Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adenium obesum - Pustinjska ruža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adenium obesum - Pustinjska ruža

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 291292293294295 407>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 09:04
Pinus, nadam se da će i moji ovogodišnji sijanci dogodine biti barem upola ovakvi!


jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 09:08
sve mi je to jasno.i sunce,i zemlja i prihrana,ako možeš uzgojiti takav cvijetni ili da ti sijanci budu takvi - ma ima tu još nekakva caka.nije mi jasno kako ti uspjevaš na sjeveru,a našim prijateljicama na jugu ne  uspjeva tako.
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 09:09
Antonija, biti će sigurno ali dali se sjećaš što smo jednom diskutirali ? Embarrassed moraš im pihati na dušu !LOL

Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 09:13
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

. . . .nije mi jasno kako ti uspjevaš na sjeveru,a našim prijateljicama na jugu ne  uspjeva tako.

piham im na dušu !Big smile to je glavna fora LOL

Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 09:18
neznam ja šte ti to pihaš.tvoje pihanje je najdjelotvornije
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 09:21
jedna prijateljica sa juga zimi nema uvjete za njih, moraju u mirovanjeUnhappy, osim toga tek se učim pihati im na dušu Tongue, za sada uspješno.


jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 11:51
samo da mi ne padnu pupovi, jer ima ih baš puno. Inače cijeli dobro izgleda, evo ga:



Uploaded with ImageShack.us




...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 12:21
glikica, divan ti je, nema razloga da ti odpadnu pupovi!

evo moje eme u punoj veličini

Click for a larger view
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 14:44
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

 adenium obesum emma
Click for a larger view

Antonija, kod nas bi rekli da si ju sredila u nulu, Approve za sada bolje ne može. Druge godine će izgledati kao za izložbu !!!

Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 17:52
Antonija, ema ti je predivna!

Pinus, imaju moji na balkonu sunca od 14 sati pa do zalaska, to je i bio razlog zašto sam se odlučila uzgajati ih ovako puno.  Ne znam zašto su mi tako mršavi. Imaju propustan supstrat za kaktuse s dodatkom perlita, nekoliko njih i drobljene cigle, zalijevam ih i gnojim prema tvojim uputama s NPK 15-15-15, prenosim na toplo kad je vani hladno, presađujem u široke teglice, no očito im ne znam "pihati u dušu". Stern Smile
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 19:55
Svima pohvale na krasnim cvjetićima!!!
Andina, poslikaj nam malo svoje ostale adeniume. I kod mene ima sunca od 14h pa do zalaska što smatram sasvim dovoljno. Nemoj odustajat!!!!

Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 19:58
Andina, treba im možda ipak dat manju teglu pa nek se korijen deblja unutra pa onda postepeno presađivat. 
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 20:58



Pinus, po tvojim uputama sam je šišala. ti si mi nekad označio kuda ću je šišati! sasvim sam zadovoljna sa mojima, mislim na one koji su mi preživjeliWink
Andina ja bi im promjenila gnojivo, malo bi eksperimentirala, bar na nekima!

evo moga drugoga, nikad šišanog, bilo mi ga žao!

jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 21:01
upsssss!!!

ovaj mi ima jako zanimljiv trbuh, na slici se ne vidi najbolje. podsjeća me na one tajlađane. nisam ga slikala iz dobrog kuta da se vidi.

Pinus, jel da da mi pihanje za sada sasvim solidno ideTongue
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 22:09

Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

evo moga drugoga, nikad šišanog, bilo mi ga žao! 

Mislim da nema niti jedan razlog da bi  ga bilo potrebno šišati, barem  ga ja ne vidim.Big smile 

Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

Pinus, jel da da mi pihanje za sada sasvim solidno ideTongue 

@antonija , ide ti svaka čast. Approve Da bi riječ  rekao.  Sijanac ti je za 10. Cool

Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2013 u 03:25
Bravo, Antonija! Kod tebe adeniumi doista uživaju!
Moje anoreksične Embarrassed možete vidjeti u ovom filmiću:
http://youtu.be/8wCwcpc6BU0
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2013 u 08:25
Andina, koliko se žališ na njih meni su sasvim u redu. ne bi im smetalo da su malo deblji, ljeto je tek počelo nadebljati će se! već sam napisala, ja bi im promjenila prihranu.

pinus, hvala na komplimentuEmbarrassed, nesmijem ni kazati koliko je star taj sijanac! svakako 2 godine je u mene bio na strogoj dijeti. preživio je i to me veseli!
ja mislim da mojima pašu i visoke temperature po noći (bar nekome, kad meni ne pašu).
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2013 u 08:49
Andina, meni su također krasni. Caudex će se s vremenom debljati tako da nema brige Thumbs Up
 
 
 
Na vrh
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2013 u 12:31
ovako to rade tajlanđani, polje adeniuma ko kod nas kukuruz polje je veličine dva nogometna igrališta
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2013 u 18:19
Originalno poslano od člana Miss M. Miss M. napisao:

ovako to rade tajlanđani, polje adeniuma ko kod nas kukuruz polje je veličine dva nogometna igrališta
Sve zdravo ko drenLOLTongue
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 291292293294295 407>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,625 sekundi.