Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Crnooka Suzana-Thunbergia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Crnooka Suzana-Thunbergia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
Korisnik
Poruka
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 16:27
Ja sam ju uzgajala iz sjemena, sjetvom krajem 3. mjeseca u čašice na prozorskim daskama Wink
Budi promjena koju želiš vidjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
matilda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Lokacija: Krapina
Status: Offline
Bodovi: 540
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje matilda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 16:34
floraifauna, ja ju sijem već nekoliko godina u 3 mj. nije ju potrebno prije.
Na vrh
matilda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Lokacija: Krapina
Status: Offline
Bodovi: 540
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje matilda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 16:35
oprosti silvek, nisam vidla da si već ti odgovorila
Na vrh
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 16:49
Hvala cure! Ja bih sijala...pa tražim što treba ranije...smile42
Na vrh
Suzizana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suzizana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 18:23
Lijepo molim, ako bi mi netko mogao poslati koju sjemenčicu crnooke suzane-ako još mogu i birat ja bi narančastu. Unaprijed hvala.
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 19:06
Originalno poslano od člana Suzizana Suzizana napisao:

Lijepo molim, ako bi mi netko mogao poslati koju sjemenčicu crnooke suzane-ako još mogu i birat ja bi narančastu. Unaprijed hvala.


Suzizana,pošalji adresu na pp.Imam sjemenkica viška.Pošaljem ti ja Smile
Na vrh
dijana9os View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana9os Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 21:09
Originalno poslano od člana jasminaaa jasminaaa napisao:

Originalno poslano od člana Suzizana Suzizana napisao:

Lijepo molim, ako bi mi netko mogao poslati koju sjemenčicu crnooke suzane-ako još mogu i birat ja bi narančastu. Unaprijed hvala.


Suzizana,pošalji adresu na pp.Imam sjemenkica viška.Pošaljem ti ja Smile


znam da kasnim,ali jeli ostala još koja sjemenčica?? smile43zamislila sam tako lijepu kombinaciju nje i dragoljuba i sad niti jedno ne mogu nabaviti..
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 22:07
dijana9os ostalo je još sjemenkica suzane,imam i dragoljuba,ali ne vidim odakle si.Ako si iz Hrvatske jako mi je teško poslati krupnije sjemenke kao što je dragoljub,jer ja živim u BiH.U pošti neće da prime ako im se kaže da su sjemenke cvijeća,ili ako napipaju rukama kroz kovertu,ali ja stavim dosta print papira i prolazi kao dokumentacija Big%20smile.Nekolicini članova sam slala i stiglo bi do njih.
Javi mi adresu na pp pa ću vidjeti da ti pošaljem Smile
Na vrh
dijana9os View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana9os Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 13:29
jasminaaa poslala sam ti adresu,nadam se samo da neće biti problema u pošti i da će me uskoro dočekati sjemenkice..puno papira upotrijebi,iz hrvatske sam Wink pozzz
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 18:23

je li ovo mozda crnookoa suzana?
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 19:03
Ne,to nije list Thunbergie(crnookasuzana)..
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 20:17
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Presretna sam! Otkrila sam sjemencice na mojoj Suzani! Zaista mi je dugo trebalo, cijelo ljeto je gledam a tek sad shvatila gdje su sjemenke!  To je zato sto joj je pupoljak isti kao i sjemena cahurica. Sada samo jos i da proklijaju za dogodine!
Cini se da cahuricu treba otvoriti dok jos izgleda zelena, jer inace sve iz nje poispada. Kako vi ostali radite? Ja sam nasla poispadale, i zelene, ali ne i fazu izmedju toga.
 Draga, imaš li malo sjemenki za mene? Trebala bih se sakriti od pogleda sa susjedove terase:)
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 21:10
Kak da uzmem sjeme od ove biljčice?imam puno cvjetova i danas baš malo čeprkam po osušenima ali nikak do sjemena Unhappy
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 00:24
Poslije cvatnje,pojavit ce se čahurica,slična kao ona kod slaka.U njoj bude sjeme.Ne smije biti zelena,ali ni presuha.Brzo pucaju i jako tesko se sjeme skupi..
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 15:12
aj super ..puno ti hvala ..Smile
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 15:55
moje suzike za sada nemaju namjeru davati sjemenke Confused
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 22:31
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

moje suzike za sada nemaju namjeru davati sjemenke Confused

Ni moje!Prepune cvjetova ,ali sjemena nigdje!
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 15:20
Ja našla ono čudo gdje bi moralo bit sjeme ..osušila ga i danas raskapusila, međutim nešto mi nije jasno, naime našla sam samo ovo,

pa me zanima jel baš to sjeme il se u toj smeđoj rupičastoj čahurici nalazi sjeme?jedan sam iščeprkala al nisam niš našla ..neznam, možda sam prerano krenula istraživati, al kaj kad sam nestrpljiva ..
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 22:01
Ako bude sjemenkica kod koga viška, bilježim se!
Unaprijed hvala!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 22:14
Sjeme je to malo crno...
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.