Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mimulus - Mimulus aurantiacus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mimulus - Mimulus aurantiacus

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 11:28
Saro ja sam imala bas te koji padaju, tj. vise super su izgledali , samo dosta vode traze i to je to, ne znam kako s prezimljavanjem, nisam ih pokusala ostaviti za iducu godinu! A kupila ih na trznici kod nas u Os .
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 11:47
Ja sam posijala prije 3 tjedna i nikli su. Jako su tanke biljčice. Još su u podrumu jer evo opet pada snijeg.( blizu Os)
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 11:53

Upravo sam isla traziti i nasla jednu karticu sa sjemenom, pa se i ja okusam u sijanju :) Milice7, odakle si ako nije tajna? :)

Na vrh
Wally1958 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wally1958 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 08:08
Retriver, znači, sjeme se smrzne ako ga ostaviš vani? Ne nikne nagodinu samo kao ovim mediterankama, blago njima.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 09:53
mediterankama niče sve, a nama se samo korov zasijavaWink...
nevjerojatno je za tu biljkicu da se reznicama teško ukorijeni, puno cura mi je to reklo, nije samo moje iskustvo...
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 10:09
WinkNi ja nikad vidjela tako lijepo cvijeće,hvala vam na prekrasnim sličicama,a sada u potragu.smile162
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 10:52
Belina, mislim da je još dosta prerano za potragu, mislim da tek polovicom travnja, možda i kasnije, ali svakako bi bilo dobro da na ovim stranicama napišemo kada i gdje ga vidimo u prodaji...
Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 20:35
Pozdrav, prije 2 god sam nasla mimulus slucajno na floraartu u Zg, cijena mu je bila isto kao i surfinijama, oko 5 kn,nisu bas dugo izdrzale kao surfinije al su bile predivne. Necete vjerovat nagodinu mi je nikla sama od sebe, vjerovatno je bacila sjeme, i bila je predivna.
 Susjeda je isto tako dobila par sadnica, redivnih i posadile smo ju u zemlju i cvsmile64jetala je cijelo ljeto i pocetak jeseni, ako se pocne susiti samo ju malo podrezete i ona nanovo tjera.

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 08:40
surfajući pronašla sam ga u ponudi Vrtlarije Pavetić u Varaždinu, ali samo u žutoj boji...
 
 
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2011 u 22:25
Sve sam u Zagrebu pretražila,ali MIMULUSA nigdje nisam našla,do kad ga najkasnije mogu posijati da mi ove godine cvjeta jer ga silno želim i ako ko zna nek javi di ga mogu kupiti'smile149
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2011 u 08:48
ja sam bila ljubičaste boje posadila u vrt i puževi su je doslovno srezali do jutra,susjeda ju je stavila u teglu i divno joj je cvala,pokušat ću je nabavit a onda u teglu 
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2011 u 23:13
AKO NIGDJE NE NAĐEM SJEME,VALJDA ĆE BIT BILJČICA NA PLACU ,PA ĆU ZA NA GODINU POKUPITI SJEME.MORAM SE NEKAKO DOČEPATI TE BILJKE.
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 22:43
Ja sam danas na štandovima ispred Glavnog kolodvora u Zagrebu samo kod jedne gospođe našla mimulus i to u žutoj ,ciglastoj i ljubičastoj boji.Kupila sam si samo jedan ljubičasti da vidim kako će to meni uspjevati,a čujem da se sam zasije i da dalje nemam brige sa njim oko nabave,sijanja i slićno kad ga jednom posadim.smile83
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 18:57
Biti će ga na sajmu u koprivnici  - Prelogu
 
Čovjek mi je rekao da  će biti 29.04., 30.04. i 01.05.
Neznam točno..
Evo njihovih stranica
 
 
 
 
 
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2011 u 22:15
Mimulus je zahvalna biljka i kupila sam još crveni i žuti,a vidjela sam da imaju i bjeli koji malo vuče na oker.smile71
Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 18:24
Pozdrav svima, imam mimulusa na trznici u Sesvetama 5 kn je sadnica, predivnih boja, al morate biti brzi da se ne prodaju zato svi na trznicu u Sesvete  pored HP.
Pozdrav
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 02:15
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 23:37
URL[=http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/administrator/mamilus/24734.aspx][/URL]Evo i žutog...
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 09:08
Predivno.Moja boja.Još da je uz njega nešto ljubičasto.Moja kombinacija iz snova.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 09:50
Posijala sam mimulus , odavno i jako slabo raste. Ako nastavi  rasti ovakvim tempom, bit će za presađivanje otprilike na godinu. Ne znam učemu griješim.!?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.