Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dostava - slanje cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dostava - slanje cvijeća

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 14:52
I u selendri bi usluga trebala biti na visini.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 13:39
anaida .nemoj misliti da ja imam nešto protiv prodavačica u kiosku,ali imam protiv onih koji su bezobrazni na svom radnom mjestu pa gdje god oni radili.ako radiš na kiosku-znači radiš s ljudima tad ti treba ogromno strpljenje.jasno mi je da je plaća mala ,posla puno,ali još je više onih koji bi bili sretni da taj posao imaju pa koliko god radili.ljudi kopaju kanale za manje novaca.
one su krive jer su bezobrazne.uprava tiska ili njihov direktni šef su krivi jer im nije dovoljno objašnjeno.ne mogu me šetati tri puta za jedan paket,jer ni same neznaju šta će s njim.naravno taj sam paket spakirala i odnijela na poštu i za samo 8 kuna više dobila vrlo dobru uslugu.
nije poanta u tih 8 kuna ,ali ne može se neka firma širiti i reklamirati usluge ako njeni djelatnici nemaju pojma.slatina je grad nije neka selendra i usluga bi trebala biti na visini.
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 12:36
Ovdje je nastalo neko dvojako objašnjenje. Neke djelatnice traže da se spakira kod kuće i samo stave u njihovu kutiju ( što mi je i bolje, ne mora svatko vidjeti što ja šaljem) a neke druge ne žele da se zapakira kod kuće već traže da one zapakiraju na kiosku.....Očito nisu još dobro shvatili i uhodali taj posao.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 12:02

Ne razumijem zašto je čudno da smo mi ti koji sami moramo pakirati. Pa tako smo i, kad smo poštom slali, uvijek sami pakirali i slali pakete.

Ne bi bilo naodmet uzeti u obzir da je djelatnicama Tiska ovo nova usluga, da ne znamo kako im je objašnjeno od strane nadređenih sve to skupa.
 
Sigurna sam da posao djelatnica u kiosku nije samo sjediti i biti lijene. Smile
 
Više dobrote, više razumijevanja i više mira svima bi nam dobro došlo!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 17:13
jasno mi je to.one su lijene jer su tako naviknute i može im biti.ljudi su nezaposleni i bili bi sretni da rade,da su plaćene po prometu vukle bi nas za rukave
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 16:58
Mislim da se to njima ne da raditi  jer im je to još jedno zaduženje, a nema na kioscima stalno nekih kupaca, često puta na nekim kioscima prođe vrijeme dok netko ne navrati.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 16:34
danas sam i ja imala neugodnosti na kiosku.prošli tjedan sam poslala muža po kutiju.prodavačica mu je rekla da donese robu i ona će spakirati.danas sam poslala kčerku na isti kiosk i druga prodavačica joj je bezobrazno rekla da mora biti spakirano pa ona samo pošalje i može biti samo mala kutija.ja sam pukla i odmah ju prijavila.ovo je krajnji bezobrazluk.moje pošiljke više neće dobiti pa da oni meni plate a ne ja njima
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 17:18
Meni je isto stigao paket i sve bilo uredno. Isto tako sam i slala. Uzela potrebne papire ( to je besplatno ) na drugom kiosku a kutiju nije službenica dala , kaže ne može se nositi kući. Ja sam rekla da imam njihovu kutiju , ona je  na malo grub način rekla kako mogu ja imati kutiju i tko mi je to uopće mogao dati. Objasnila sam da mi je stigao paket u toj kutiji onda je malo splasnula. Ja sam slala preko trećeg kioska i  žena mi lijepo objasnila da su zaduženi za broj kutija koje mogu  samo na kiosku upakirati i tu zaduženu kutiju i proslijediti na određenu adresu najbližeg kioska  mojoj cvjetnoj prijateljici, jer kaže postoji mogućnost da ona meni proda ili dade kutiju a ja odem na drugi kiosk da bih taj paket poslala. To sada izgleda malo zapetljano. Ja sam kod kuće spakovala u  neku moju običnu kutiju za koju sam bila sigurna da će stati u njihovu kutiju, odnijela na kiosk onda je ona stavila moju kutiju u njihovu kutiju i primila paket koji je uredno stigao za malo više od 48 sati.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 14:41
danas sam i ja podigla prvi paket preko tiska i... sve 5, stiglo je u ok stanju, relativno brzo...


Na vrh
alexandra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alexandra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 10:39
U pravu si Marta i omot od cd-a se super iskoristi...samo to treba onda da je onaj crni plasticni sto su u njemu dolazili crtani ....ali njih sad rjetko ima u prodaji i tezi je na vagu ako stave...pa ce onda ici kao teretno pismo i eto postarine

Ja sam par puta probala slati legalno preko granice.....odnijela u postu i rekla saljem reznice cvjeca....prvo su mi rekli da mora na fito pregled i placam fito carinu....posto je posiljka meni se ucinila lagana i to sam pristala...ajde de.....onda sam dobila neke formulare da ispunim da napisem broj .vrstu reznica ...opis citav sta se salje i na kraju vrijednost tog ....i jos nekih pitanja koja sam napisala......tek onda su kofertu stavili na vagu i vagnula je 51 gr.   kada mi je sve to obracunala sluzbenica i jos markicu naljepila ispostavila mi je racun od 15,50 km ...sto je ovdje oko 8 eura.......zinula sam u cudu i platila jer obecanje je obecanje i nema sanse da vratim kuci i napisem prijateljici poruku da nemogu poslati
ali i to je bilo posljednji put da sam postanskoj sluzbenici rekla da saljem cvjece   
Na vrh
martab View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martab Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 08:21
Brava Alexandra5,super ideja,ja samo dodam da se moze poslalti manje reznice ili listice u plasticnom omotu od CD.posiljka ide kao Disk.....moze i kartonicic od cokolade i sl...Pozdrav.
Na vrh
alexandra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alexandra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 08:15


posto nas (kod mene stalno) u posti za biljke zezaju za slanje preko granice a i kad preuzmu postu samo je bace u onu korpu ja sam pocela da pakujem i reznice.osjetljive pelcere i listice tako sto im prvo stavim ili umotam krajeve u vlazan tufer ili maramicu papirnu ..zatim stavim u kesicu a onda to opet stavim u kartonsku kutijicu koju sama napravim od kartonskog omota od sveski ili iskoristite od slatkisa ......ako su listici u pitanju stavite unutra i fate oko njih a onda to sve stavim u kofertu onu sa vazdusnim mjehuricima ....ona to dodatno sacuva...i sve pakujem kod kuce i na poledjini napisem Dokumenti :) ili slike.. i saljem kao obicno pismo....manje zapitkuju
do sad su mi sve posiljke presle granicu
nadam se da ce i vase ubuduce pa da se mozemo vise razmjenjivati i siriti nase biljke
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 07:26
a te zenske tvrde da se paketi moraju pakirati upravo na kiosku....meni je sve to nekako hmmmmmm
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 20:43
ja odem na kiosk,uzmem kutiju i papire koje treba popuniti, spakiram i sve ispišem kod kuće sutradan odnesem,predam i sve gotovo za par minuta.
moraju se i te ženske malo naviknuti na novu vrstu posla.
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 20:34
ma i meni su malo komplicirani.....sve je to nekako s brda s dola osmisljeno....

a cijena i nije nesto super jeftina s obzirom da u posti mozemo poslati manji paketic kao obicno pismo....

ne znam cure...ja bas i nisam zadovoljna previse....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 20:23
Evo htjela bih podijeliti svoje najnovije iskustvo - slala sam drugi puta paket sa drugog kioska. Bilo je relativno sve o.k. dok nismo počele popunjavati dokumentaciju. Oba papira za predaju paketa morala sam popuniti svojim rukopisom da gospođa ne bi imala problema od šefa.Unhappy S obzirom da sam predavala biljke kroz vrata, jer je premali prostor sa prednje strane za gurati kutiju, nisam imala gdje pisati pa sam čučnula i pisala na PODU od kioska. Za to vrijeme mi je teta diktirala  adresu kioska , šifru kioska. Krajnje idiotska situacija. Onda je istipkala preuzimanje paketa pa je došla do šifre paketa Clap Onda je taj broj izdiktirala, ja ga upisala (NA PODU), da bi dobila primjerak A4 papira koji sam zdušno si popunila i isprintanu potvrdu. Teta je provjerila napisano i zavrtila glavom, vjerovatno je mislila i prigovoriti za moj rukopis al kad me je pogledala odustala je jer joj je bilo sve jasno. Kad mi je dala potvrde zamolila sam je da mi izađe u  susret i baci list papira jer smatram da mi je dovoljna isprintana potvrda preuzimanja paketa gdje je šifra paketa a prema toj šifri paketa se na primjerku od kioska vide svi podaci. Rekla je da to ne bi smjela. Naravno da je to trajalo,da su dolazili kupci i mislila šta ova čuči dolje, da sam se pokočila dok sam pisala. Mislim dati prijedlog Tisku da uvede makar još dva primjerka papira koji treba biti popunjen rukopisom posiljatelja (ah ti grafolozi) ili da im se kaže da postoje i smokopirni papiri. Eto, iskustvoThumbs%20Down.
Prošli paket sam došla stavila u kutiju biljke  rekla  ime primatelja i mjesto gdje je kiosk.  Eh da, broj kioska (danas) je teta "našla" u nekakvoj bilježnici uz upit jel se Đakovo piše sa Đ ili DJ.  E, kod te tete višesmile181Ispričavam se na duljini, no i ovo se može desiti.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2013 u 14:32
e super , baš sam pogledala na stranici... super 
belica,zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2013 u 12:18
...belica, odeš na kiosk Tiska, kupiš kutiju za 10kn, spakiraš doma i onda poslije odneseš na kioskSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2013 u 12:15
da sad neidem čitati u nazad.... pitanje je - Da li paket kad šaljemo preko TIska, možemo umotati doma ili treba kupiti kutiju kod njih ?
belica,zagreb
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2013 u 19:20
Sara hvala na komentarima i sjemenkicama!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.