Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dostava - slanje cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dostava - slanje cvijeća

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
Korisnik
Poruka
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2013 u 14:24
stefice fala na odgovoru Hug
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 09:22
moram pohvaliti hrv. poštu - poslala sam paket, priličnih dimenzija u ponedjeljak popodne oko 5
(u zd pošta ide isti dan, ako se preda u glavnoj pošti do 6)
službenica mi je rekla da će sigurno biti u zg u utorak, ali da neće ići u distribuciju već idući dan
no, odmah ujutro, još prije 9 sati, osoba kojoj je paket namjenjen ga je dobila na kućna vrata Thumbs Up
znači putovao je tek nekih 15ak sati Clap

a sad u usporedbi sa tiskom - paket je bio bar duplo veći od tiskovog najvećeg koji je jako, jako plitak, težina je bila blizu 5 kg i poslan bez ikakvih "finesa", znači, išalo je kao obični paket, došlo me 20 kn i osobu koja ga je primila 5 kn

moram napomenuti i to da sam na površini paketa napisala poruku poštovanim djelatnicima pošte da ne prevrću paket jer su unutra biljke, uz zahvalu
sigurna sam da je i to malo požurilo putovanje do odredišta
ma najradije bi nekog tamo poljubila
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 03:11
Smile
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 09:50
uz sve moguće pokušaje i ja ostajem vjerna pošti

-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 20:54
Meni se dogodilo ovako: IZ Splita pošiljka poslana 30 12. poštom prioritetno a kod mene stigla 10. 1. . Već sam mislila da neće ni doći ali na moju radost ipak je došlo.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2015 u 12:36
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2017 u 11:23
Dali netko ima iskustva za narudžbe cvijeća iz Srbije  u Hrvatsku . Plačanje je pouzečem . Radi se o gomoljima visokih Kala za rez  . Dali postoje kakva pravila i koliko me to košta ?

Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2017 u 11:56
Originalno poslano od člana AdrijanaM AdrijanaM napisao:

Dali netko ima iskustva za narudžbe cvijeća iz Srbije  u Hrvatsku . Plačanje je pouzečem . Radi se o gomoljima visokih Kala za rez  . Dali postoje kakva pravila i koliko me to košta ?


Meni je desetak ljudi pokusalo slati biljke\gomolje\reznice ali neuspjesno.
Jednoatavno postanski sluzbenici odbijaju preuzeti paket ako nije otvoren, te ako se ne uvjere sta se salje van Srbije. Cim vide na se radi o biljnom materijalu odbijaju primiti paket.
To su moja iskustva tako da ti preporucam slanje busom ako je to moguce!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.