Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dostava - slanje cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dostava - slanje cvijeća

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
Korisnik
Poruka
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2012 u 09:28
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:





ako bi postom se moglo poslat ,da nije preskupo,to mi je najbolja opcija....



ko zna....možda 30.11 i sama odletiš po ružu   
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 06:28
evo još jedna opcija slanja biljaka - putem firme tisak

TISAKpaket je nova usluga na tržištu koja omogućuje brzu i sigurnu dostavu paketa s kioska na kiosk. Usluga je jednostavna te predstavlja dostavu paketa po najnižoj cijeni na tržištu. Kupcima se omogućava maksimalna fleksibilnost i komocija budući da primatelj paket može preuzeti u roku od sedam radnih dana, za cijelo radno vrijeme kioska, uključujući i vikende, u periodu kada to primatelju najviše odgovara. Dostava iz Zagreba na bilo koji kiosk Tiska unutar Hrvatske moguća je u roku od 24 sata* . *Za pakete predane do 12h u Zagrebu, što također predstavlja i najbržu uslugu dostave paketa na tržištu.
Za ostale dijelove Hrvatske, TISAKpaket je u mogućnosti dostaviti sve preuzete pakete u roku 48 sati od preuzimanja sa skladišta partnera, uključujući naravno i otoke.


http://www.tisak.hr/hr-HR/Proizvodi-i-usluge/Tisak-paket.html

TISAKpaket nudi promotivnu akciju do 31. svibnja 2013. te u navedenom periodu cijena dostave paketa iznosi 10 kuna po paketu u koju je također uključena i ambalažna kutija.

I nakon isteka akcijskog roka, ambalažna kutija ostaje trajno besplatna.

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 21:40
Natalija puno hvala na obavjesti.
Odmah sam pokušala nešto poslati ali teta na meni blizu Tisak trafici nije imala kutije... tek je jučer bila na seminaru..
Znala je da je bilo koj veličina paketa u akciji 10,00kn, SUPER!!!
 
Zamolila sam je da se informira i dobro pripremi jer imam dosta toga poslati što sam obećala pa vjerujem da će sve biti ok drugi tjedan. Zahvalila se na razumjevanju što mi ne može izvršiti uslugu a i ja njoj što će imati razumjevanja za moje buduće pošiljke i pakete koje primam LOL 
 
Trebate samo znati šifru, naprimjer moja je 907180, adresu kioska i broj kioska i dio grada, ore adrese. One imaju svoje mobitele koji su im dodjeljeni pa ih možete zvati i provjeriti status pošiljke.
 
 
Rijeka

Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 23:06
Ohoho hvala Natalija, to je jako korisna informacija. Sad samo trebam provjeriti jel kiosk u MB od Tiska. smile78
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 09:01
Biće poslasmile230
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 10:50
 a već reklamiraju na tv?!
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 11:17
 Najbolje da odete na najbliži kiosk i prodavačica će vam objasniti sve.Brzo pakirajte i sjetite se meneLOL
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 22:49
ovo je zaista odlično. uvjek sam na poštu klepala pješke jer se namam đe parkirati, trafika od tiska ima svuda, supeeeer!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 07:43
provjerila sam i ja, kiosk mi je pet minuta od zgrade, jeeeSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 13:17
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Natalija puno hvala na obavjesti.
Odmah sam pokušala nešto poslati ali teta na meni blizu Tisak trafici nije imala kutije... tek je jučer bila na seminaru..
Znala je da je bilo koj veličina paketa u akciji 10,00kn, SUPER!!!
 
Zamolila sam je da se informira i dobro pripremi jer imam dosta toga poslati što sam obećala pa vjerujem da će sve biti ok drugi tjedan. Zahvalila se na razumjevanju što mi ne može izvršiti uslugu a i ja njoj što će imati razumjevanja za moje buduće pošiljke i pakete koje primam LOL 
 
Trebate samo znati šifru, naprimjer moja je 907180, adresu kioska i broj kioska i dio grada, ore adrese. One imaju svoje mobitele koji su im dodjeljeni pa ih možete zvati i provjeriti status pošiljke.
 
 


znaci moramo imati sifru kioska na koji saljemo paketic i broj..jos mi nije jasno ,jeli mozemo paketice slati u svojim paketicima kao i dosad (od bilo cega) ili moramo uzimat njihove paketice za slanje ..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 14:17
Moraš zapakirati u svoju kutiju i po toj  kutiji izabrati veličinu kutije koju ti ponudi prodavačica.

Cjenik i dimenzije paketa

Kutije


1. Mala kutija (S): 210x210x150 mm (zapremnina: 6,61 litara)
2. Srednja kutija (M): 300x210x210 mm (zapremnina: 14,12 litara)
3. Velika kutija (L): 405x320x120 mm (zapremnina: 15,55 litara)


TISAKpaket nudi promotivnu akciju do 31. svibnja 2013. te u navedenom periodu cijena dostave paketa iznosi 10 kuna po paketu u koju je također uključena i ambalažna kutija.

I nakon isteka akcijskog roka, ambalažna kutija ostaje trajno besplatna.
Na svakom kiosku prodavačica ima popis mjesta

 

1. Predajte Vaš paket na najbliži kiosk Tiska te ispunite podatke o primatelju i pošiljatelju.
2. Sukladno veličini Vašeg paketa odaberite dimenziju kutije za slanje (mala, srednja ili velika).
3. Odaberite kiosk na koji želite da bude dostavljen Vaš paket
4. Paket može preuzeti u roku od 7 radnih dana za cijelo radno vrijeme kioska uključujući i vikend.


Obrazac za slanje pošiljki može se preuzeti, isprintati i ispuniti ili to možete napraviti na samom odredištu, odnosno na samom kiosku Tiska.

Postoje dva načina za odabir željenog kioska Tiska za dostavu paketa:


  • željeni kiosk može se odabrati na Kiosk lokatoru na način da se unese  adresa pošiljatelja i primatelja te se prikažu svi najbliži kiosci 
  • željeni kiosk može se odabrati na prodajnom mjestu prilikom predaje paketa gdje zaposlenici Tiska imaju popis svih kioska te mogu pomoći pri odabiru mjesta dostave






Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 14:26
Da pojasnim,netrebaš ti znati šifru kioska,to mora odraditi prodavač.Tvoje je da zapakirani paket odneseš na kiosk i kažeš u koji grad šalješ.Sve ostalo je posao prodavača.
Ista stvar kad šalješ poštom,samo puuuuno jeftinije,zato brzo na posaoWink
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 21:07
super..bas ti hvala ,vec sutra pakiram i saljem Smile
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 18:30
ja danas poslala moju prvu pošiljku preko tiska. poslala u 15 h. ide u ivanec, izvjestim vas kad stigne.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2013 u 11:27
Antonija, opiši malo  praktični dio Smile
Rijeka

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2013 u 13:17
evo da vam ja opišem svoje iskustvo sa slanjem preko tiska.
kada šaljete paket morate donijeti kod njih na kiosk što želite poslati i onda tamo-u biti na ulici pakujete ,pišete adresu i ne znate koliko vam može stati. a mi koji šaljemo cvijeće to moramo još i dobro 'zašuškati' da se ne polomi. zato sam ja zamolila prodavačicu da mi da kutiju,platila10 kn unaprijed i kod kuće sve spakovala.kutije su dosta loše što se tiče zatvaranja pa ih morate ljepljivom trakom učvrstiti.ima tri veličine.
bitno je kod slanja da znate ulicu u kojoj je kiosk na koji šaljete. i to je to,povoljno i jednostavno.paket možete predati za vrijeme rada kioska-znači do 10 navečer.isto tako i nedjeljom
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2013 u 17:14
Ovo je zbilja dobar način slanja pošte i sigurno će mnogima olakšati česta pješačenja (ili čestu vožnju) do pošte.
Jedino mi nije jasno zašto se mora pakovati u njihove pakete. S obzirom da je paket jeftin ne vidim s njihove strane neku zaradu. S druge strane zar mora radnica na šalteru znati šta se šalje. I kao što je SlavujVk napisala za biljke treba ipak više vremena da bi se lijepo zapakovale i preživjele putovanje do primaoca.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2013 u 17:48
mislim da su njihove kutije puno praktičnije, ne morate sami tražiti kutiju, trošiti na papir da ju umotate. njihovu kutiju dobijete kao komad kartona koji sami savijate jer oni u kiosku nemaju gdje držati vec složene kutije.
što se tiče njihove zarade -ovo je promotivna akcija do 31. 5. i poslije ce biti skuplje ali vjerjem opet povoljnije i jednostavnije zbog svega što smo već prokomentirali.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2013 u 22:44
i ja sam pakirala na ulici!!!
ja sam bila stavila u kutiju ali sam morala prepakirati. malo se prodavačica tražila u tome (bila sam joj prvi pošaljitelj). kutije jesu loše, one se u biti samo sklope i da, moraju se zalijepiti. sreća da je prodavačica imala selojtep. za sad kutije su besplatne i svaka pošiljka košta 10 kn. ja sam na internetu po linku kojega je stavila jaca našla naziv trafike (to se mora znati) i broj. to sam našla po adresi primatelja. jednostavno je i meni odgovara više nego pošta. trafika od tiska ima posvuda. u mome selu poštar ne ide svaki dan i subotom ne rade.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 19:52
evo da izvjestim da je slanje preko tiska pravo sr....!
pošiljka koju sam poslala u ponedjeljak se zagubila!još je nisu locirali.
nije za ludu stara izreka "daj djete majci"!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.