Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sajam cvijeća - Rijeka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sajam cvijeća - Rijeka

 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka
flora View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 211
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sajam cvijeća - Rijeka
    Objavljeno: 15 Svibanj 2007 u 21:15


17. 05. u Rijeci će biti otvorena izložba Cvjetno proljeće. Kao pozivnica za sve one koji vole cvijeće, na Korzu je napravljana jedrilica od begonia semperflorens, ispod jedra su cinerarie, a more je od plavih lobelija sa pokojom bijelom petuniom i surfinijom. Jedrilicu je "sagradio" proizvođač cvijeća iz Varaždina Flajšman Davor.Ne mogu ubaciti sliku...probati ću kasnije
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
flora View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 211
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2007 u 21:26
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2007 u 15:28
Flora, pozivnica je super,
očito Varaždinci vole cvijeće i cvijeće njih,
i  na kraju za sve nas koji bi rado došli a spriječeni smo iz inih razloga,
nadamo se da će biti bar sličica
 
 


Ažurirao angi - 16 Svibanj 2007 u 22:13
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2007 u 17:51
Prekrasna ideja....cvijetna jedrilica...Clap Očekujemo Flora još lijepih slikica...
Na vrh
flora View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 211
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2007 u 21:50
Normalno da ću se potruditi. Jedino što ujutro radim pa ću svratiti tek kasno popodne...

Ne znam ni sama kako će to sve skupa izgledati. To je prva proljetna izložba cvijeća u Rijeci. Lani na jesen i nije bilo nešto posebno. Kao da su dio cvjetne place preselili na most ispred Kontinentala.
Nadam se da će sad biti bolje organizirano.



Ažurirao flora - 16 Svibanj 2007 u 21:50
Na vrh
flora View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 211
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2007 u 13:57
Bila sam jučer no u biti nema nekih posebnih aranžmana i kompozicija kao npr. na izložbi u Splitu ili kako će biti u za nekoliko dana u Zagrebu. Samo su na jednom mjestu onako zanimljivo posložili trajnice u korito. Vjerojatno jer je prostor skučen, na otvorenom... sve je u biti prenatrpano. Unhappy

Negdje oko 15 (a možda i koji više) proizvođača ponudilo je svoje cvijeće na prodaju. Izbor je doista velik i za svakog se može naći po neka zanimljiva biljčica. Smile Od onih klasičnih uobičajenh pa do nekih egzota. Sve u svemu ponuda je jako dobra, no to bi u biti bio kao prodajni sajam sadnica, a ja sam nekako više očekivala da će biti i aranžmana i slično.

 Cijene su pristupačne, a kao i svugdje treba malo obići i potrošiti vremena, jer se podjednako velike sadnice mogu naći i za po desetak kuna jeftinije Dead

Evo i slike korita s trajnicama.


Na vrh
flora View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 211
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2007 u 14:02
Ja sam si kupila male sadnice (nekako više volim kad se biljčica kod mene razvija Wink) diascije, vinke, japanske mirte (cupea hyssopifolia), tamne djeteline (oxalis regenelli) i krunicu (senecio rowleyanus).

Evo ih na okupu:



krunica



japanska mirta:





Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2007 u 22:12

Kako se zove ova biljka sa dugim granama i sitnim cvjetićima na vrhu?Ne mirta nego ono na prvoj slici u sredini.Jako je slično jednoj biljci koju sam ja kupila samo je moja u grmiću a cvjetovi su isti iako ne toliko visikih grana.Pogledat ću ako tu ima koja slika,ako ne ubacit ću.Biljke su ti prekrasneClapi ja volim malecke kupiti,em su jeftinije em uživam gledat njihov rast i razvojTongue

Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2007 u 17:36
što je krunica zanimljiva, nisam je prije vidjela, a i ostale su super
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2007 u 11:29
jel to ista ko i ova moja?
Na vrh
flora View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 211
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2007 u 21:49
Po obliku cvijeta i lista trebala bi bit ista, samo je moja mala...Ime joj je diascija.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2007 u 22:24
Hvala Flora,kad ja kupujem cvijeće ja se toliko oduševim ljepotom da zaboravim pitati kako se zoveLOL
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 17:39
Mali sajam, ali bitno da se nešto zbiva
malo slikica...



Krasan viseći lotus, ja sam si kupila maleni žuto-crvene boje.
















začin mora teći
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 17:44
auuuuuuuuuuuuuuuuuu kako je se to krasno,  ma ca je vec pocelo, a jos kad trisa pocne slikati ki ce se znamin
 
ahhh.....   boje da me ni as bin finila va viarome kako bin peglala karticuCry
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 18:06





začin mora teći
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 18:40
kOJI JE OVO PREDIVAN CVIJETIC???
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 19:36
Bubica me preduhitrila, bravo ići ću sutra malo pregledati.
 
Admine već sam se zabrinula za tebe, pa sam te tražila u brbljaonici, na kavi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 20:47
smile141Moram priznati da je puno ljepše nego kod nas.bugenvilije su preeeedivne.I mene zanima ovo crveno.
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 21:09
crveni cvijet-nešto novo, jer su se ljudi okupljali oko njega i komentirali, nešto sa di...

mislim da ću u ned.  isto ići možda padnu kakva sniženja pa ću pogledati za crvenu ljepoticu.
začin mora teći
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 16:41
Ja mislim da se zove mandavila, ako nisam pogrešno zapamtila, a nije mi se dalo zapisivati.
 
Evo riječke rapsodije u plavom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Za sada samo plavo, jer mi se žuri - kasnije ima još.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.