Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Crnooka Suzana-Thunbergia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Crnooka Suzana-Thunbergia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
Korisnik
Poruka
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 14:09
Naravno lovro ;) ..al jako sam malo našla, no sad ću za koji dan sve skidati jer se sama biljka dosta popentrala pa ću vidjet jel ima još za razdijeliti..

alisa hvala Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 16:43
Ljubav se pretvorila u kupovinu Wink Negdje će joj se naći mjesto.. Smile
 
 
 
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 22:04
Koliko joj treba biti veliki važ da bi dobro napredovala?
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 13:27
Misliš na posudu u koju je posadjenja?Ako je to,moje su uvijek bile u srednjoj saksijici,više maloj nego velikoj.U nju bi ih posijala direkt i   bilo bi ih dosta al su uvijek lijepe bile..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 22:45
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Misliš na posudu u koju je posadjenja?Ako je to,moje su uvijek bile u srednjoj saksijici,više maloj nego velikoj.U nju bi ih posijala direkt i   bilo bi ih dosta al su uvijek lijepe bile..
Da mislila sam na saksiju u kojoj se presađuje. Dobra informacija, hvala na pomoći Heart
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 23:30
evo moje suzike, ona je jedan od mijih ponosa, ja sam je sijala



jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 08:32
antonija baš je lijepa kao sve što raste u tvom vrtu.evo i moje jedna je u cvatu a ostale male bebice čekaju svoje trenutke da porastu

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 12:50
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

evo moje suzike, ona je jedan od mijih ponosa, ja sam je sijala



Antonija, prekrasna ti je suzi, kada si je sijala? Moje su visoke nekil 10 cm i tek su poćele viticama tražiti penjalicu, koliko visoko narastu, koliko ih može biti u tegli da im nije gužva, dal raste samo u visinu ili rastu ibočne grančice?
Moja je posijana u veliku teglu, a ima ih možda 50 ako ne i više!!  Bit će gužve, da li se može presaditi?

Lovro,   ti nemaš suzi, ima kod mene, ali bilo bi lijepo da dođeš po nju!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 13:28
Hvala FREE,al imam ju....Tongue!!!
Kupila sam si na placu za samo 8 kn!!!!
Al doći ću ti, obećajem, uskoro!!!

Evo moje namiguše:





Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 18:50
ja sam sijala krajem veljače. u posudi imam 3 biljke, moglo bi biti još koja. ovu biljku imam i vidim prvi puta. jako mi se sviđa!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 10:57
E, Lovro lovro, ja bila brza i već ti zasadila u teglicu!!!   Nema veza, već će nekamo otputovati!!!

Koliko žicanja a sada ispada na kraju pišljivih 8 kuna!!!   Ma ja u Njivicama i feliciju punu cvijetića  i gauru od pola metra platila po 8 kuna!!
Lagerstremiju i judino drvo 30kn, a prekrasnu veliku bodljikavu aloju veliku kao veliki  tanjur 25 kn!!!  Pa mi je sada jasno kad se cure ljute na žicanje a biljka ustvari i nemože biti jeftinija, samo je treba naći, a nismo ni uvijek u stanju odlepršati 400 km po biljčicu za 8 kn!!Clown

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 17:15
Pa, ak je već u tegli, čuvaj mi je!
Ako dopustiš, poklonila bi je majčici!!!
Muž mi je bolovanju, možda dolutam!!!
Javim se na pp ovih dana!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2011 u 21:41


Uploaded with ImageShack.us

Moje 3u1 suzike!!!  Limun-žuta, žutanjak- žuta i bijela!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2012 u 13:17
Ima li tko Suzanu ove godine? Kakve su vam? Moja još nije procvala. Sva je neka nikakva tjera , lista pa odbacuje listiće. Valjda ni sama nezna šta bi cvala ili krepala.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2012 u 14:12
imam ja! nisam je sijala, sama mi se osjemenila i iznikla u travi. stavila joj penjalicu i ona raste i cvijeta!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mocur View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mocur Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 17:50
Moja suzana cvate ko luda,a nema niti jednu sjemenku?
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 07:42
moja je biljka prepuna listića, ali do sada nije dala nijednog cvjeteka i jako sam ljuta na njuAngry
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 10:14
Ovo je moja,na početku sezone,sad je već sva na pola mrtva.Puno grančica  malo cvjetova a nisam niti jednu sjemenku skupila.Jednostavno zaboravila sam na nju Embarrassed



Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 13:34
baš je slatkaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 15:00
je baš je lijepa... R. Sara  by the way imam ja nešto sitno sjemena pa ćemo sijati na proljeće
belica,zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.