Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adenium obesum - Pustinjska ruža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adenium obesum - Pustinjska ruža

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 407>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 08:11
Ma biće... Da znaš samo koliko je meni sjemena propalo! Kad se sjetim, dođe mi da Cry
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 23:14
Semira ... Semiraaaaaaa ! Proklijao je  ! U jednoj tegli su od  5 sjemenki proklijala 3 a u drugoj samo 1 !     smile213
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 07:52
Ma bravo! Lijepa vijest za početak dana.
Na vrh
hanaK View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 216
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hanaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 08:29
moji su brzo proklijali, ali sada dugo vremena stoje samo na 2 listića, čini mi se skoro mjesec dana. jeli to ok, i dali vama sporo rastu? hvala!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 09:04
gute čestitam na prinovama Thumbs%20Up, sigurno će biti još klijanaca

evo mojih ovogodišnjih klijanaca, od 10 sjemenki proklijala samo 3, ali ja zadovoljna, jedan malo kilavi, a 2 mi neloše izgledaju, još su jako mali







a ovaj sam lani dobila od fride, njemu je godina dana


i jedna skupna, ovi malecki su u onim najmanjim posudama za kaktuse, čep je od plastične boce od mlijeka... radi bolje procjene "veličine"

Na vrh
hanaK View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 216
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hanaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 09:35
baš su slatki, moji su veličine kao tvoj najmanji.Smile
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 11:44
Natalija draga , to su sve crveni ?  Ja sam jako znatizeljna na zuti ? A da ga ipak sad posijes ?

PS Bijeli ljiljan je procvao  smile79  u subotu cu staviti slikice , tamo gdje im je mjesto ! Jos jednom ti velika hvala !
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 14:17
gute ovo su sijanci od veljače, a tvoje sjeme će ipak počekati moj povratak
pa ko bi ih pazio (i mazio) dok mene nema Wink

super za ljiljan, veselim se slikama i još jednom - nema na čemu smile73, hvala i tebi
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2011 u 00:42
Crveno-bijeli su proklijali svih 5 a kod zuto-bijelih se sramezljivo pojavljuje treci !   smile213
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 00:05
Evo ga , tu je , moj Adenium obesum :


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 00:58
Bravo Gute Fee !smile55
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 00:39
Anci draga , jesam , ponosna sam ko Oskar , jos samo da shvatim kak smanjiti sliku da ne dobijem spotancije od admina i sve je ok !   Wink
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 13:47
moji mali Adeniumi cim su nikli odmah su uginuli a vecina sjemenki uopće nije nikla. pridrzavala sam se svih uputa o uzgoju ali nista. smile220
TAKO SAM TUZNA smile43
pokusavam nabaviti sjeme preko interneta ali nema. 

Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 21:58
Adenium obesum nisam vidio u prodaji u vrtnim centrima ili trgovinama sa cviječem, neznam zašto. Kod nas ga prodaje firma Bakker (kliknite OVDJE) preko kataloga ili interneta. Cijena je 20 € za 30 cm Adenium. Što kažete o toj ponudi ?
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 23:19
Dakle, drustvo,
 
Ja sam im doskocila!!!!!!!! Ili, drugim rijecima, moji su golaci krenuli, i to kako krenuli, imaju listine od 8 cm duzine. Bas sam sretna! Ubjeđena sam da se radilo o zemlji, prekiseloj, koja ih je kocila. Sada su trenutno u sarenoj sjeni, jer nisam kod njih, pa da mi se ne zasuse, ali cim dodjem kod njih stavljam ih na puno sunce, i ocekujem cvjetove ove sezone, moji su svi stari sada vec godinu i pol.
Dakle, sto luznatija zemlja!
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 08:51
ja san ove zime od drage forumašice dobila lijepu sadnicu od nekoh 10 cm. nakon nekog vremena na moju veliku žalost listovi su mu počeli odpadati i zadebljanje smanjivati i mežurati. ja san ga nastavila njegovati po pravilima struke i evo ga sada, listići narasli zadebljanje deblja a ja, ja ga obožavam.
 
 
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 11:07
evo malo mojih i ja sam za sada zadovoljna samo još da procvijetaju

u društvu sa bugenvilijom





i stari neumorno cvijeta, nadam se da ovi mališani vide što im je raditi


Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 12:17
Bas su ti dobri, Bromelija, jedri i puni.  Pitam se hoce li itko od nas dobiti neki neobicniji cvijet od ovog uobicajenog.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 12:36
hehe i ja sam znatiželjna, nadajmo se Wink
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 13:30
GFee, kako adeniumčići?Moji se sunčaju, a stalno oblijećem da neću ugledati kakav pupoljčić.%20%20Uploaded%20with%20ImageShack.us" border="">




Uploaded with ImageShack.us


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 407>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.