Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje biljčice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje biljčice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 150>
Korisnik
Poruka
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 18:31
   a ovo su akbicije od Natalije - imala budem šumu striborovu - hvala vam cure
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 18:33

poincijana isto od Natalije - hvala draga!



ispod njih niče nešto-nemam pojma kaj, sijala sam nešto ali nije nicalo pa sam u tu teglu stavila poincijanu - sad je niklo obadvoje ali ne znam kaj je ovo drugo
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 18:34
Super su nove fotkice, ali moram izdvojit žuti paradajzek, baš je odličan! Big%20smile. Asarina je mrak....sestra joj baš i nije preživela....Disapprove...al šta možemo! Bijele loptice što neznamo kak se zove su super! Moje se isto dobro oporavljaju od transporta! smile78
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 18:42
fala mali, a bude do godine još asarina.Trebala si prije reći da je gecrkt - poslala bi ti drugu
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 18:57

Fala Hanić, bumo druge godine probali.....moramo nekaj ostavit i za dogodine, kaj ne? Kad ti imaš, ko da i ja imam....Wink

Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 18:59
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Fala Hanić, bumo druge godine probali.....moramo nekaj ostavit i za dogodine, kaj ne? Kad ti imaš, ko da i ja imam....[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />



baš tak
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 19:35
Hana, sta ti je to na 1. slici na ovoj stranici?
Sve ove egzote, sto imam sam sijala ove godine, pa ne znam kako ce prezimiti, bas me strah, da ti pravo kazem.

Slikat cu ovih dana sve egzote, pa ces vidjeti, imam cijelu prasumu.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 09:27
Fuksija na prvoj slici su isto albicije ali od Natalije - one su manje jer sam ih kasnije sijala.Jedva čekam slike tvojih egzota
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 10:04
Hana jel mogu poincijane prezimiti vani u našoj klimi? Ceratostigma mi je predivna.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 10:08
pa i ja te dočekala ..... ne mogu prezimiti,moraju u kuću

hvala na pohvali
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 10:45
A kaj ti misliš, ako se uvijek ne javim, da ne pratim novotarije po tvom vrtu? Obično je kod tebe gužva pa samo promatram iz prikrajka Embarrassed.
Bez brige ništa mi nije promaklo Wink
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 15:33
ne znam kako to da sam u šetnji zaobišla tvoj vrt, ali za pohvale nikad nije kasno

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 16:37
predivno posebno ona ruza ljubicasta sa bijelim rubom gdje si ju nabavila
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 10:46
hvala cure!
 
Rosa ruža je iz rasadnika novo selo podravsko
Na vrh
biserka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biserka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 18:43
najljepše cvijeće na forumu i okolici
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 21:14
hvala ti Biserka a tek tvoje....
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 21:17
Lijepe novonikle biljčice,a i sve ostale
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 06:11
hvala ti Štefice!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 08:35
predivno je tvoje cvijeće, a imaš i zelene ruke sve ti niće smile141
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 09:09
hvala Bromelija, trudim se
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 150>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.