Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adenium obesum - Pustinjska ruža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adenium obesum - Pustinjska ruža

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 407>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 00:17
Semira draga , moji su jos "dojencad" , ja jos uvijek drhtim nad njima !    smile128
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 00:21
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

evo malo mojih i ja sam za sada zadovoljna samo još da procvijetaju   ...................



Bromelija draga , predivni su , ja bi skakala u zrak da su moji takvi !     Clap
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 14:02
moj jedan poceo pustat grancice onaj kojem sam malo vra odrezala ali samo malo ni ne vidi se.. sad sam jos jednom isto sa skalperom malo odrezala gdje su poceli mladi listovi. inace dobro napreduju moram ih uslikati

vasi su isto super :) valjda cemo docekati da nam bar jedan procvjeta :D
Per aspera ad astra.



Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 17:27
smile213ugledala sam mali pupoljčić pa da svoje oduševljenje podijelim sa vama, nadam se da će biti i na ostalima




Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 18:19
Wow !!!
A ja već par dana gledam neke tamnije izdanke i sve si mislim: Umišljaš!
Možda mi se, bromi, posreći kao i tebi da iz tih izdanaka bude pupoljak.
Sad mi preostaje da se nadam!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 18:31
Super nadam se da su i kod tebe pupići, jedva čekam da nam procvijetaju ....ali za sada je samo kod jednog hehe jedan ali vrijedan Thumbs%20Up
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 20:42
smile126supeeeer bas me zanima kakav ce biti cvjetic nadam se da ce ti procvjetati taj pupoljcic
Per aspera ad astra.



Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 21:51
I ja jedva čekam da ih vidim kod vas smile213
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 21:55
Bravo Bromelija.
I ja sam par dana gledala neke tamnije izdanke, mislila da će biti pupoljci, ali ništa od tog. Sad više i ne gledam ništa.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 22:15
Semira, gledala sam povećalom, čini mi se da su ipak listići, ali se nadam da će se predomisliti LOL
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 22:18
Vjeruj, bilo bi mi drago da su pupoljci.
Ja sam na svoje jako ljuta.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 23:17
Predivni su , predivni ! Ja se ne mogu docekati da moji budu takovi !  smile55
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 16:20
E, bas me zanima kako li ce procvjetati.
 
Kod mene se sprema cvjetati jedan stari,koji je vec cvao, iako nije cvao posljednje dvije godine.
Od mladih, za sada nista, ali ljeto je dugacko.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2011 u 00:33
Moja "mladuncad" se lijepo razvija . Ponovo sam stavila  5 i 5 novih sjemenaka (isto sam donijela sa sobom iz Njemacke) za Retriver Saru od srca namijenjenih ali sam jako razocarana ! Izasla su 2 potpuno bijela i uginula i 1 koji je sav pukljav i 1 koji bi se mogao eventualno oporaviti !

Sara nemoj biti tuzna , dobit ces od mojih !
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2011 u 18:28
Evo prvo moj stari adenium, oko 8 godina star, koji nije cvao lani, ne znam zasto, ali je ove godine prelijep:
Na drugoj slici se vidi da nije visok,sve u svemu oko 20cm, ima lijep kodeks, ali sa jedne strane ostecen, to je bio poceo trunuti prije nekoliko godina, pa sam ga spasila
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
 
I novi mladi, sada im je dvije godine.
Uploaded with ImageShack.us
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2011 u 20:56
Nbjelov, ovaj tvoj 8 godišnji starac krasno cvijeta i lijepo izgleda. Kažeš 8 godina star a visok 20 cm. Dali je tako spora rast "normalna" za adeniume ?
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2011 u 23:34
Nina veličanstven je smile55
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2011 u 14:43
Pinus, ne bih rekla da je to uobicajeno. Vidjela sam kod nekih prijatelja mnogo vece. Ali, kako je svaki iz sjemena, svaki ima i neki svoj specifican rast i oblik grma. Ovaj moj je ocito patuljasti. A vjerojatno ima nesto i toga da ja vec godinama ne mogu otkriti sta im prija, i kod mene bas ne rastu ni brzo, ni bujno.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2011 u 18:48
Predivn je stvarno :) Nadam se da će moji narasti toliki i da neće crknuti.

Inače ja sam svoje sve spincirala sa skalperom malo prvi što sam probala poćeo se lijepo granati vidjeti ću hoće li i ostali. Njih sam nedavno tek.

A pincirala sam tako da sam samo sa skalperom mrvicu zarezala onu sredinu gdje izlaze mladi listići.
Per aspera ad astra.



Na vrh
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2011 u 20:35
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Pinus, ne bih rekla da je to uobicajeno. Vidjela sam kod nekih prijatelja mnogo vece. Ali, kako je svaki iz sjemena, svaki ima i neki svoj specifican rast i oblik grma. Ovaj moj je ocito patuljasti. A vjerojatno ima nesto i toga da ja vec godinama ne mogu otkriti sta im prija, i kod mene bas ne rastu ni brzo, ni bujno.
U pravu si postoje i patuljaste vrste vidjela sam na britanskom forumu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 407>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,305 sekundi.