Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - frida nudi - traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


frida nudi - traži

 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: frida nudi - traži
    Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 09:29
 Odlucila sam otvoriti svoju temu za sve sto cu ubuduce žicat i ponuditi...
počinjem s ponudom Big%20smile
 
Imam viška ovu biljčicu za kamenjare pa ako netko želi upotpuniti svoj nek se javi..
 
 
   ne znam kako se zove, raste po kamenim mocirama kod nas...listići su maleni, onako kao sukulent izgleda, u proljeće i cvjeta izbojima koji strše i imaju roskasto-bijele cvjetiće...
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dada View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 15:17
frida nisam uspjela otvoriti linkove. kaze not found!? morti mozes jos neki poslat?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 15:22
 
 
evo slikica - jel sad vidiš
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 19:59
ja to imam i mogu reći da kod nas na kontinentu , to može biti zimi na otvorenom , jer ga imam več par godina , super je -ima cvijetiće  
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 21:38
 Hvala ti Iris na slici...meni ne radi photobucket pa nisam znala kako da drugacije stavim slike...
  Eto sad imate i sliku i ponuda i dalje vrijedi....
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2008 u 22:35
 Evo, ovaj vikend sam nakupila nesto sjemenki mimoze...
 Svi koji zele pokusati sa sjemenom neka mi se jave.....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 09:52
Frida,ja bi probala posijati.Da vidimo kako bi se,ako bi niknula,na kontinentu  ponašalaWink
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 22:44
shasha, stize sjeme...
a za sve ostale kratko uputstvo...ja cu probati ovako:  staviti sjemenke najprije između dvije blazinice od pamuka koje trebaju biti stalno vlažne...tako bi trebale pustiti klicu ( nesto poput psenice za Bozic)...mozete probati koju sjemenku tako, a ostatak u zemlju...ma nekako cemo je mi vec uzgojiti....Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 23:24
smile78Frida.Budem probala tako,ko pšenicu a i odmah u zemlju.Možda nekako uspije.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2008 u 01:46
 nudim dvije "bebice" agave, dvobojne ( sa žutim rubom)...
p.s.  necu bit na netu jedno tjedan dana, ali neka zainteresirani posalju pp pa prvoj dvojici  šaljem kad se vratim....
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 11:06
 da malo osvježim...
  Nudim: 1. sjeme mimoze
              2. reznice oleandra ( bijeli, roza, ruzičasti - pink)
              3. jos je jedna bebica agave ostala ( dvobojna)
Na vrh
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 12:16
frida ako nitko neće dvobojnu agavicu možeš slobodno poslati opet meni...
znam kome ju budem poklonio... već su me žicali kad su vidili onu prvu koju si mi poslala... :D
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 19:50
ja bih volio dobiti oleandre,a može i agava ako se brbe neče ljutiti.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 19:54

ja bih nekoliko sjemenki mimoze, ako ima...Big%20smile

Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 20:51
 Uh cekajte sad da sredim evidenciju...
monna-1 pošalji mi adresu pa šaljem sjemenke
skitnica  i ti pošalji adresu pa šaljem i agavu i oleandre
brbe poslat cu i tebi jos jednu, ali zbilja malenu...


Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 21:18
ja sam za sve - molim , to nemam - ako nema onda barem mimozicu 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 23:37
Branka  agava vise nemam sada, ali bit ce jos kad odem k mami na otok...kad donesem javit cu, a oleandre ( reznice) imam i mimoze jos vrlo malo sjemenki pa cu ti poslati, ali mi adresu posalji...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 08:53
Frida ako doneseš još agave sa otoka, bilježim se sa štovanjem...Tongue
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 16:31
-
Na vrh
Jelena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 00:16
može meni oleandrić?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.