Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja rascvjetana terasa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja rascvjetana terasa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 69>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 23:55
Surfije su predivne!
Verbene ni meni bas ne idu od ruke,obavezno ih uhvati pepelnica,i zato ih nisam kupovala,jedna mi sama izikla al nije nesto.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 09:23
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

Surfije su predivne!
Verbene ni meni bas ne idu od ruke,obavezno ih uhvati pepelnica,i zato ih nisam kupovala,jedna mi sama izikla al nije nesto.
 
Gio ja svoje verbene nekako uspijevam održati ali bacopu mi je treći puta nešto napalo ( ja ne poznajem te bolesti), tako da jako jadno izgleda...Cry
Sinoć sam je opet prašila s tim nekim praškom koji sam kupila pa ćemo vidjeti... A ako uskoro ne prođe druge godine ih definitivno ne kupujem, jer to mi je prevelika muka....Shocked
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 09:24
Originalno poslano od člana vanja vanja napisao:

Prolječe o kakvom prašku za nametnike ti govoriš, jer kad sam išla kupiti nešto za nametnike dali su mi nekakvu malu bočicu i špricu (kažu puno otrovno) i to se mora točno po uputama stavljati. Mene je strah s tim raditi.
 
Probaj kupiti neopitroid s njime ćeš vjerojatno riještiti problem!!! Bar se nadam....Wink
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 10:06
sto ne probas da je osisas
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 10:35
Proljeće predivne su ti verbene (kupile smo ih u isto vrijeme, ali moje su nikakve), a bacopa, od početka sam slinila za onom žutom, a moja bijela nikako.
Dakle sretnice, uživaj u njima.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 10:44
Bravo za surfinije, stvarno su ti prekrasne i pune cvjetova!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 11:18
Pa evo cijelo ljeto se trudim i pokušavam sa tim bacoopama, ali sinoć sam opet vidjela one bijele mušice i sada sam blago p...
Verbene sam skoro uspjela spasiti ali još "to nije to".
A surfinije Silvek...eh to je uživancija,...  stvarno odmor za dušu...samo zalivaš redovito i makneš osušeno cvijeće...
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 11:19
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Proljeće predivne su ti verbene (kupile smo ih u isto vrijeme, ali moje su nikakve), a bacopa, od početka sam slinila za onom žutom, a moja bijela nikako.
Dakle sretnice, uživaj u njima.
 
Triša jesi probala nečim prašiti svoje???
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 18:30
Nisam, ali mogu staviti malo pitroida, što misliš - nemaju neke vidljive boleštine.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 09:12
Ja bih svakako probala, nemaš šta izgubiti!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 09:20
Učinjeno - jutros sve zasipano pitroidom, pa što bude.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 11:01
Preživjet će vidjet ćeš!!!
 
Ništa se ti ne brini...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 12:25
proljece pinciraj timjanu vrhove,ako vec nisi,da ti se potakne rast postranih izboja.vidjeces,tek onda ces se zaljubiti u njega.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 12:32
Kaća misliš da ih odsječem???
A na koju dužinu da ih skratim???
 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 12:58
dovoljno je da odsijeces samo vrh,kad izboji porastu grane ce ti biti puno gusce,a samim tim jos i ljepse.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 14:42
Što se gustoće tiče čak mi se čini i da je malo pregust u tegli...Jedva dođem do zemlje kada ga zaljevam!!!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 15:03
vidjela sam da ti je gore,pri tegli,gust i to je super.ja sam mislila na ove grane sto vise,kad ga pinciras iz svakog vrha ce ti krenit dva izboja.kad ti malo porastu izboji sa strane i njih pinciraj,imaces pravi grmic.i da nemoj odsijeci vrhove samo dugim granama,nego i onim kracim.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 15:44
Aha sada kužim... ( ma spremna sam za godišnji odmor)
Kaća hvala već učinjeno (večeras je akcija)
 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 20:25
glavno da smo se mi skontale(valjda ce i taj godisnji brzo)Wink
inace,ovaj savijet ti je iz osobnog iskustva,kod mene se grane(koje nisu ni priblizno duge kao kod tebe,bice san ih i previse zakidala) ne vide od lisca,toliko je gust.poslala bi ti slicicu,ali da ne uzurpiran tvoj topic,radije pođi na moju temu,mislim da je na trecoj str,u jednoj visecoj kosari,pa da vidis o cemu ja to Smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2008 u 08:03
Svakako ću pogledati, ali nije problem ni da staviš sliku kod mene, ja ti se neću ljutiti!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.