Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adenium obesum - Pustinjska ruža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adenium obesum - Pustinjska ruža

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 111112113114115 407>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 21:15
smile106Lijepo.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 21:30
Predivan je.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 23:20
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:

Stefica.n bravo za malce.
Potpis!Clap

Skoro sam poduplala porukuLOLSlažem se sa curamaThumbs%20Up
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 23:22
Originalno poslano od člana ljiljus ljiljus napisao:

Tea, lijepo ti napreduju " bebači", hvala ti što si podijelila s nama.
Štefica i tvoji malci  su slaćušni.
Nemam fotić nažalost da vam mogu pokazati svoje

ljiljus  smile78  držim do svoje riječiWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 23:23
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Procvao i roza adeniumEmbarrassed



smile227  draga...koja raskoš..da ti pamet pomutiLOL
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 09:37
Predivan je bebi stvarno predivan WOW
Per aspera ad astra.



Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:24
Na moju zalost nisam doma, ne mogu vam ih sve fotkati. Moja kcer koja mazi i pazi cvijece dok ja spanciram, kaze da ima jos onih koji su spremni pokazati prve cvijetice.


Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:26
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Na moju zalost nisam doma, ne mogu vam ih sve fotkati. Moja kcer koja mazi i pazi cvijece dok ja spanciram, kaze da ima jos onih koji su spremni pokazati prve cvijetice.



smile78  za tvoju vrijednicu....jedva čekamo ostatak smile213
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 21:07

@bebolina, krasan cvijet ima tvoj roza adenium. Tvoji adeniumi se bude a moji odlaze na spavanje. Kod mojih adeniuma svaki dan više cvjetova vene nego se novih otvara. Uskoro će biti bez cvjetova. Mislim da je sada pravi trenutak da im promijenim supstrat, dignem za sljedeća 2 cm iz supstrata i malo friziram. Ovako izgledaju rano ujutro kada se probude prije nego im poskidam ove uvenule cvjetove. Nekako me podsjećaju na ženske, stalno su lijepi ali nakon malo šminkanja ipak su ljepši.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 21:38
@Pinus, prekrasan je, zaista te cvatnjom nagradio za trud koji si uložio. smile64 Zimus se dosta izdužio, pa nakon jedne dobre frizurice biti će još bujniji, pogotovo kad uskoro zatopli i on dođe na svoje
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 12:41

Pozdrav,gdje bih mogla nabaviti sjeme ovih prekrasnih ljepotica????

"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 12:59
Pinus,tvoj se ljepotan ,rekla bi, dobro naradio. Prekrasan ,cvijet na cvijetu,vrijeme mu je da se malo i odmori.A ti ga samo i dalje mazi i pazi,zavrijedio je.   
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 21:18
Moj prvo rodeni LOL  od prosle godine


mladici od ove godine tj od 3 mjeseca


Neznam zasto su se izduzili ,sad se suncaju svaki dan i pomalo debljaju.. Htjela bi napravit male buce od njih al neznam kako..
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 21:43
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Procvao i roza adeniumEmbarrassed

bomboncek!!!!!!!Clap
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 21:45
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

Neznam zasto su se izduzili ,sad se suncaju svaki dan i pomalo debljaju.. Htjela bi napravit male buce od njih al neznam kako..
Drži ih na suncu i vidjet ćeš da će postati buce i polThumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 21:46
Originalno poslano od člana irenaidani irenaidani napisao:

  bomboncek!!!!!!!Clap
A tek ovaj?Embarrassed

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 22:06
smile99Svaki dan  jedan ljepotan.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 22:06
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

Moj prvo rodeni LOL  od prosle godine


mladici od ove godine tj od 3 mjeseca


Neznam zasto su se izduzili ,sad se suncaju svaki dan i pomalo debljaju.. Htjela bi napravit male buce od njih al neznam kako..

Uz puno sunca,topline i malo vode,bit će...samo treba malo vremena.Clap za malce
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 22:09
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

smile99Svaki dan  jedan ljepotan.....
Upravo takoWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 23:40
@bebolina , kod tebe jedan cvijet ljepši od drugog cvijeta. Mislim da si mi poslala sjeme sličnog adeniuma sa tako bogatim cvijetom. Sada su već „veliki“ ti moji mali bebolimaći. Čekam interval sunčanog vremena da ih izvadim iz klijališta i da vam ih pokažem.   
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 111112113114115 407>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.