Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje biljčice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje biljčice

 Odgovori Odgovori Stranica  123 150>
Korisnik
Poruka
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moje biljčice
    Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 21:42

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
malo mojih ružica Big%20smile
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 21:46
Prekrasne su ti ruže...


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 21:51
hvala,one su mi najdraže ( i plavi plumbago)
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 21:58
ruže su divne Heart ali i ostalo je isto prelijepo
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 22:10
Prekrasno! Meni je zapeo za oko naprstak...
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 07:30
nema problema,skupiti ću ja sjeme pa tko hoće.....
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 08:16
prekrasno hana
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 08:46
Hana, divno, i stajem u red za seme Smile !
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 15:14
može Mimar samo me još na jesen podsjetite tko hoće jer ja budem sigurno zaboravila
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 21:57
hana predivne ruže, a tek onaj klematis, ali kako je moj favorit plavo cvijeće plumbago je zakon.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 22:20
Pa ti imaš više vrsta ruža nego rasadnik! Predivno!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Neni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Neni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 13:08
Ruže su ti prekrasne, pogotovo ova crvena, reci mi za ovaj plavi plumbago, da li se on sije, sestra mi je rekla da bi mi to bilo odlično za posaditi na moru
ljubičica
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 15:09
Neni plumbago ti je jednostavnije za kupiti sadnice,već ih ima dosta a na moru je super. Meni u Istri raste ko lud a nisam tamo skroz nego ga susjeda zaljeva tu i tamo. Prekrasna biljka,nećeš požaliti ako je nabaviš
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 15:12
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Pa ti imaš više vrsta ruža nego rasadnik! Predivno!
 
 
Draga moja to nije ni četvrtina ruža koje imam. Ali još su mlade (na jesen su sađene) pa ni ne cvjetaju mnogo. Na jesen kupujem od Tantaua to mi je san - onda bude ih dosta za jedno vrijemeBig%20smile Za sad ih imam preko 30 vrsta
Na vrh
Neni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Neni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 06:51
Hana, obzirom da si napisala da ga imaš u Istri kao i da nisi stalno tamo, reci mi što je najbolje da i ja posadim obzirom da ni ja nisam stalno na moru, prije dvije godine sam imala prekrasnu lantanu, međutim kad sam došla dolje svekrva mi je rekla da se smrzla i ona ju je skroz odrezala
ljubičica
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 10:29
pa ovak... ja ti od trajnica imam šareni zimzelen,osteospermum (ali njega zimi malo zaštitim),vunasti čistac,lavandu,ružmarin,šarenu kadulju,nekakav sukulent koji rozo cvate,nočne frajle,zvončiće,rudbeckiju...ima još ali moram razmisliti. A na terasi plumgago,oleandre,bugenviliju i pelargonije.Od puzajučih imam pasiflore,šareni bršljan i ruže. Ništa od toga nije prekomplicirano za održavati jer kod sadnje umješam u zemlju agroperl koji zadržava vodu a i terasa je zaštičrna sa brajdom od vinove loze.Ako te još nešto zanima pitaj....
Na vrh
Neni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Neni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 12:11
draga moja, puno si mi pomogla, ionako do jeseni mislim da neću ništa saditi obzirom da imam skoro nepokretnu i teško bolesnu majku i ne mogu takoreći do dućana a kamoli dolje do kuće, mislila sam svakako zasaditi pasifloru pa ću  biti slobodna žicati grančicu. Sve ovo što si nabrojala osim oleandra mi je super,  za oleandar baš i nemam mjesta a i pun ga je otok. Za sad ti hvala, a za savjet ću sigurno opet pitati.smile79
ljubičica
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 14:45
Vidim predivne kokotiće!!! Wink Baš me zanima kako će moji cvjetati!!! smile79
Plumbago mi ni opstao, a nije niti dobiven od nbjelovu, ali zato sam si  ga danas nabavila na Flori! Wink  Ne odustajem!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2008 u 16:47
Neni nemaš brige! Pošaljem ti ja na jesen i sadnice pasiflore,toga barem ima.... i ako budeš htjela bilo što drugo isto tak. Žao mi je mame.... želim joj svako dobro a i tebi. Teško je imati bolesne roditelje,znam kak ti je...na žalost
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2008 u 20:00
malo novih slikica od mene konačno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 150>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.