Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja rascvjetana terasa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja rascvjetana terasa

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 69>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 15:27
Ah da zaboravila sam reći najbitnije.To cvijeće sa zadnje slike  mi je sin prekjučer donio dok se igrao s tatom vani...
Zar nije preslatko???
 
Mamino zlato!!!
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 15:33
 

         smile84mamino, a cviće fantazija
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 15:50
Vanja hvava ti na kompvimentima ( tako bi on rekao) mamino zvato ne može veći "r" i ponekad "l" pa tako simpatično zvuči...
L je sada naučio pa sam ga htjela učiti i slovo "r" a on meni kaže : mama ja ti to ne mogu "veći" ja sam još "mavi".Prvo sam se od srca nasmijala izjavi jednog 3,5 dečkića a onda sam odustala od slova "r" jer dijete ima pravo kada nauči sva slova reći neće više biti mali, pa sam ga još ostavila neka uživa u svome "vječniku" rječniku.Ima vremena naučit će cijeli život je pred njim...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 15:59
Proljeće predivne slikice, a i ubrano cvijeće! Narandžasto je tekoma. Dobro ti je iris napisala.

Petunije me očarale!!! Za  sinčića smile169
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 16:02
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Hvala,hvala...Embarrassed
 
Kviz još nije gotov!!!
 
Iris zar ovo narandžasto nije upravo taj cvijet za koji sam te maloprije pitala ili ja ne kužim!!!
 
 
je to je taj cvijet al sam ja gledala krivu sliku LOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 17:22
Krasno ti je cvijeće no najljepši je"aranžman" od sinčićasmile170
Stvarno uživaš u šarenilu cvijećasmile64
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 18:45
    Prolječe, imala sam i ja takvog sina (stariji) koji nije znao ista slova izgovoriti pa slovo "s" mu je prelazilo u "š" bio bi smišan kad je tražio pepsi colu reka bi "pepši" i to nam je bilo smišno i zabavno, pustili smo ga i nakon nekog vremena je progovorio uredno sva slova. Tako pusti i ti svoje Tongue na miru posli će ti to faliti jer će narasti neće biti više bebač.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 20:20
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Vanja hvava ti na kompvimentima ( tako bi on rekao) mamino zvato ne može veći "r" i ponekad "l" pa tako simpatično zvuči...
L je sada naučio pa sam ga htjela učiti i slovo "r" a on meni kaže : mama ja ti to ne mogu "veći" ja sam još "mavi".Prvo sam se od srca nasmijala izjavi jednog 3,5 dečkića a onda sam odustala od slova "r" jer dijete ima pravo kada nauči sva slova reći neće više biti mali, pa sam ga još ostavila neka uživa u svome "vječniku" rječniku.Ima vremena naučit će cijeli život je pred njim...
 
Uzivaj ga dok ti je mici as tako brzo, jos brze i prebrzo naraste,
moja dvojezicna pahuljica talijanski nije uopce tepala........lajavica nonina, a hrvatski grijesi i prica kao tvoj sin, a ja ju nis ne ispravljam, jedinomamino-kcer se ljuti.....kao mama pa velika je ima sedam godina, ispada debil,.......... ali meni je tako STOSNO kako se ona gada sa hrvatskim,  uzivamWink
 
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 22:32
Baš je sve u punom cvatu.... Terasa ti izgleda fenomenalnosmile120
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 23:00
predivno!suvisno je drugo rec
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 09:32
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ah da zaboravila sam reći najbitnije.To cvijeće sa zadnje slike  mi je sin prekjučer donio dok se igrao s tatom vani...
Zar nije preslatko???
 
Mamino zlato!!!
 
Mamino zlato bi možda trebalo imati brata ili sestru, a ne kao moji jedinci, a razmaženi.......
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 14:08
podržavam Trišu u njenom glasnom razmišljanjusmile195
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 17:54
Proljeće, uživaš na taraci u svom cvijeću, baš ti je lijepo!!!
Cvjetići u vodi   -   divno!
 
Tekoma,  hibiskus,  koja kombinacija boja!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 22:18
Što se tiče starijih i iskusnijih mama u potpunosti se slazem,jer će mamino zlato tako brzo odrasti da ga uopće ne zelim ispravljati- kada bude htio naučiti i naučit će,ne dao Bog večeg zla...
A što se terase tiče drago mi je da vam se dopada.
Budući da nije tak velika onda sam s namjerom napravila toliko šarenilo to jest od svega po malo...
Triša već imamo trudnice na forumu pa mislim da bi sa mnom to moglo sve postati jako turbulentno....
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 23:19
    Drage moje svima želim laku noć    smile49   te da dobro spavate na ovoj vrućini   smile46 čujemo se ujutro.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 14:49
 
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 15:01
Prolječe sve mi je fantazija, među ostalim cvjetičima obožavam verbenu ali onu plavo-ljubičaste boje ne mogu nikako da je održim na životu. Daj mi tvoj savjet. Crvenu imam i niakvog problema sa njom ali ona plava smile43smile85
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 15:23
Vanja i ja ih ove godine imam prvi puta i dosta se mučim s njima...
U svakom slučaju čine mi se jako jako osjetljive ili ja ne znam s njima...Moje su jedno vrijeme bile totalno stale,ali ja jednostavno nisam odustajala!!!
Stavila sam ih na polusunčano mjesto i zaprašila praškom protiv nametnika i sada su malo krenule ali još uvijek nisam zadovoljna, ali su u svakom slučaju bolje nego što su bile!!!
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 17:46
Prolječe o kakvom prašku za nametnike ti govoriš, jer kad sam išla kupiti nešto za nametnike dali su mi nekakvu malu bočicu i špricu (kažu puno otrovno) i to se mora točno po uputama stavljati. Mene je strah s tim raditi.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 18:25
Divno ti je sve naraslo!
Surfinije su za 5!
Dosta ti bakopa cvjeta, moja se zeleni, ali malo cvjetova.
I moje verbene i tapieni me muče. One šatirane su odavno prestale cvjetati, jedva koji list imaju ( u zemlji su ), ljubičasti tapieni malo bace nešto jadno.....ali verbena boja marelice koja je u pitaru je odlična. Jadna svašta je prošla, svakojako zlostavljanje, a sad lijepo cvjeta, samo stalno je žedna...puno vode hoće!
smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.