Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj kutak za opustanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj kutak za opustanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 35>
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:18
Mimar neznam odakle bi počela, najprije me je oduševio ružičnjak, pa onda travnjak na istočnoj strani kuće- predivna zdravo zelena trava, onda kaktusi u kanti, pa božuri uklopljeni u boju fasade..... i na kraju starinski kovčeg. Ove tvoje današnje slike su mi uljepšale večer, i da ne zaboravim perunike su "the best"  !!!!! Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:20
Mimar cvijeće ti je superKoliko samo ruža imaš,baš pravi ružičnjak.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 23:36
Hvala mimar na prekrasnim slikicama!
n!ema te često sa svojim slikicama, ali kad staviš slikice onda je to pravo oduševljenje!
Ne trebaš se ti nama penjati na krov da vidimo kakav je tvoj ružičnjak! Vidimo da je prekrasan i ovako. Koliko samo sadnica ruža imaš u njemu!? Jedna ljepša od druge, a kaktusi................ i sve  ostalo - čista petica!
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 12:06

Moram da priznam da radije sedim (odnosno raduckam Wink) po basti nego za kompom, zato me manje ima na forumu. Ruze su dominantne u basti i brojcano a i bojama i mirisom (dok ne procveta loniciera, njoj u mirisu nema konkurencije LOL a i kako je krenula i po krovu, paviljon se uskoro nece videti).

 
ovu ruzu zovemo kameleon zato sto  u jednom danu na suncu promeni boju od zute, preko narandzaste do crvene
Ovaj rododendron mi je posebno drag, dobila sam ga na poklon, posadila u obicnu zemlju, zaboravila da zastitim od hladnoce, nisam mu dala prehranu i on uprkos svemu, cvetao. Dar je, ocigledno, bio od srca dat.
 
violice jos uvek cvetaju a i lobelija
na stepenistu je ostic po prvi put (navukli me neki sa Cvijeta Wink) i jako sam zadovoljna kako se "ponasa"  LOL
.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 12:08
Mirisni raj za opuštanje!Big%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 12:10
Mimar, tvoj kutak za opuštanje je bogme i moj, jer ja u mom dvorištu nemam na žalost takav kutak, ali zato sjednem pod tvoj saliks - jako mi se dopada, gledam u visteriju-gliciniju, pod nogama su mi predivne perunike, a leđa bocka onaj crvenocvjetni kaktus, jednom riječi raj.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 14:41
mimar predivno je kod tebe Thumbs%20Up
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 14:46
I ja se slažem Mimar da loncieri nema premca u mirisu, a ova tvoja je prekrasna.
život je more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 16:48
Apsolutno svaka slika je posebna, a uz tvoju priču još i draža!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 20:08
ovo je nestvarno, rekla bih savršeno sve mi se sviđasmile120
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 20:11
mimar ovo je super,a najviše su mi za oko zapeli božuri tvoji smile57
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 12:12
Trisa, drago mi je da cesto navratis Smile, volela bih da to jednom STVARNO uradis.
Baka, pre neki dan videh Vas komentar na temi o gradovima i jako mi je zao sto nosite tako lose i tuzne uspomene iz Beograda, pa Vas pozivam da ih, ako je to moguce, barem malo ublazimo.
Iris, za tebe (ove bele sam donela davno sa Hvara i jako su mi dragi)
 
 
 
 
Kontesa
 
 
 
 
 
 
Lantana, mirise ko u parfimeriji Wink i njih je privuklo, na stotine ih je svako vece
 
Bromelija,  Anaida  smile78
Jacmanii cveta nesto kasnije od ostalih klematisa
 
jako lep pokrivac tla, nikako da nadjem vremena da ga identifikujem pa ako ga neko ima ...
.
 
 
Visoko je skoro 2m
 
mada spadaju u neupadljive i zevalice znaju da privuku paznju
.
Hibridna muskatla
margarete, hemerokalis i hortenzije krenule sa cvetanjem, uskoro ce preuzeti primat ruzama
 
.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 12:33
Prekrasno Mimar, božuri vode na top listi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 13:29
hvala na slikama božura,stvarno su posebni i šteta da ne cvatu duže Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 20:20
e, ovo su mi posebno drage biljke jer me svaka biljka  podseca na grad iz koga sam donela pelcercic ozilila ga i sada ovako izgledaju
Hercegnovski jasminoides



Budvanska bugica i lantana



Kopaonicke margarete i zvoncic




ovog proleca sam imala veliki problem sa ruzama a i jedan od klematisa je umalo stradao. Srecom ostala je ova jedna grancica i sada ponovo cveta

Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 20:37

Mimar, evo mene nepozvane u tvoj prelijepi vrt! Sve je savršeno....svaka čast...a za problem s ružama....važno je da si se ti dobro oporavila od udisanja silnih kemikalija!

Prekrasne biljke i savršene fotke. smile94smile79
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 23:58
Ma ti si, kao i ostali, uvek pozvana smile78.Bas sam veceras napisala Dzombi da si mi ti asocijacija za klematise, imam jedan kome ne znam ime, ovih dana ga uslikavam i saljem ti ga da mu kumujes Wink.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 09:35
Prošetala sam opet unatrag po tvom kutku za opuštanje. Ma zbilja je prekrasno. Toliko zelenila, cvijeća, boja.... predivno.  U kom dijelu živiš?
Moje uspomene su... ha stare. Što se toga tiče i ovdje gdje sad živim, kad smo pobjegli, je pala bomba na kuću, sli sreća na drugi kraj... Ratovi su....Confused
No ima i ljepših uspomenaBig%20smile. Teta me je vodila po Kalemegdanu... Ona je živjela na Senjaku sve do 1981 kad je obolila. A baka kod Slavije....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 17:55
sve mi se sviđa Smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 21:42
Vauuuu,ma uvek se odusevim kad svratim u tvoj vrt,mogu misliti kako je u stvarnosti
ona pokrivac tla je predivan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.