Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adenium obesum - Pustinjska ruža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adenium obesum - Pustinjska ruža

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 405406407
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 19:43
pogledala sliku na netu predivna je di se to može nabavit...
Per aspera ad astra.



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 19:33
Ok, mozda probam i ja mada nemam neke spec. uvjete.
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 19:25
Dalmax, ja imam sest uzgojenih iz sjemena. Sijanje sjemena je obicno, lagana zemlja, vlazna, ne prevlazna, nisam nicim pokrivala, nicu dosta brzo, samo je problem sto sjeme mora biti svjeze da bi niklo, meni je od 100 niklo samo sest.
 
Zalijevati jako jako malo.
Jedan mi je cvao nakon devet mjeseci, jedan nakon godinu i pol, ostali jos nisu.
 
Ove godine su mi propala dva, jer mi je u plasteniku bilo mnogo kondenzacije koja im je padala po liscu.
Ostali su razvili vec lijepe kodekse, mala stabalca su vec
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 13:38
Ja imam sjemenje pa ako je neko to vec sijao da napise kako. Cvijet tj biljka izgleda super ali me zanima koliko vremena tereba da bi izrasla onako normalne velicine.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 02:15
Po domači bi rekli "pustinjska ruža".Ukrasna biljka porijeklom iz Azije i Afrike. Znam da je treba JAKO malo zaljevati.Kako potječe iz sušnih područja,traži jako malo vode,sav višak vode akumulira u stabljiku. Od viška vode prvo listovi počnu otpadati.
E da,iz porodice sukulenata je(čini mi se!?)
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2008 u 14:40
Imam par sjemenki adenium obesuma . Ako neko zna sta i kako oko njih molim da napise.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 405406407
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.