Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomoć! Kako od livade do lijepe okućnice?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomoć! Kako od livade do lijepe okućnice?

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 14:00
Opla pa to će biti jako lijepo draga moja, samo reci što trebaš od onog što ti eventualno mogu dati, odmah se bacam na zakorjenjivanje i do proljeća ćeš sve dobiti.smile99
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 14:19
Draga Triša trebam puno toga da zasadim ovu livadu tako da svaka biljčica je dobro došla ne biram jer"široko je polje" za sve ima mjesta,pa što budeš imala viška bilježim se sa štovanjem.
Ako se dobro sjećam da sam kod tebe vidjela onaj šareni bršljan sa širokim listovima,jako mi je lijepi pa bi njega molila koju grančicu.
I hvala unaprijed,svi ste tako dragi i od pomoći hvala.smile120
meni je super u životu
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 18:44
Koja milina za raditismile161.Kad majstori večinu završe,biljkica bude da buš i livadu do trebala kupitiWink
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 18:54
Esmeralda- bit će ove godine sjemena ko u prići! Samo reci koji ti je plan da znamo skupiti i još malo extra!
Thumbs%20Up
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 19:06
Od mene dobiješ vajgelu ako se zakorjeni!!! A buduća susjeda bu djelotvorna, možda dojde i sa štihačom!!! smile184
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 19:26
Kaj susjeda,ne samo susjeda nego i one koje dojdu na kavu kod mene budu dobile štihaču i  bum ih upoznala sa esmeraldinim "gruntom"LOL
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 19:31
Joj baš ste slatke samo vi sakupljajte sjeme i kojekakve biljčice,krajem ljeta nadam se da će majstori večinu napraviti,i onda sakupljam biljčice i sadnja može početi
meni je super u životu
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 23:25
ovo je baš lijepa parcela i može se jako lijepo urediti! samo ju ne treba pretrpati! nije toliko problem za cvijeće, ali treba dobro osmisliti koje se grmlje i drveće sadi (to zauzima dosta prostora, a drveće kasnije baca sjenu pa se uvjeti za neke biljke, koje rastu pod njim, mijenjaju). mislim da bi bilo dobro da prvo razmisliš o tome, jer se na jesen može dosta toga posaditi.    mi smo posijali albiciju i, ako te zanima, odvojit ćemo jednu sadnicu za tebe (naravno da će biti još nekih sjemenkica cvijeća)...pretpostavljam da će u ponudi naših forumaša biti svega, ali možda albicije neće...pa, ako hoćeš, tu smo!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 17:56
Hej esmeralda ima li štogod novog kod tebe? Smile
Ja malo svratila da te pozdravim
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,265 sekundi.