Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razgovori i diskusije o akciji 2008...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razgovori i diskusije o akciji 2008...

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Razgovori i diskusije o akciji 2008...
    Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 00:05
ajmo smislit još koju akciju ima li tko ideju?
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 01:50
Vec je nacelno dogovoreno da to postane stalna akcija. S time da ce se organizirati naizmjence sa  Lekenikom.
 
 
Svečano otvorenje sela bilo je 8. listopada 1993. godine pa je stoga taj dan proglašen Danom SOS-Dječjeg sela Lekenik, mozemo se poceti organizirati za proslavu 15.godisnjice.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 12:08
Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

Vec je nacelno dogovoreno da to postane stalna akcija. S time da ce se organizirati naizmjence sa  Lekenikom.
 
 
Svečano otvorenje sela bilo je 8. listopada 1993. godine pa je stoga taj dan proglašen Danom SOS-Dječjeg sela Lekenik, mozemo se poceti organizirati za proslavu 15.godisnjice.



Kad dogovorite datum i sve ostalo javite......
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 14:19
Administrator zaslužuje zlatnu medalju ovog foruma, naravno zajedno sa cjelom ekipom. Sretni smo što ste bili naši predstavnici u tako velikoj humanoj akciji, slijedeći put sigurno će nas biti više.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 20:01
Teak, pa zna se da se bumo kod tebe okupljali kad idemo u Lekenik, ha, ha, pa nebumo se valjda nalazili po bircevima i biciklima išli do selasmile96. Uostalom u blizini ovog SOS sela ima jako puno dobrih domaćina pa nema zime!
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 20:14
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Teak, pa zna se da se bumo kod tebe okupljali kad idemo u Lekenik, ha, ha, pa nebumo se valjda nalazili po bircevima i biciklima išli do selasmile96. Uostalom u blizini ovog SOS sela ima jako puno dobrih domaćina pa nema zime!


smile142smile142smile142smile142smile142smile142smile142
smile142smile142smile142smile142smile142smile142smile142

evo ja već počela kuhati kavu, gdje ste????
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 20:56
evo ja sam trenutno najbliža 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 11:15
Slazem se da bi trebali ukljuciti i ostala sela.
No mislim da bi bilo za pocetak da se drzimo jednog sela pa da steknemo malo praske i iskustva, dok ne krenemo dalje....
 
I sada je bilo dosta problema i teskoce u dogovorima koje smo na svu srecu uspjeli rijesiti i ostvariti akciju onako kako treba.
 
Strah me da ne krenemo i tu i tamo ,pa na kraju ne budemo nigdje.
 
Tako da bih ja da se jos zadrzimo u Ladimirevcima, i probamo se skupiti za jesen macuhice, i nagodinu u proljece ljetnice...
 
tako cemo skupiti dosta iskustva u organizaciji i svemu pa nam jos jedno selo nece biti problem za organizirati...  i do tada bi nas trebalo biti znatno vise, tako da kada se jos vise malih ruka sloze sve je lakse i sve se moze....
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 13:24
Ja se slažem s administratorom smile125
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 15:15

Potpisujem Marina!
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 15:51
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Slazem se da bi trebali ukljuciti i ostala sela.
No mislim da bi bilo za pocetak da se drzimo jednog sela pa da steknemo malo praske i iskustva, dok ne krenemo dalje....
 
I sada je bilo dosta problema i teskoce u dogovorima koje smo na svu srecu uspjeli rijesiti i ostvariti akciju onako kako treba.
 
Strah me da ne krenemo i tu i tamo ,pa na kraju ne budemo nigdje.
 
Tako da bih ja da se jos zadrzimo u Ladimirevcima, i probamo se skupiti za jesen macuhice, i nagodinu u proljece ljetnice...
 
tako cemo skupiti dosta iskustva u organizaciji i svemu pa nam jos jedno selo nece biti problem za organizirati...  i do tada bi nas trebalo biti znatno vise, tako da kada se jos vise malih ruka sloze sve je lakse i sve se moze....


smile141smile141smile141smile141
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 18:26
Ja moram priznati da se baš i ne slažem s tom idejom jer su Ladimirovci nekima predaleko pa se bojim da bi se moglo dogoditi da će sudjelovati u akcijama manje-više uvijek isti ljudi, a ostali koji bi htjeli neće.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 18:50
potpisujem Ines, zato sam i dala prijedlog da posjete budu naizmjenice, uostalom radi se o "istom" SOS selu,  samo sto je jedno blize jednima, a drugo drugim forumasima.
To ne znaci da nemozemo nastaviti kako je rekao admin, samo se nece smjeti "ljutiti" na one kojima je zaista predaleko stici do tamo.
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 18:55
zato sam i mislila da pokrenemo još koju akciju da nas bude više uključeno u radove jer ne možemo svi do Ladimirevaca a meni je pomalo i žao kad sam već dio ovog foruma da ne potrošim i malo svoje ruke
sutra je novi dan
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 20:59

Razumijem ja o cemu vi pricate.... ovako bi se mogli vise ljudi prikljuciti. sto ne znaci da ne mogu i ovako sudjelovati ako je malo dalje.... ne mora biti sam dolazak u selo pomaganje... i mislim da se nemam na nikoga razloga ljutiti... jer ovo je dobrovoljno pomaganje... i

 onaj tko zeli i moze pomoci uvijek je dobro dosao, a netko ukliko nije u mogucnosti pomoci ne znaci da nece pomoci drugi put ili da ne bi pomogao da može... tako da nevidim razloga za ljutnju...
 
Ines mislim da nece sudjelovati uvijek isti ljudi... mozda ce i sudjelovati uvijek isti ali ce se pridruziti i puno njih novih!!! Tako da nema brige oko toga... a i ljudi koji su sada sudjelovali u vecina je blize lekenika, tako da ce onda moci lakse pomoci kada se napravi jos jedna akcija...
 
Samo kazem da ne znam koliko smo spremni i uzeti dva sela odjednom
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 21:02
i samo da ne bi bilo zabune...   u mojim ocima je u cilju i ladimirevci i lekenik da bude pun cvijeća.... i želja da se sto prije skupimo i organiziramo da ostvarimo i jedno i drugo...
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 21:21
samo mali komentarić - možda nebi bilo loše da se podijelimo na dvije strane , jer je ovdje puno više ljudi kojima je to bliže a ima dosta vremena sve se može provjeriti ispitati , pa onda staviti na razgovor da se vidi kako to sve ide pa se lako onda odlučiti  dali prihvatiti ili ne . 
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 21:53
Slažem se s Brankom. Da se razumijemo, nemam ja ništa protiv toga da se i dalje ide u Ladimirovce, ja bi prva išla kad bi se ponovila akcija, ali želim napomenuti da nije ni upola tako dobar osjećaj uplatiti samo novce i poslije gledati slikice kako se sadilo i kako vam je bilo super. Meni pašu i Ladimirovci i Lekenik jer sam u Zagrebu, ali sumnjam da paše ekipi koja je ipak puno dalje
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2008 u 07:49
Nisam mislila no moram nešto reći.
Ovako,ne vidim stvarno nikakvog razloga za za ičiju ljutnju,očito je ima kad se spominje pa bi bilo dobro da se svi"odljute" jer toga ovdje stvarno netreba a ni nema razloga.A sad o temi jer ovdje ili vi nešto ne razumijete ili ja pa da razjasnimo.Znam da novac nije sve,bla,bla... no ipak bez njega ne možemo gotovo ništa,pa tako ni nešto ovakvo raditi.Čudi me što se nitko nije zapitao,a ni nitko naveo stvarnu situaciju jer razgovarati odmah o drugome selu,meni osobno je ,je apsolutno nerealno.Zašto?Zato jer znam kako je bilo dolje.Admin je iznio neke podatke no da bi se ozbiljno razgovaralo o drugome selu treba i ozbiljno iznjeti sve podatke a onda se i ozbiljno uključiti i to od danas.
Mislim da bi bilo više nego bezobrazno očekivati ,a i dozvoliti,da Admin donira svo cvijeće svaki puta.Kad smo kod toga,znam da ćete se sa time sloziti pa samo da napomenem neke"sitnice" a vi računajte.Oni koji su bili tamo znaju kako je izgledalo i da neću uveličati nego smanjiti.
 
4reda cvijeća u kombiju.
svaki red barem 10ak sanduka
u svakome sanduku,hmm ne znam točno no aj 20biljaka
1 biljka po 5kn(nećemo računati da je neko cvijeće i duplo skuplje,ko  one viseće begonije)
Ok smanjite biljke na 10 po sanduku i stavite 3 reda,onaj 4  red ostavite za zemlju.
Iako je on naveo 170kn,od onog sa računa za zemlju,zemlje je bilo puno više a znamo i sami koliko se zemlje može kupiti(vreče od 80l.) za 170kn.
Dragi moji,ovo je jedan dio jako bitan.Svaka čast onome ko nađe još jednog ovakvog sponzora.Svaka čast bi bila i nama da sakupimo dovoljno novaca(a to je puno više nego ovo do sad)pa da to možemo napraviti.
Sad da se vratim na početak.Kad sam ja ovo pogledala,okvirno izračunala,meni nikako nije jasno kako bi mi ,bez nekog velikog sponzora,u novo selo išli.Sve je tu puno riječi optimizma i dobre volje,no samo sa time ne možemo ništa,trebalo bi i malčice akcije i donacije.
Znam da vas jako puno ima koji se ne slažete samnom i od vas očekujem da ćete me jako brzo razuvjeritiWink
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2008 u 08:10
 ja se ne ljutim  samo sam dala prijedlog ak možemo dobro ak ne ne ,onda ćemo raditi ono kaj možemo- u okviru naših mogućnosti mislim da se nitko ne bi trebao uvrijediti i ljutiti kaj nije sudjelovao osim toga ima na ovom forumu puno optimizma pa ćemo sve teškoće savladati
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.