Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - frida nudi - traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


frida nudi - traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 14:17
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 imam jednu molbu...
  Moze li mi tko pogledati u svojim rasadnicima ima li kupiti sadnica nashi kruške... kod mene nema, a volila bih je zasaditi...
ako tko nadje neka javi pa se dogovorimo za plaćanje i slanje...
 
Vjerovatno nisi vidjela - monna je pronašla nashi krušku, napisala je obavijest pod temom voće 17.3.
 
Ja samo prepisujem njenu poruku
 
 
Tko treba nashi krušku, ima u Zagrebu. Ja danas naručila. Cijena sadnice 45 kn.
Možete zvati na mob 098 347-107
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 14:36
 Hvala ti na informaciji...mislim da cu odustati od nashi jer su me doma svi popljucali da im uopće nije fina ta kruška i da sto ce mi to...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 14:42
A meni je baš jako fina, posebna, izgleda da je dosta rodna
Pročitala sam da pospješuje izlučivanje štetnih tvari iz tijela, odnosno da smanjuje učinak alkohola (piješ i jedeš kruške i voziš auto - ha ha)
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 15:07
 ma znam ja sto je njima...imamo već jednu kruškicu, nekog patuljastog rasta i uvijek je jako rodna, toliko da joj moram u osmom mjesecu poduprijeti grane da ne puknu i svi su ponosni na tu krušku da misle kako joj niti jedna nije ravna...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 21:27
 Engleska pelargonija nabavljena ( pusa Nataliji)...!!!
 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 20:04
 Nudim: male kaktusiće ( par komada još imam)
             lovor list ( svjež pa sušite)
             reznice lavande ( ili zapelcano, ali onda trebate čekati)
             reznice ruzmarina
             sjeme rogača
             reznice oleandra

 Tražim:  za sad  asparagus...

...ostalo kad se sjetim Embarrassed
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 15:19
ja cu pogledati dal gdje imam koje lijepe  dijelove s korijenom za odvojit asparagusa ...pa ako bude saljem...  posalji mi pp za svaki slucaj ako hoces
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 15:24
Frida moze malo lovorovasmile143?
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 21:27
kakav te lovor zanima..ja mogu nabavit
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 21:28
Ma za susitiWink. ovaj kupovni nista ne mirisi
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 21:36
posalji pp...poslat cu ti svjeze ubrane grane pa susi...
Na vrh
polygala View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje polygala Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 17:47
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

posalji pp...poslat cu ti svjeze ubrane grane pa susi...
 
frida ja sam isto iz ZD
da li imaš možda rudbekiju
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 21:58
Polygala evo nasao sam rudbekije u Decori buzet na netu jedna kosta 14 kn pa pogledaj ak od nikog ne uspijes nabaviti http://www.decora.hr/katalog/trajnice_pr.htm
Na vrh
polygala View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje polygala Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 15:20
Originalno poslano od člana Magister vitae Magister vitae napisao:

Polygala evo nasao sam rudbekije u Decori buzet na netu jedna kosta 14 kn pa pogledaj ak od nikog ne uspijes nabaviti http://www.decora.hr/katalog/trajnice_pr.htm
 
 
 
zahvaljujemClap, baš ću popodne  naručiti
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 17:49
frida i ja bi malo lovora. kuhinjska zaliha mi je pri kraju a ovaj kupovni nije ni za šta. i imaš li slučajno još sjemena mimoze?
ostala sam ti dužna i za salvete, a već te opet žicamEmbarrassed. ali ima nešto novih pa ću ti poslati
adresu imaš ili da ponovo šaljem?
Na vrh
lorna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 18:56
frida - jel si nabavila asparagus?
Ja ga nevolim, ali ima moja svekrva na bacanje onog običnog (asparagus sprengeri), a ja ti imam onog sa malo većim i širim listovima slično bambusu... asparagus falcatus.
Dolazim u ZD ljeti pa ti mogu donijeti smile57
 
Javi mi se na PP!!!
http://lorna.mojblog.hr/
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 21:35
frida jel ima ispod tog tvog lovora koja mladica? Wink
htjela sam pitati i jel ti se koja grančica bugenvileje zapelcala viška? Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 22:13
 E pa sad.....sve sam ove poruke vidjela sad kad sam se vratila....svi koji su naknadno tražili lovor list neka se strpe do prvog svibnja ( donijela sam nešto, ali to je rezervirano)
 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 18:54
  Poslala sam danas pošiljke lovora pa javite kad stigne...da znam sređivat drugu listu...Wink
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 18:56
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

frida jel ima ispod tog tvog lovora koja mladica? Wink
htjela sam pitati i jel ti se koja grančica bugenvileje zapelcala viška? Wink
 
   Ima mladih malenih...doniti cu ti iza prvog svibnja...
za bougenviliju je gotovo za ovu godinu...izlistala je pa cemo na jesen opet ponovit postupak...imam jos jednu koju sam obecala...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.