl View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2012
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 24crogirl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 12:46
evo mojih na sigurnome od vjetra i kise 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 46>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.