Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izložba cvijeća-LUDBREG
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izložba cvijeća-LUDBREG

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Izložba cvijeća-LUDBREG
    Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 20:02
Jučer,01.05. je počela izložba cvijeća u Ludbregu i traje do nedjelje,04.05.
I eto mene danas oko podneva u "centru svijeta" ,mislim si,nebude gužve jer neki ljudi rade,neki kuhaju i konzumiraju ručak pa će poslije svratiti a ja ću u miru sve razgledati i kupiti,naravno.
Kad onoShocked,3-4 štanda sa cvijećem,ostali prazni!!!!Angry
 
 
(on nam je reko,slikajte mene,kud ćete samo cvijeće! I ja jesam(sad kad sam spremala slike skužila sam da ga i znam,uvijek mi spusti cijenu knjiga,Embarrassed)
Aj ok,popit ću sa MM kavu,možda Branka svrati(i svratila je uskoroWink)pa će i cvjećari doći.
Došla je Branka prije pa smo malo još sjedile i onda krenule u razgledavanje(usput smo"stričekima" pomagale istovarivati biljkice da si najljepše prve pokupimoLOL)
Prvo smo(prije nego su "stričeki" sa biljkama došli) išle u zatvoreni dio gdje su bile orhideje i bugenvile,i nekoliko ruselija
 
Pa krenimo sa Orhidejama:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 20:06
Ima ih još.......
 
 
 
 
 
 
 
 
I na kraju,evo i današnje cijene orhideja
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 20:09
Ljubitelji orhideja se neće ljutiti no nadam se da se ni ostali neće ali ja nisam mogla izdvojiti samo 4-5 slika.
Bugenvile:
 
 
 
 
Ruselija je bilo samo 3-4
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 20:12
I onda smo izašle van,na sunce,i cvjećari su počeli dolaziti te je večina praznih štandova bila puna
 
 
 
 
 
 
ovo je dio trga koji slabije dolazi do izražaja uz sve te štandove cvijeća oko sebe
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 20:16
malo kaktusa(bilo ih je dosta štandova sa kaktusima no meni blicala baterija pa ih nema više)
 
 
I jedna predivna fuksija(dvije takve su kod mene završile i jedna kod Branke..mislim?!)
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 20:23
Moj dojam:Ok,meni je trebalo cvijeće za vrt i lončanice za van.Toga ima stvarno puno i krasne su.Sobnog cvijeća nisam primjetila,osim ovih orhideja i na pevecovom štandu,no to me trenutno nije ni zanimalo.
Neke se cijene vide,po meni, zadovoljavajuće.Orhideja ste vidjeli cijenu,mislim da su stvarno ispod cijene jer su sve predivne i zdrave.
Ova fuksija ogromna je 50kn.Male sadnice balkonskog cvijeća su od 4-5kn.Trajnice 10kn.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 20:55
Tu se stvarno ima što za vidjeti...smile89
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 21:13
Bilo je tu ipak svega! Hvala shasha na fotkama!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 21:43
Eh, da mi se bilo uvaliti među to cvijeće...naravno, s punim novčanikom, bez limita...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 22:13
Orhideje su prekrasne....posebno mi dekorativno izgledaju u onim visokim prozirno bijelim pitarima....smile94i bugenvilija ima prekrasnih boja....
Shasha nije ni čudo da nisi mogla odoliti  fuksiji ....prekrasna je smile64 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 00:21
smile141 Kako si počela priču, pitala sam se jeli ima kaj u Ludbregu ili ne? Kad ono ipak sve je bilo smile107
Vidiš koja razlika, na Glavnom kolodvoru traju Dani cvijeća Zgb županije, tamo su trajnice 5 kn, a ostale bilje na više, posebno surfinije! Tongue
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 21:26
Ludbregu svaka čast, iskazao se nema šta, izgleda da je vrlo uspješna organizacija, a kupci mora da su bili zadovoljni ovakvim izborom, a Shasha kao i obično uslikala taman ono što treba.
Sve pohvale.
E da mi je bilo biti tamo, s puno novaca, i da još imam to gdje i smjetstiti bila bih zbilja sretnica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 20:16
U stvari je puno manje izlagača ove godine jer je isti vikend bila izložba i u Koprivnici.Tako da su neki,bliži Koprivnici,tamo izlagali.
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 21:44
shasha super sličice, čini mi se da je bila najveća ponuda orhideja, stvarno su krasne
 
a i ruselija, moja je ove zime otišla pa pa Cry, a moja seka na moru ima veću nego što je ona na slici
 
 
 
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 22:26
meni se baš sve svidjelo  - od sashe do cvijeća . tek sad sam primjetila kako ima lijepe plave oči , kao i malo cvijeće koje sam kupila za moj mali kamenjar kojije sada sav u cvatu . ali naravno nemam fotića . teak pomoć 
Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 08:22
Pitanje za sashu i branku jeste li mi vi to popalile fuksije pred nosom u petak oko 3 sata??? Ja bila ona trudnica koja je došla po njih a vi (ako ste bile to vi) stajale oko njih da ste ih već kupile!!! smile64
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 09:44
Draga OPROSTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.Ali stvarno,mi smo tamo sa tim stričekima vadile cvijeće iz auta i odmah sebi stavljale na stranu.
Nisam ja znala nego mi kasnije Branka veli,da je neka žena rekla kako smo joj uzele cvijeće pred nosom.(ja sam valjda već u auto spremala)
Ajme,da sam znala SVE bi ti ih ostavila.
Ali,mi smo samo 3 komada kupile a ostalo je još hrpetina.
Sorry još jednomsmile143
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 12:12
eh stvarno mi je  sad    žao , pa kaj nije rekla da nam da jačmenac ako ih uzmemeo od nje . da smo se bar znale prije  mogle smo se lijepo sve skupa ispričati ko prave forumašice . eh što. smile155  ti je sudbina 
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 07:28
Da podignem malo ovu temu, jer vrijeme joj je Wink!
Danas počinje trodnevni sajam cvijeća u Ludbregu i traje do nedjelje .To se nikako ne bi smjelo propustiti cvijetoljupci-ja hitaaam nadam se u subotu!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 08:00
 Ne sumnjam, nego samo podsjećam - čekamo sličice!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,383 sekundi.