Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Grmlje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Paniculata Hydrangeas
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Paniculata Hydrangeas

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Paniculata Hydrangeas
    Objavljeno: 03 Srpanj 2008 u 18:45
Ja sam u proljeće kupila svoj i sad mi cvate.Malecki je(nakon sadnje je bilo  mraza pa je prve graniče oštetio) no ima 3-4 cvjetića.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2008 u 13:03
tko zna možda tebi procvjeta i prije.....jer moja kujica je bila nestašna i "orezivala" mi grmiće Unhappy al uozbiljila se i ne dira ih više Approve
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2008 u 12:55
Tenks, sada mi je jasno.
Ja sam je nabavila ove godine i bila uvjerena da će odmah procvasti. Znači da moram biti strpljiva.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2008 u 12:39
nisi me skužila...napisala sam da je prvi  put procvao nakon tri godine...a to je bilo prošle godine
a sad čekam da procvate ove godine Approve
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2008 u 12:21
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

prošle godine je bio bijeli...a sad mi se čini kao da je malo žućkast....al vidit ćemo kad skroz procvjeta Smile
Ne razumijem kako je proše godine bio bijeli, a ove godine veliš da će ti prvi puta cvasti?!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2008 u 12:16
prošle godine je bio bijeli...a sad mi se čini kao da je malo žućkast....al vidit ćemo kad skroz procvjeta Smile
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2008 u 11:45
Uskoro ce i tovj primjerak da procvjeta!!!
 
Nego jeli isto bijele boje??
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2008 u 11:25
uskorooooooooooo
 
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 11:06
tek nakon tri godine mi je podario prve cvijetove
još je mali ali obožavam ga i jedva čekam da se razbuja
 
 
 
 
Latinski naziv:Paniculata Hydrangeas
 
Narodni naziv:
 
Sadnja: u proljeće  
 
Visina:
 
Oblik: grmolik
 
Cvjetanje:
 
Boje: najčešće bijela
 
Razmnožavanje: reznicama
 
Prihrana i zaštita:
 
Položaj:hladovina ili polusjena
 
Temperatura:
 
Vrt ili posuda: vrt i posuda
 
Ostalo:
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.