Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dostava - slanje cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dostava - slanje cvijeća

 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dostava - slanje cvijeća
    Objavljeno: 21 Travanj 2017 u 11:56
Originalno poslano od člana AdrijanaM AdrijanaM napisao:

Dali netko ima iskustva za narudžbe cvijeća iz Srbije  u Hrvatsku . Plačanje je pouzečem . Radi se o gomoljima visokih Kala za rez  . Dali postoje kakva pravila i koliko me to košta ?


Meni je desetak ljudi pokusalo slati biljke\gomolje\reznice ali neuspjesno.
Jednoatavno postanski sluzbenici odbijaju preuzeti paket ako nije otvoren, te ako se ne uvjere sta se salje van Srbije. Cim vide na se radi o biljnom materijalu odbijaju primiti paket.
To su moja iskustva tako da ti preporucam slanje busom ako je to moguce!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2017 u 11:23
Dali netko ima iskustva za narudžbe cvijeća iz Srbije  u Hrvatsku . Plačanje je pouzečem . Radi se o gomoljima visokih Kala za rez  . Dali postoje kakva pravila i koliko me to košta ?

Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2015 u 12:36
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 20:54
Meni se dogodilo ovako: IZ Splita pošiljka poslana 30 12. poštom prioritetno a kod mene stigla 10. 1. . Već sam mislila da neće ni doći ali na moju radost ipak je došlo.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 09:50
uz sve moguće pokušaje i ja ostajem vjerna pošti

-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 03:11
Smile
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 09:22
moram pohvaliti hrv. poštu - poslala sam paket, priličnih dimenzija u ponedjeljak popodne oko 5
(u zd pošta ide isti dan, ako se preda u glavnoj pošti do 6)
službenica mi je rekla da će sigurno biti u zg u utorak, ali da neće ići u distribuciju već idući dan
no, odmah ujutro, još prije 9 sati, osoba kojoj je paket namjenjen ga je dobila na kućna vrata Thumbs Up
znači putovao je tek nekih 15ak sati Clap

a sad u usporedbi sa tiskom - paket je bio bar duplo veći od tiskovog najvećeg koji je jako, jako plitak, težina je bila blizu 5 kg i poslan bez ikakvih "finesa", znači, išalo je kao obični paket, došlo me 20 kn i osobu koja ga je primila 5 kn

moram napomenuti i to da sam na površini paketa napisala poruku poštovanim djelatnicima pošte da ne prevrću paket jer su unutra biljke, uz zahvalu
sigurna sam da je i to malo požurilo putovanje do odredišta
ma najradije bi nekog tamo poljubila
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2013 u 14:24
stefice fala na odgovoru Hug
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2013 u 12:08
Ja sam slala paket u kutiji o velikog usisivača,bila je sigurno 70 x5o i primili su bez problema
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2013 u 11:50
gledala sam na poštinim stranicama i nisam našla - zanima me postoje li neke maximalne dimenzije paketa koji se šalje?
mislim na centimetre, ne kilograme

ne mislim slati ormar, ali imam poveću kutiju u koju bi mi zgodno stale neke stvari/pitarići)
ali ne znam bi li je primili na pošti pod paket
Na vrh
rrorion View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 15 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rrorion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 23:50
I ja bih se tu zahvalio slavuju na sjemenju, te dodao, kako sam i ja imao sitnijih komplikacija prilikom slanja Tiskom. Očito je da je zaposlenicama u Tisku slanje tih paketa gnjavaža (ispisivanje formulara, ljepljenje paketa). Par puta sam slao i jedanput mi je u tisku rekla kako misli da više nema kutija, no ja sam ju zamolio da još jednom pogleda pa ju je ipak našla, i to vrlo nervozno, shvaćam ju jer je vrlo prometan kiosk i za čas  se stvorilo još 4-5 mušterija koje su čekale u redu, i sad si mislim kako bi reagirala da sam htio poslati dva ili tri paketa, sigurno bi mi rekla da ih nema.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 00:06
Natalija hvala.

želim napisati javno što mi je Sara napisala u pp nakon poslanog paketa:
takvim pakiranjem odajemo poštovanje biljci i osobi kojoj šaljemo.
svaka čast Saro!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 09:11
 moram pohvaliti slavuj,
jučer sam na tisku preuzela njen paket i kad sam ga otvorila... ostala sam bez teksta,
biljke su savršeno podnijele put, prvenstveno zahvaljujući njenom načinu pakiranja

već sam pričala s nekima, mislim da bi stvarno trebalo otvoriti zasebnu temu o načinu uzimanja, pakiranja i slanja pelcera, biljaka, teglica... bilo kakvog biljnog materijala koji se šalje

žao mi je što nisam slikala kako to izgleda, tegla s biljkom dolje, preko nje naopako okrenuta broj - 2 manja tegla da učvrsti teglu s biljkom od šetanja i lupanja po kutiji, omotano širom selotejp trakom i na vrh izgužvane novine, radi još bolje zaštite
stvarno odlično izvedeno

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 21:45
aralija,to je točno.
kada prođe akcija u tisku,biti će još skuplji nego pošta a sada rastjeruju ljude koji su im među prvima ukazali povjerenje i koristili njihovu uslugu
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 21:37
Na žalost moramo se osloni na dobru staru poštu,nije mi usput ali im se uvijek vraćam, šalter, čekam u redu ali uvijek prime s osmjehom, a čak sam doživjela da mi savjetuju po težini  kako poslati da prođem jeftinije, pohvalno
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 17:01
eto o tome sam i ja pisala.žao mi je da je to pravilo.i ja sam moju vreću s biljkama nosila od nemila do nedraga,a onda došla kući sve stavila u kutiju zalijepila i za 18 kuna poslala sa pošte.nedam se za 8,00 kuna zaj....
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 14:26
mogli ste vidjeti kada je počela dostava paketa preko tiska da sam se javila ,bila zadovoljna i hvalila takvu dostavu a za djelatnice imala razumjevanja i davala im šansu da isprave sitne pogreške i priviknu se na nešto novo.

sada nemam ništa ijepo reći nego kritizirati ali ne znam koga,tko je odgovoran za ovo što sam doživjela: obećala sam poslati dva paketa i te osobe su to željno očekivale.
5 puta sam odlazila do kioska -kutija ili nema ili će doći u 14 sati[pa ne dođu] ili je upravo zadnja otišla.

otišla sam do drugog kioska-blokiran-"oprostite ali ne možete poslati jer smo blokirani"
opet sve nosi kući!

danas sam otišla u treći kiosk i kada sam rekla djelatnici da bih poslala dva paketa odmah joj se smračilo-tako je izgledala.

na kraju svega dobijem račun ali bez šifre paketa.
kada sam ga zatražila ona me pogledala i rekla da kompjuter nije izbacio dva primjerka a ovaj treba njoj......zove,valjda poslovođu....prepisuje mi ......jako sam razočarana.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2013 u 15:10
i ja sam slala preko tiska i ne mislim više. ne zbog službenice, bila je vrlo ljubazna i korektna nego zbog načina pakiranja na cesti. za to mi nije kriva službenica!
išla sam na trafiku isključivo iz praktičnih razloga. ima ih na svakom koraku i obično su na nekom proširenju đe mogu stati autom. do pošte moram ići pješice.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2013 u 14:48
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

slažem se.ako im je teško raditi ima tko hoće

Draga moja,ako želiš imenovati osobu na kiosku koja  je bila bezobrazna,a koliko sam svatila tu osobu si prijavila nadrađenima,, očekuj da će ti se uskoro zahvaliti.Nemoj misliti da uprava ne prati sve teme gdje se spominje dotična firma.Ovo sam napisala samo zato,jer možda vašim brzopletim zaključcima netko ostane bez posla,a nisam sigurna da bi tu osobu imale na duši.Svaki posao ima svoje mane  i vrline,tako i ljudi.Malo više tolerancije,strpljenja nebi bilo na odmet.
5000 zaposlenih i reći da su lijene,može  samo onaj tko nikad nije radio na takvom radnom mjestu.Danas ima mogučnosti slanja paketa koliko hoćeš,pa ti lijepo zaobiđi to prodajno mjesto i svi sretni i zadovoljni.

Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 15:00
slažem se.ako im je teško raditi ima tko hoće
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,828 sekundi.