Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nova Gradiška - Izložba cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nova Gradiška - Izložba cvijeća

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nova Gradiška - Izložba cvijeća
    Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 22:50
Sa otvaranja izložbe, djeca iz vrtića
 
 
 
 
 
 
Plakat izradio akademski slikar Gordan Bijelić
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 23:43
Malo sa ulaza
 
 kamenjarke
 
 Šumarija Nova Gradiška
 
 I naš štand, tj. štand moje kume
 
 
 
 
 
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 23:48
 
 
 
 
 
 
 
 
 malo kuminog cvijeća
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 20:58
krasnosmile57!!!!!! Kako ide prodaja,Xenia,ili si sve zarađeno potrošila na cvijećeBig%20smile
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 14:48
još mslo slika sa izložbe
 
 "gazda od cvijeća" tj. moj kum i njegovo kumče
 
 ukrasni predmeti od komušine OŠ Markovac, Vrbova
 
 Čuvarkuće malih cvjećara OŠ Ljudevit Gaj Nova Gradiška
 
 
 
 Izrada papirnatog cvijeća , Radionica OŠ Markovac ,Vrbova i učiteljica Nevenka
 
 
 
 
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 17:02
 
 
 
 
 štand Srednje poljoprivredne škole iz Slavonskog Broda
 
 
 
 sve ove krasne engleske pelargonije uzgaja vrtlarija Savi iz N. Gradiške
 
 
 
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 17:07
 
 
 
 
 
 o ovom neobičnom ružmarinu sam toliko pričala (inače od uzgajivača iz Kutine) da sam stvarno zaslužila pelcer samo mi je izmakao jer danas nisam imala vremena ići na izložbu
 i ovo jedna krasna kombinacija kutinskih proizvođača
 
 
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 18:12
 suveniri od komušine i sjemenki  jedne gospođe iz N.Gradiške
 
 
 
 
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 19:20

Prekrasno Xenia, stvarno je bilo dosta toga za vidjeti a suveniri od komušne su me oduševili.

(Ma od svega me najviše oduševio izbor kuma, pametno, pametno za jednog cvjetoljupcasmile96, taj nemre doći neprimjereno praznih ruku usputni posjet!)
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 19:43

smile195Shasha, prodaja je bolje išla MPK nego meni.A što mogu, svi vole mlađe! A isplatu još nisam dobila pa nisam mogla ni potrošiti. LOLMa , zezam se , to ti ja radim dobrovoljno.A cvijeće ionako užicam bez obzira radila ili ne.

Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 20:00
Franjice, nažalost ove godine i nije bilo baš bogzna što za vidjeti. Slabo informirana javnost, par godina pauze i malo popratnih sadržaja.  Ali ono što je izloženo zaslužuje divljenje.
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 20:28
Wink Zar sam zaboravila spomenuti da sam se ipak ponovila u tri kalibrahoje (milion bells) ccccrvene ćuvarkuće, i lavandu.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 21:12
Xenija, kažeš da nije bilo punom,a  meni si čini fantazija, ili biti će da si nam ti prikazala ono najljepše, što zaslužuje pažnju posjetitelja.
Prekrasna izložba, divni aranžmani, suveniri i jedna divna xenia . koja misli na nas. smile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.