Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš mali raj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš mali raj

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
tropi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 745
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Naš mali raj
    Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 20:19
Evo da i mi oredstavimo naš mali raj koji se sastoji od okučnice,balkona i sobnog bilja.Odlučili smo stavljati slike na jedno mjesto.
Za početak malo vrta....







Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tropi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 745
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 20:27
Malo balkona






Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 20:48
woooowsmile93!!!!! Kod prve slike sam imala pitanje,i kod druge,kod terase barem tri pitanja a koliko tek kod ovih bonsaia.Fenomenalno Tropismile211
Neću se na početak vračati jer bum opet sve zaboravila od tolike ljepote.Nego,daj mi reci kaj ti je ovo na zadnjoj slici? Po korjenju liči na onaj fikus no nekako su mi grane čudne.Šta ti je to,kako si to izveo???Ovaj lijevo je od šeflere??Aj uslikaj izbliza te bonsaesmile143
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 22:02
Ima tu puno toga interesantnoga.
Mostić i jezerce mi se posebno sviđaju.
Svaka čast!Clap
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 22:02
Sve mi je jasnije zašto članove foruma sajmoi razočaravaju, mislim da bi trebalo obići ovaj mali raj i da nitko ne bi bio nezadovoljan kao Floraartom/08. smile141
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 23:58
Baš sam si i ja tak nekaj motala po glavi dok sam gledala ovo savršenstvo!
Kaj ti je FLora- stavi par cvetića u krug i rotor je gotov, a mi ko ovce se vrtimo oko njega. Ovak nekaj treba napravit ta ti dah stane , a prezentacija bude perfektna. A kaj je najbolje biljčice su one prave domaće - mlječika, ivančice, kadulja, srdašca, ružica, a efekt je = stani , gledaj, slini!!!
Svaka čast vrijednim ručicama koje su ovo napravile!smile70

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 00:33
tropi Clap neću ništa izdvajati jer mi je sve prelijepo
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 11:18
Tropi, po tvojim postavima sam osjetila da imaš ljepotu u svojoj blizini! Wink
Ali ovo je puno, puno više!  smile227
smile141 za vrijedne ruke!

Na vrh
tropi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 745
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 12:16
još detalja balkona


Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 19:42
Sve mi se jako sviđa, al za oko  mi je posebno zapeo  mozaik na stoliću, na predzadnjoj slici.Thumbs%20Up
 
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 18:39
Mislim da bi Tropi i Tropicana Wink trebali pozvati organizatore Flore da vide kak se to radi Clap
Na vrh
tropi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 745
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 18:53
hvala ,havla svima  HugEmbarrassed
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 19:52
Prekrasno,stvarno prekrasno.Tako nesto jos nisam vidio,da mi je bar takav balkon...
Everyone's a winner, we're making our fame
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 20:43
Tropi svaka čast. Lijepo je vidjeti nešto tako lijepo.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 22:26

za ovako nesto mogu samo reci da smile58
 
jer ovo je svtvarno predivo izvedeno
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 01:54
smile55 svaka čast!
Na vrh
karinka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 57
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje karinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 08:21
Bravo!!! Predivno!!!
Na vrh
maya View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 14:32
Bez komentara!!!smile141
Nije isto zivjeti i biti ziv!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 21:22
Prekrasno!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 06:11
pravi mali raj, toliko vrsta cvijeća, prekrasno
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.