Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zadatak uspješno izvršen
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zadatak uspješno izvršen

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 16:45
Fifi,i ostalo cvjetno društvoBig%20smile,sad uživajte u slikama i našim dojmovima i samo da znate za ubuduće.Mi nismo gotovi(tu ne mislim na nas koji smo bili,nego na sve nas ovdje,stare i one koji će tek doći).Dogovor je da se vraćamo,ako smognemo u jesen a ako ne,cvjeće njima od nas dolazi.Na proljeće se opet vračamo...i opet...Tongue.Tako da će se jednom nać termin kad budete i vi mogle ići.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 16:57
Planiramo se svi zajedno vraćati, pa nadam se da će nas svaki puta biti sve više. Predivan je smješak naše djece no odavno me smješak djece u ustanovama fascinira najviše na svijetu. Znam, sigurna sam da ću uvijek na neki način moći sudjelovati u akcijama vezanim za djecu. Vjerujem i puno vas!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 17:04
Čekajući Adminasmile191 da sam napiše i svoje dojmove i da nam veli pa da se barem ovako svi zahvalimo donatorima cvijeća,ja bum penziju dočekalasmile60
1.VELIKO HVALA Adminu što se je sjetio tako nečega da napravimoThumbs%20Up
2.VELIKO HVALA opet Adminu na doslovno punom kombiju cvijeća(za koje nije ni htio čuti da se plati,pa je naš dio novaca sjeo na račun za sljedeću akciju)
3.VELIKO HVALA svim dragim ljudima na placu u (bem ti zaboravila sam,no mislim da znam)Požegi koji su jedan dio tog cvijeća darovali
4.VELIKO HVALA (admine,grrrrsmile191reci nam ko je sve to bio sa tobom)"Ekipi iz Orahovice"Mišu malomesmile79koje nema na formu puno ali je ima gdje treba.
Afroditi(draga,ubi me ako sam krivo rekla no ,taj nick uvijek vežem sa tobom).smile79
Još dvoje divnih ljudi koji su sa Adminom došlismile79
Svi će reći,bitno je da smo došli,bitno je da smo se sjetili,i biti će u pravu.Zašto sam njih izdvojila? Zato jer nebi imalo prevelikog smisla da smo došli saditi cvijeće ,nas nekoliko,bez cvijeća.Ok,kupilo bi se,bi no mi koji smo bili tamo vidjeli smo koliko je on dovezao cvijeća i vjerujte mi,nebi se toliko moglo kupiti.Nebi se moglo toliko igračaka(naravno vezanih uz cvijeće,teglice,kantice,lopatice ukrasi za kamenjare.....)kupiti,zemlju ni spomenula nisam a bilo je stvarno puno zemlje....nebi se,dragi moji,moglo sa 1300-1500kn kupiti ni 1/3 toga.
Zato još jednom veliko hvala "ekipi iz Orahovice"smile211
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 18:47
Sinoć svratim na Forum, a Franjica već stavila neke fotke. Kad već?!

Šta da ja kažem?! Hmmm... Ne znam... još sam pod dojmom...

Franjica i Shasha su već dosta toga rekle, ja se mogu samo nadovezati na njih... Sretan sam što sam u konačnici bio ondje (da nije bilo TeaK - tko zna... Hehehe...) i doživio to što sam doživio - predivna dječica trčkaraju okolo i mogu samo reći da su me ugodno iznenadili. Cvijeće među cvijećem...

Moram pohvaliti ekipu koja je sudjelovala na ovaj ili onaj ili bilo koji drugi način, jednom riječju Cvijet.info, a velika pohvala Marinu za sve učinjeno. Bravo Marine!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 19:26
E pa mnogi će se od nas vraćati na ove prekrasne opise i slikice.
Sretni ste što ste mogli ići, pa možda bude prilike i za nas da se iskažemo.
Sve pohvala za admina, više puta sam ga već hvalila- znala sam da je pravi.
 
Svima vam puno hvala što ste sve uspješno obavili i u naše ime.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 19:32
Ne znam što je ljepše,ona mala dječja lica ili prelijepa dvorišta koja mi prolijeću pred zamagljenim očima.Franjice promašila si profesiju,šta god da jesi predivna si osoba koja nam je uspjala prenijeti sve divne osjećaje tamo daleko.Ne znam tko je ostao ravnodušan nako ovi ganutljivih slikica.Ja nisam.smile43
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 19:55
bravo za sve vas Clap
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 20:42
Koliko mi je drago što ste uspijeli sve to napraviti s toliko ljubavi, isto toliko mi je žao što nismo uspijeli biti sa vama i doživjeti to. smile141
...štihača je zakon...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 21:28
Gledajte ljudi, hajde da prestanemo "prebrojavati krvna zrnca" i koliko je tko ..., dobar broj vas bio je s nama na putu, drugi puta će možda neka druga ekipa putovati a sad kad svi znamo kako stvarno izgleda, imat ćemo i puuuuno više ideja.
Kad na nešto zgodno naletimo a asocira nas na klince iz SOS sela, uzeti, staviti na stranu i čekati. Nisam stigla sve fotkati jer je fotić kružio pa su klinci slikali sebe, travu, nebo ali igrali smo se s nekim malim, skroz maleckim zmijicama (krasna igračka kad ti je stave oko vrata), na brzinu su nestale kućice za ptice, vrtni patuljici, leptiri su brzinom svjetlosti sjedali u tegle i žardinjere. Čini nam se da imaju sva djeca puno igračaka, no izgleda da one koje se nama najmanje sviđaju (žohari, pauci..) njima su najdraži. Ništa od toga nije skupo, nema problema da se onako u hodu kupi (ili kao Shasha sprema sitniš ili se u veeeliku kutiju slaže svašta nešto).
Pisala sam i stavljala fotkice u tolikom broju da vam prenesemo dio atmosfere JER MI KOJI SMO PUTOVALI STVARNO SMO PUNO PROFITIRALI ne možete si zamisliti one male vrapčiće kao nose cvjetiće u svoje žardinjere, već su prepune ali malim ručicama razgrću zemlju i trpaju unutra novu biljčicu... gledaju kakvu ima druga kuća pa dođu i traže sličnu ili istu takvu. Sramežljivo neke klinceze prilaze, polako sade biljčice u kamenjar, onako mirno, tiho, neprimjetno. Zamislite  koja kombinacija, naša Shasha i nečujna klinceza i Tiljini sukulenti i čuvarkuće - a rezultat - pravi, pravcati kamenjar. Prekrasan! Evo, može i kamenje krenuti put nekog SOS sela.
Čini mi se da je netko spomenuo ruže (ma, da, opet nisam popila antisklerin, je li to bilo iz Mostara ili tamo negdje dole na jugu, ubite me ali ne znam). Uglavnom, drugi puta poslati autobusom - dogovoriti se s nekim na pp do kuda ide direktno bus, preuzet ćemo i slati dalje...
Ma ideja je tisuću, dobro je da smo se pokrenuli... a željeli bismo i u SOS selo Lekenik otići...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 21:49
Već ne znam po koji put gledam slikice i samo mogu reći smile141
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 21:51
Hvala svima koji ste nam pokušali riječima i slikom dočarati sve što ste doživjeli u Ladimirevcima.
Jako mi je drago da ste se vratili puni pozitivnih dojmova.
Vjerujte, idući put će nas biti još više!Smile
 
 
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 22:08
BRAVO smile84sva se ježim dok gledam
sutra je novi dan
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 22:09
http://www.sos-dsh.hr/hrv/index.asp?p=sto_radimo 
 
 
Mislim da bi to nekima puno olaksalo dolazak
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 22:16
Kako su se već i Franjica, i Tiljo i Shasha uspjeli zahvaliti i ispričati vam sve što se je događalo, ja jednostavno ne želim ponavljati kako mi je tj. kako nam je svima bilo prekrasno.

Ovako nešto stvarno treba doživjeti.
Samo moram dodati malo fotkica i to posebnih

MM je izmislio taxi za dostavu


a i bilo je tu u kašeticama svakakvog cvijeća, ali ovaj cvijetić nam je svima bio najljepši


Toliko od mene.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 22:25
TeaK, ma što uopće reći na takvu ljubav koju imate u sebi, samo to da ću sigurno i sama biti pogatija kada vas svih budem upoznala-jednog dana.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 22:28
Ja pucam od zadovoljstva! smile213
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 22:38
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

TeaK, ma što uopće reći na takvu ljubav koju imate u sebi, samo to da ću sigurno i sama biti pogatija kada vas svih budem upoznala-jednog dana.


..... a kad je Zagrebačka kava smile202
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 22:41
Za Floru!!!!! Kava!!!! Puno bu nas bilo! Smile
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 23:03
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2008 u 07:20

Čestitke i veliko  bravo za Franjicu, shashu, TeaK, tilja..........hvala na lijepim slikama i još ljepšim opisima.

Posebno hvala i bravo za Marina i njegove prijatelje!!!!!!

smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.