Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Ukrasne trave i travnjaci
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - problem
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


problem

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: problem
    Objavljeno: 13 Svibanj 2007 u 19:34

Prije mjesec i pol,ako ne i više,sam iskopala travu da je rasadim.Jedan grm sam vratila na isto mjesto i on sad još uvijek ovako izgleda...

 
Nikako da počne rasti,šta mu je?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2007 u 21:24
bez brige poćeće , ako je zelen još uijek ima nade...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2007 u 22:09
samo ga zaljevaj i nece biti problema
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2007 u 07:21
Mnogo vode i krenuće. On sada malo boluje, ali bitno da je zelen i da se nije sav osušio.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2007 u 11:52
Malo listam po temama i naiso na ovu. pa da pitam, jeli bilo kakvih pomaka ili jos uvijek takav kakav je...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2007 u 20:30
Baš sam mislila dal da je uslikam pa da se vidi koliko je narasla,al sam se predomislila.I sad Vi pitateTongue
Trava raste,nije onako velika kako bi trebala biti no napreduje.Čini mi se da je na slici gdje sam pitala u svezi vodenog vrta.Uglavnom napreduje ,možda neće cvijet imati al bude dogodineWink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2007 u 20:56
A kakav ima cvijet? I dali se može u jesen dijeliti?
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2007 u 21:07
  pa kod shashe ce i kamen da procvjeta  smiley_128
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2007 u 22:10
Andrea,u principu se u proljeće dijeli jer u jesen cvate.ALI bumo mi nekaj smislili (imam jednu mladu sa strane posađenuWink)A cvijet joj je veliki čupav i bijeliBig%20smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2007 u 08:43
I cvijet je potjerala.Evo Andrea tako izgleda to samo što bi trebala biti za 1 metar višlja,a onda ima i veče i bujnije cvjetove
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2007 u 17:02
Sledeće godine će biti prava lepotica i ukras i onako lepog dvorišta.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2007 u 13:18
imam pitanje a ne znam gdje ga smjestiti pa ću pokušati ovdje..
dobila sam na poklon nekakvu lijepu vazicu u koju je ta osoba stavila malo živoga cvijeća..
1 cvijet ruže, malo travica izmežu ostalih i 2 cvijeta žednjaka
e sad, mene zanima, mogu li taj žednjak zasaditi i kako i hoće li uopće uspjeti (nemam nigdje vrbe uokolo pa da probam staviti da pusti korijenje :(  )
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2007 u 22:58
Uslikaj ti to da vidimo kako izgleda.A što se teme tiče,možda bi bolje išla na"zakorjenjivanje" ili"razmnožavanje"Wink
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2007 u 08:38

imaš pravo shasha

slikala sam pa ću popodne u pravi topic staviti sliku :)
hvala
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 22:53
Budući nije moja, nego od shashinog susjeda, a vidim da imaju problem što već dugooooo vremena imaju ovaj lijepi grm, ali nikako da izbaci metlice kak spada, već zabušava... trebamo mišljenje zbog čega!!!
Ja sam mislila da je neka vrsta koja kasnije cvjeta, ali izgleda da nije. Izbaci stabiljku malo iznad nje i metlica se širom ne otvori kao na drugima!
Ako netko zna razlog nek pomogne!

Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 22:54
Shasha, zar nije ova metlica na tvojoj predzadnjoj slici roze boje? Tako meni izgleda!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 23:02
Ko pupoljak je,al prelazi u svjetlije.Ne čisto bijelo al neka krem boja bude
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2007 u 23:10
Jeli mi netko može reći kakvu travu zasijati na predjelu ispod crnogoričnog drveća koje jako odbacuje iglice??? smile77
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2007 u 23:20
Mislim da ti tu trava neće rasti. Možda se tek koji čuperak probije.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2007 u 23:25
Originalno poslano od člana kika kika napisao:

Mislim da ti tu trava neće rasti. Možda se tek koji čuperak probije.

Ma, to sam si i ja mislila, ali ipak se nakon ddddddduuugo vremena odlučila postaviti ovo pitanje!!! Cry
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,393 sekundi.