Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mimulus - Mimulus aurantiacus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mimulus - Mimulus aurantiacus

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2014 u 07:59
Drago mi je za čuti da može biti i na suncu, to nisam znala, mislila sam da striktno mora u polusjenu. Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 18:06
Kod mene je na suncu cijeli dan a sunce je od 8-20 bolje rec svo cvijece mi je cjeli dan na suncu.
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 18:11
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Ja sam danas kupila ovu biljku. Mislim da je to puzavi mimulus.
Imas pravo Milice to je puzavi mimulus ja ga imam godinama.


Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 18:16
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Prodavačica mi je rekla da može preživjeti zimu u umjereno toploj prostoriji gdje ima svjetla. Razmnožava se kidanjem vrhova koji se zabodu u zemlju a to  koristi i matičnoj biljci onda bude bujnijih grana, bude kao grm.
Milice neznam di si ti al ja sam u Zg i mimulus imam zasaden u betonskoj zardinjeri koja je preko zime vani i svake godine mi cvate.iskreno nikad mu nisam trgala vrhove ali evo ove godine cu probati da ih zapelcam pa cu javiti.
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 21:54
Imala sam ga nekoliko puta ali svake godine moram kupovati novi jer mi ne ostane ni do kraja  toplih dana, bez obzira na prihranu i polijevanje.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2014 u 10:30
Milice7,ja svo svoje cvijece zaljevam sa vodom u koju sam dodala supstral.Iskreno na svom mimulusu niti sam gledala niti trazila sjeme,ali sam nasla dvije mladice(samo) u zardinjeriDisapprove.ove godine cu bas gledati za sjeme pa ako uspijem sakupiti javim se .smile113
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.