Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Prijevoz do Ladimirevaca
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Prijevoz do Ladimirevaca

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Prijevoz do Ladimirevaca
    Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 18:12
a mozemo se dogovoriti, ovisno kada stize vlak pa te pokupimo i u zdencima ili cacincima, sto je odmah do orahovice pa te povezemo autom... blize je i jeftinije
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 17:35
Hvala i smile78tipkamo i čujemo se!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 14:39
Franjice dođi u bizovac, a Ladimirevci su odmah dva koraka dalje... pa kada stignes ja dođem sa autom i pokupimo te!!!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 08:41
Slavonci i Slavončice da čujem tko će u subotu biti u Ladimirevcima i da vidim tko će čekati Zagorce i Purgere i Sanoborce - a kaj ja znam gdje, u Bizovcu ili u Osijeku!
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 20:47
Mislim da imaš vlak, ali ne do mjesta održavanja ove akcije. Ili ćeš ići vlakom do Osijeka, pa odande busom... ili do Koške ili Bizovca, pa odande da ideš nekim busom ukoliko postoji kakva linija ili će te onda netko morati pokupiti u nekom od ta tri mjesta ili kako već...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 19:13
S obzirom da nemam auto za duge pruge gledala sam kakav ima prijevoz vlakovima, cijena povratne karte je 170, kn, sad mi baš i nije jasno previše ali u krajnjoj liniji ako se nitko ne javi za kombinaciju s autom, mislim da ću koristiti vlak!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 16:55
Evo budući se bliži dan akcije, ja imam problem. Voljela bih doći tamo ali nemam prijevoz. Dali možda netko iz okolice Zagreba planira ići? Dali ima možda slobodnih mjesta?
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.