Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hosta - Funkija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hosta - Funkija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 37>
Korisnik
Poruka
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 22:06
Perla, sve mi se nekako čini da im treba hlad, mjesta doista imam, sad mi uletjelo novo mjesto ispod velikih borova gdje sam izbacila živicu. Moram iskrčiti korijen živice i krenuti u pohode na hoste.. baš mi gode oku. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
VITA View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VITA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 11:48

Prije svega dobar dan svima!!

Da radosnice, u pravu si. Obožavaju hlad i puno vlage te ne vole puževe. Tako da mislim da će im u hladu ispod tvog bora biti predivno .smile112
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 17:59
Upravo pročitala:obzirom da ima toliko mnoštvo vrsta i varijeteta hosta,botaničari su ih podijelili u grupe po veličini.Tak da tokudama nije naziv grupe,nego ,valjda ,ime Japanca koji je skemijal nove varijetete.Uglavnom,stigla jedna živa,živcata tokudama,nemam pojma kak se je prošverala na carini.Druga je na putu,držte fige da ju ne primijete na carini!poz!
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 21:57
Da li bi rain bila tak dobra pa poslikala svoju novu tokudamu, molim te Embarrassed
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 22:21
Još se nema kaj videti.Kad dobi svoju boju i kad(ako) stigne ova druga,bum ih poslikala.čpr
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 10:30
Cure, zgromiti ću vas. Toliko ste oduševljeno pisale o tim hostama i 'hostinjacima', godinama odolijevala da se na pretvorim u kolekcionara, a u subotu, kapitulirala....pokupovala pola sajma, minijature jedna ljepša od druge. Sve se tješim da mi baš to treba, (nebo bi palo da to nisam učinila! ha, ha). Od mojih dragih prijateljica cvjetoljubaca dobila neke također rijetke, pa da im imam s čim uzvratiti. I sad mogu citirati našu Gogu-Zg kad smo se vratila iz Buzeta: 'spiskala novce, al' sam sretna'.
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 21:44
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Cure, zgromiti ću vas. Toliko ste oduševljeno pisale o tim hostama i 'hostinjacima', godinama odolijevala da se na pretvorim u kolekcionara, a u subotu, kapitulirala....pokupovala pola sajma, minijature jedna ljepša od druge. Sve se tješim da mi baš to treba, (nebo bi palo da to nisam učinila! ha, ha). Od mojih dragih prijateljica cvjetoljubaca dobila neke također rijetke, pa da im imam s čim uzvratiti. I sad mogu citirati našu Gogu-Zg kad smo se vratila iz Buzeta: 'spiskala novce, al' sam sretna'.
 
Minijature, Baka Bea? Kaj to znači za 'minijaturne vrtove'?smile96 
Baš lijepo da ste kapitulirali pred posebnim hostama, frka bi bila da ste kapitulirali pred torbicom od 30.000.- kn ili pred sandalama od 6.000.- kn. Kaže stara poslovica da svaki b...k ima svoje veselje!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 06:37
Istina je da svaki bedak ima svoje veselje. Prema ovim cijenama moje je daleko veće i dugotrajnije za znatno manje novaca. Hostice su stvarno minijaturne. poz...
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 09:46
Eto,i ja bum konja za razmjenu imala.Stigla žia i zdraa tokudama flaorcircinalis.Prekokrasna je.Poslikam uskoro.Poz
Na vrh
AgavaL View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AgavaL Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 22:24
Ja imam malo dvorište u polusjeni i samo jednu hostu. Željela bi nabaviti još koju šarenolisnu no nikako da naletim na nju, ako netko ima želju da se mjenja ja nudim  na razmjenu ovu zelenu. Pozdrav! Smile

Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 22:29
Drage lljubiteljice hosti, mislim da je mojim jorgovanima odzvonilo! Znam da će to biti težak i mukotrpan posao, ali sam pogled na ljepotice koje slijede ostavlja bez daha!






Hosta mango tango



Hosta kiwi polar bear



hosta kiwi blue baby



hosta heavenly tiara




hosta ghost spirit




hosta white feather

Za tebe, draga rain i za sve ljubiteljice hosti, kako bi vidjele čime si se ponovila. Nadam se da će se tvoja ''d a m a'' dobro osjećati kod tebe i da ćeš je maziti i paziti.




hosta tokudama flavocircionalis



hosta tokudama flavocircionalis - krupno

...... a ima još toliko blistavih primjeraka.....
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 23:14
Perla koja divota, jesu sve tvoje ako imaš za dijelit preporučam se,imam obočnu dobila od Lorne.
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 00:06
Ja imam običnu hostu, kako ti kažeš, onu koja krasni mnoga dvorišta i vrtove. Ovo nisu fotografije mojijh hosti, što ne znači da ih nebih rado imala.WinkBig%20smile Fotografije sam skinula s net-a, tako da možemo uživati u njihovoj ljepoti. Surfala sam tražeći fotografiju  hoste tokudama flavocircionalis koju je nabavila rain. Stvarno je lijepa, a ove ostale su me totalno fascinirale. Ali.... tko zna.... možda jednom uspijem nabaviti nešto tako lijepo?!?

Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 06:04
smile76

Eh, Perla što mi to radiš?
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 14:50
Joj,Perla,baš ti fala za slike,moja fla...još nije takwa jer je mala,ali weć se prilično wide boje.poz
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 15:27
Perla predivne su, odmah idem narudžbu napraviti baki bei.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 17:42
Draga Radosnica, imaš vrt u koji možeš posaditi sve one plemenite srednje visoke i visoke hoste, pa i 'dame' koje sam gore pokazala.

Među njima je samo hosta white feather iz kategorije mini, a te si ja želim! Zato pogledajte mini ''gospodične'' koje su mene začarale jer se mogu uzgajati u teglinima-pitarima-žardinjerama. Sve imaju tako krasna imena:



mini hosta blue mouse ears



mini hosta cameo



mini hosta dewdrop



mini hosta hydon sunset




mini hosta pandoras box



mini hosta high society



Mini hota Cats Eye



Mini hosta Cheatin Heart



Mini hosta cherish



mini hosta Dragon Tails

Nije ni čudo da uz ovakve krasotice počnem osjećati kolekcionarsku strast - kao skupljanje maraka ili starih kovanica - samo što biljke nisu zatvorene u ladicama i ormarima, u albumima i kutijama, nego svkodnevno uz nas.





Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 22:34
Aime, prekrasno, prekrasno, prekrasno. Ja ih imam 7 različitih i još mi nije dosta!
Na vrh
Mala Boo View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mala Boo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 23:04
mmmm....prekrasne su.najljepša mi je hosta white feather.nažalost nemam nijednu,šmrc!
[IMG]http://smiley-msn.com/Smileys/Super-smiley//Smiley-msn.com-Super-Smiley-41065.gif" />   
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 23:22
Ima li kakav smajlić gdje se od gledanja pada u nesvijest???
Za sada ih imam samo dvije vrste, no kako su mi proljetos apetiti bili pojačani, malo ću morati pričekati, a onda u lov na hoste....mjesto ih čeka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.