Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - "Bezimeno"
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


"Bezimeno"

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Amal View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Amal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: "Bezimeno"
    Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 11:16
Confused sramota me reči, al ne znam kako se zove cvijeće koje sam kupila nedavno u Zadru. Pošto trenutno nemam digitalca opisat ću kako izgleda, možda ga vi dobri poznavatelji biljčica prepoznate , a onda mi date savjet.
Balkonsko je , ima grane kao prkos , one igličaste , i po njima predivni cvjetovi, plamene boje u obliku malih fišeka. Ma to je nešto predivno, ustvari bilo predivno.....bilo... jer su mi se cjvjetovi počeli sušiti. Ne znam ništa u tom cvijetui, čak ni kako se zove pošto samga kupila naglavačke pošto je bila užasna gužva u plasteniku. čak mi nije rekao ni naziv cvijeta.
 
Ako znate koja je biljka u pitanju, pomozite mi savjetom šta da uradim... molim vas....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 09:30
Po opisu mi liči na viseći lotus, vidi pod balkonsko cvijeće da li je to toWink
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 11:32
Ako je ovo onda je lotus

Na vrh
Amal View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Amal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 15:50
To je to, nemate pojma koliko sam sretna što bar znam kako se zove.... imate li podataka o ovom predivnom cvijeću........
 
Hvala i velika pusa
Na vrh
Amal View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Amal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 15:50
ma idem odmah na balkonsko cvijeće.....
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.