Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja rascvjetana terasa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja rascvjetana terasa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 69>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 09:24
ruzice se dobro drze,i priznajem teglica je
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 21:04
Kako dobro iskorišrene razbijene pločice, ma genijalno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 10:53
Tvoja tegla od lomljenih pločica vrlo originalno izgleda.
Niho je napravila teglu sa oblutcima, ti sa keramičkim pločicama - prave ste kreativke. Blago nama, dale ste nam ideju, sada smo mi na potezu da si nešto takvog napravimo.
A ovaj "giga" zumbul ima zbilja lijepu boju.

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 12:17
baš je fantastićan -----------prekrasn je
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 20:58
Drage moje to su radovi nastali u "trenutcima inspiracije" , ali kao što vidite super su poslužile kao teglice.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 21:58
Zumbul je baš prelijep..boja je jako lijepa..mogu misliti kako tek cijela kuća miriši od njega..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 22:12
Evo još jedno sam navratila da vidim kako dalje ide inspiracija.moja je zakazala --------a cvijeće se drži još uvijk ok.smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 20:26
Budući da je danas Dan žena, MM me je počastio ovim buketom.
 
 
Ruže su me oduševile, pa me interesira da li ih poslije kada prođu mogu nekako probati zapelcati, jer su mi zaista lijepe.
 
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 20:33
Ruže se u principu pelcaju u 10, 11 mjesecu.
 
Medjutim ništa te ne košta probati. Moj p. tata ih je znao pelcati u svako doba
i dosta mu ih se primilo.

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 20:37
Lora hvala ti na odgovoru, nemam šta izgubiti probat ću, ali mi pelcanje ruža jednostavno ne ide...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 20:41
Lijep buketić Clap
život je more
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 20:42
Ruže su predivne.I ja ih pelcam kad stignem..E, sad je kod nas jako zima i zemlja smrzla vani ne bi mogle.Ne znam kod tebe kako je.Inače.te ruže koje su prodaju kao rezani cvijet,teško se zapelcaju.Probala sam mnogo puta,ali uvijek bez uspijeha.Moja mama ,je prije dvije godine uspijela zapelcati jednu predivnu ružu.Ali bilo je ljeto,i pobola je ruže u zemlju,i svaki put kad bi izlazila u baštu ponijela bi čašu vode i zalila te reznice.Od nekih 4 pobodenih reznica samo je jedna uspijela..Ako želiš pokušati,uradi što prije,dok su još "friško" ubrane,jer ko zna koliko su stajale u vodi i kad su ubrane..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 20:44

Mislim probati sa onim receptom od smrcka. Ona je rekla da se u zemlju stave krompiri i da se onda prime, to jest čula je da se tako mogu zapelcati. Joooj kako bih bila sretna da uspijem sa ovom....

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 20:57
Neuobičajena kombinacija ruža i viburnuma u ovom buketu, ali lijepa
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 20:59
Otok, to mu je cvjećarka napravila, on je samo naručio nešto sa ružama, jer zna da ih volim.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 09:40
bravo za TM
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 09:47
Thumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 14:38
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Mislim probati sa onim receptom od smrcka. Ona je rekla da se u zemlju stave krompiri i da se onda prime, to jest čula je da se tako mogu zapelcati. Joooj kako bih bila sretna da uspijem sa ovom....


Pokušaj,nemaš šta da izgubiš.Držim ti palčeve!Smile
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 18:39
Predivan buket svaka čast kako je tvoj muž pažljiv!!!Nadam se da ćeš uspjeti zapelcati tu ružu stvarno je neobična i prelijepa!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 21:22
Bravo za tm. buketić je presladak.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.