Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dogovor oko datuma!!!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dogovor oko datuma!!!!

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dogovor oko datuma!!!!
    Objavljeno: 01 Svibanj 2008 u 20:25
Ajmo se izjasniti i dogovoriti oko datuma akcije!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2008 u 21:20
Tek sam sad vidjela tvoj avatar, baš si veliko dijete!!!!!
Nadam se da me nećete "pogoditi u sridu" - moj najdraži netjak prima 18.05. svoju prvu pričest, a zadnji vikend je FLORAART.
Navali narode - nisam sigurna da sam uspjela zapaziti je li odlučen dan (nekako po anketi je izgledalo da je nedjelja) pa se nadam da ćemo uskoro imati konačne podatke.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 23:10
Rijeka,mislim,u stvari sam sigurna da si promašila temu ovim postom.
Što se datuma tiče,nebi se izjašnjavala jer meni sve odgovara,no imala bi komentar.
1.Floraart ne traje jedan dan,a ako je nekome bitnija izložba od ovog onda ok,neka ide na izložbu.
2.Većina ljudi ima slobodnu i subotu i nedjelju(oni koji nemaju većinom i oba dana rade,tj.smjene pa kako ih ulovi).Zato mi je nekako realnija subota jer ipak ostaje nedjelja da se ljudi odmore od puta i pripreme za radni dan.Ovako će neki praktički sa puta na posao.
Uglavnom,mislim da bi svoj prijedlog oko datuma trebali dati oni koji ozbiljno misle ići.
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 08:00
Vi,admine kad zasnate datum,samo meni molim vas javite kad će te doći po sve što ja spakiram za djećicu,puno hvala smile162
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 09:30
ja jedino ne mogu vikend 31.5 - 1. 6. a sve ostale dane mogu... subotu popodne ili nedelju cijeli dan.  tako da ili 24.25.5. ili 7.6.mislim da dalje od 7.6 bi bilo0 malo kasno...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 17:05

da vidmo tko bi sve isao....

Samo da kazem da ne moraju svi darovati neke ogromne kolicine cvijeca... dovoljno je i jedna maleni cvjetic ako je od srca...
 
Treba nam ljudi tkoji ce cvijetice i posaditi uz vrijedne malene ruke koje ce nam pomagati....
Na vrh
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Guests Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 23:36
Da ga dodatno zakompliciram napomenut ću da imamo još jedan produženi vikend ovaj mjesec 22. - 25.05. i vjerojatno će puuuuno ljudi opet putovati, pa možda da ipak dogovaramo prvi vikend u 6. mjesecu. Dajte se ljudi pokrenite i nešto konkretno napišite. sigurno već imate neke dane u planu za neke druge destinacije, pa onda da vidimo koji datum nekako najviše odgovara svima. Jako bih željela ići ali isto tako planiram i taj dugi vikend negdje do mora skočiti pa bi ipak trebala znati što večina odluči!
Na vrh
Franjica View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Franjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 23:37
Vidi vrapca, pa kaj sam vam toliko dojadila da ste me u goste strpali, nemojte mi smo reči da je to posebna čast...
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 23:58
.....mislim da su oni videci koliko planiras putovati da si vise gost leh doma
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 10:57
Čini mi se da je krajnje vrijeme da znamo datum.Ja ne radim no to ne znači da nemam drugih obaveza i bilo bi dobro da odredimo datum.
Ja predlažem da raspravljamo baš oko tog produženog vikenda jer imamo 4 dana na izbor.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 13:17
kada je produzeni vikend???
Na vrh
patuljak View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje patuljak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 15:52
Produženi vikend je 22.-25.05.!!! Ja tada ne mogu!
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 16:48
ja sam od 25 nadalje na moru -jedno tjedan dana , a 07.06  mi dolazi  kćerka  ,tako da mi nikako ne odgovara . na moru  sam obavezno u radnoj posjeti tak da neznam još .
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 21:02
22.05. radim, a 24.05. mi kćer slavi rođendan, dakle 25. mi jedini odgovara za putovanja i dobra djela.


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 10:37
Ispravka datuma slobodna sam 24., a ne 25.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 21:38
Admine, gdje je zapelo, izgleda da se izgubio u cvijeću.
Kada se ide, tko ide... Admine, javi se, halo Admine javi se...
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 21:43



Admina nam progutala maćuhica u plasteniku...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 21:50
onda 24.5. !!!!
 
 
ps. spasio se od macuhice, napala ju petunia a ja pobjegao glavom bez obzira...
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 21:54
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

ps. spasio se od macuhice, napala ju petunia a ja pobjegao glavom bez obzira...


_________________________________________________________________



Znači, 24.5. je finalni datum? To je to, nema više rasprava oko datuma??
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 22:02
jos moram potvrditi sa ravnateljem da oni se sloze a mislim da hoce i to je to...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.