Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje biljčice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje biljčice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 150>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 17:41
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

hvala ti puno,ja nisam puno eksponirana jer nemam uređeno dvorište (još) pa niti ne stavljam slike u "širem kadru" tak da puno ljudi ne zna Wink da imam jako puno cvijeća a i dosta neobičnog. Eto,možda sad navratiš više puta....
 
Hana - pa ti imaš cvijeća više nego ja i pol mog malog sela!! Eksponiraj se ti nama samo, hoćemo mi i tebe i tvoje "neuređeno" dvorište SmileSmileHeart
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 18:14
sad me EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed hvala Anaida,ali ti imaš jako lijepo cvijeće i puno mjesta,što je najvažnije Heart
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 09:21
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

hvala ti puno,ja nisam puno eksponirana jer nemam uređeno dvorište (još) pa niti ne stavljam slike u "širem kadru" tak da puno ljudi ne zna Wink da imam jako puno cvijeća a i dosta neobičnog. Eto,možda sad navratiš više puta....
 
smile93
Pratim te!!!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 19:48
Predivan šareni vrt.. 
Hana imaš zlatne ruke!!Clap

Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 20:42
hvala Spring
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:05
Hana nadam se da će slike tvog cvijeća biti upravo ovakve kakve si nam skinula s neta, a ako ti uspije plava pasiflora, povući ću iz Rijeke, po reznicu, sjeme i li bilo što od nje.
Isto tako ona aloa, koja sliči čuvarkući je mrak. Ruže - kraljice cvijeća su ipak najljepši izbor, valjda će sve uspjeti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:06
nove investicije - sjeme i rizomi SLIKE SU sa NETA
 
 
geranium harveyi
 
 
ferraria
 
 
lewisia cotiledon
 
 
alonsoa pink beauty
 
asperula orientalis
 
campanula vidali
 
campanula incurva
 
 
clytostoma-tropska penjačica
 
 
drosantemum
 
 
ferraria druga vrsta
 
 
ljubica varijegirana
 
 
roscoea krem
 
 
roscoea ljubičasta
 
 
digitalis ane radetzky
 
 
tanacetum niveum
 
penstemon lila frost
 
 
 
geranium bill wallis
 
 
wahlenbergia - zvončić nekakv
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:16
Triša bez brige,ruže već rastu a plave pasiflore su dvije nikle za sad valjda budu i ostale,a ima ih još sedam vrsta i četiri koje sam dobila a kolegica nije znala koje su jer su joj se pomiješale etikete kad je sijalaLOL
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:41
Hana gdje naručuješ tako divne biljke?
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:43
preko neta večinom
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:44
Jel možeš staviti link te stranice sa koje si kupovala i jesu cijene pristupačne?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:45
Hana ovu Ferrariu moram imati - objasnit ćeš mi na pp kako ću nešto naručiti preko neta, da sada tu nešto ne reklamiramo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:45
jesam se sad "zlijala" ako hočeš stranice onda ovak:
 
b-t-world-seed, ebay, molles seeds,thompson&morgan,plantworld seed itd.....
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:47
linkove stavim sutra jer sad idem doma sa posla pa ne stignem, cijene su svakome relativna stvar (što je nekom skupo drugome nije itd),uglavnom sve mi je do sad stiglo bez problema. Triša može ali sutra iza 15h,važi?
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:48
Hvala Hana !
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 23:11
haaanaaa jel se ja mogu preseliti u tvoje dvorište? smile42 nisam zahtjevna...samo ću malo šnjofkati oko biljčica i gledati ih smile106
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 15:26
a čuj Kontesa,tu i tamo budeš ih ipak malo zalijala barem-može?Wink
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 19:57
nemam rijeci,sve je predivno! smile169
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 20:02
hvala Rose
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 22:03
Daj ovo je čudesno, vraćala sam se sto puta na tvoje slike, božanstveno, cijena - ha - kakva je takva je - nešto si budem mogla sigurno priuštiti.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 150>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.