Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - frida nudi - traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


frida nudi - traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 91011
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 15:28
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

Još uvijek želim weigelu ( šarenolisnu, ali nije uvjet) smile143
a i sniježne grude bih rado udomila...


i dalje vrijedi...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 00:01
  ajmo jedna pogodba...
 za desetak cvjetova bazge ( za sok) dajem reznice žute ivančice ili zekina uha ili reznice ostića ( bijeli i roza), santolinu ili pepeljugu....
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 09:12
Imaš ogromnu bazgu na Put dimnjačara.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 23:54
..a čija je?...osim toga na cesti je....ja bih ipak neku manje zaprašenu dimovima iz auspuha.
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 22:11

ajde pošalji adresu na pp,pa kod mene na selu-u Slavoniji imaš more bazge,pa ako ju stvarno želiš,pošaljem ti....a ja bih voljela ostiće....

"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 22:21
Ima jedna malo veća za izvaditi,ako imaš volje krampati...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 01:31
Gle njega, on bi da ja krampam smile46 po ovom suncu....
Ma imam ja grm bazge, ali je ove godine dao tek desetak cvjetova i napravila sam dvije litre sirupa...svima se sviđa pa bi još...trebam samo za ovu godinu još desetak cvjetova...dogodine cu i ja imati dovoljno...
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 18:43
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

Gle njega, on bi da ja krampam smile46 po ovom suncu....
Ma imam ja grm bazge, ali je ove godine dao tek desetak cvjetova i napravila sam dvije litre sirupa...svima se sviđa pa bi još...trebam samo za ovu godinu još desetak cvjetova...dogodine cu i ja imati dovoljno...

ocvala je bazga, ja ti mogu poslati osušene cvjetove sko hoćeš, čula sam da se mogu i oni upotrijebiti za sok, ako ništa onda za fini čaj
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2011 u 23:18
 I dalje su moja "tiha patnja" :

- magnolija ( roza, listopadna)
- snježne grude
-dicendra ( srdašca)

Imam za podijeliti: aloe, kameni cvijet (sukulent), crasulu
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 12:54
ako se ne snađeš do kasne zime, javi mi se pa ću pokušati podijeliti moju dicentru
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 15:39
Thumbs%20Up
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 17:48
   Trebam hitno, za frendicu sadnicu ( malu Smile) glicinije, ako netko ima....pls....
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 16:47
Imam ti ja sadnicu  glicenije roze tj ljubicaste...,ali tek kad odmrzne zemlja...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 91011
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.