Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izložba cvijeća-LUDBREG
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izložba cvijeća-LUDBREG

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 10:32
Kao što sam napisala ovaj vikend je izložba i sajam cvijeća u Ludbregu!
Moja mala ekipica je bila i uživala.Vrijeme nam je prijetilo pokvariti dojmove (bilo je dosta hladno i sipila je povremeno kišica) ali kad je sve oko vas prepuno cvijeća, ljudi, glazbe , ne može ništa naškoditi ! Nadam se da ćete uživati bar preko ovo malo slikica Smile.



















































Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 11:47
Jooj ovo je predivno..sad još stavi slikice sa čim si se ti počastila..Meni je bolje da iduči vikend u SK idem bez novčanika ili bez MM inače će bit ovako smile232smile224
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 12:57
wow...eno među kalistemonima ugledah četinjače za pitare...zašto toga nisam vidjela u Sv. Filip i Jakovu smile42...
Ajde, da vidimo što je došlo kući s tobom!!!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 20:00
bas sam uzivala
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 10:18
lantana 10 kn, a ja se patim sa sjemenkama već dva mjeseca smile42LOL

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 11:30
E moja Konte, to sam i ja prvo pomislila kad sam ih ugledala smile42, samo ja od prvog mjeseca se zezam s njima, ufff i onda ja kupila dvije po 10 kuna a malo kasnije naiđem po 7 kuna i naravno kaznim sebe pa i tu kupim jednuApprove
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 10:54
krasnih primjeraka na tom sajmu je bilo....ali tek kako lijepo uređena dvorišta imaju u tom kraju, da ti oči ispadnu...
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:54
dobra ponuda i lijepe su ti slike,svaka čast na trudu,tako malo mjesto a tako lijepi sajam
bila sam u Ludbregu nekoliko puta,i vidjela kako su lijepo uređene okućnice i vrtovi
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 13:27
Neznam dal postoji službena obavjest u kolko se otvara sajam, no od štandova je danas u pol jedan bio spreman  za prodaju samo jedan štand sa cvijećem!
Stog ne žurite, do nedjelje se valjda budu posložili!!

I da, jaaaako sam se razočarana vratila!!!! Nažalost!!!
Više cvijeća i susretljivosti susrećem na Varaždinskom placu!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 14:34
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Neznam dal postoji službena obavjest u kolko se otvara sajam, no od štandova je danas u pol jedan bio spreman  za prodaju samo jedan štand sa cvijećem!
Stog ne žurite, do nedjelje se valjda budu posložili!!

I da, jaaaako sam se razočarana vratila!!!! Nažalost!!!
Više cvijeća i susretljivosti susrećem na Varaždinskom placu!!!
 
Lovro,ja sam negdje pročitala da je službeno otvorenje danas popodne,možda si ti uranila,a oni još nisu bili spremni za goste,ja imam namjeru sutra iči.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 15:01
Danas sam jedino mogla upecati muža, sutra i u nedjelju radi!!!!Šmrc!!!

Ma nema veze, već me prošla mrzovoljnost!!!!
I već sam tak Tongue!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 15:02
I da, bilo je drugih posjetilaca!!!
Svi su gunđali, ne samo ja!!!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
bleky View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bleky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 14:23
Ajoj,mislim da ste išli prerano,sajam se otvorio iza 16 sati..
ja danas samo prošetala usput do trgovine,malo sam bacila oko na te cvjetiće...ima svačega,preeekrasno...i puno izlagača..
sutra ću u shopping..joj,baš se veselim...
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 16:53
cure nemojte zaboraviti aparate kući Wink
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 19:40
Ja sam danas bila na sajmu,štandovi puni cvjeteka kakvih želiš,nisam ih slikala,samo sam poslikala neke detalje na izložbi hortenzija,bilo ih je toliko vrsta i boja,da nisam znala kud bih pogledala
 
 
 
 
 
 
 
 
a kući dolijela ovo
 
 
i ovo
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 11:10
Evo da se i ja pridružim sa nekoliko slika sa sajma cvijeća u Ludbregu, bila sma prvi dan kada štandovi još nisu svi bili niti postavljeni međutim to mi nije smetalo da uživam....













samo mi je žao što više nije bilo u prodaji ovih plavih ljepotica



















mene su najviše zanimali hibiskusi i bugenvilije

ljubazni Denis i njegova gospođa Danica


















Na vrh
bleky View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bleky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 11:44
Ja ću danas pofotkati pa ako uspijem staviti navečer...Embarrassed
Inače,za sve koji se spremaju kod nas,ponesite kišobrane...moglo bi padati,baš je ružno oblačno...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 12:04
Prekrasno i za svaki gušt ponešto
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 12:45
prekrasno za vidjeti i stvarno - za svakog ponešto

ne znam zašto denis b. zadnjih par godina ne dolazi u filipjakov..., ali sigurno ima neki razlog
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 13:55
smile55smile55
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.