Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pjenica - Tiarella
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pjenica - Tiarella

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 08:42
Zelim onu prvu tiarellu od Rain!!!!!!! ufff :) Prvi put da vidim jednu takvu kombinaciju u tiarellama.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 09:33
Dado, dakle moraš u nabavku, a onda ću je ja nabaviti od tebe, nema smisla da očerupamo Rain, a kad već ideš u nabavku dogovorit ćemo se za još ponešto!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 09:40
Horti,ne znam joj ime ni prezime,dobila jednu malu lani.Još se ne širi,samo ima jedan korijen.Jedino je narasla.Po zimi joj je boja fenomenalna.Još mi nije cvala.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 09:41
Eh kad bi znao tko je ima za prodati bilo bi super :) Nisam ni mislio da ocerupam Rain, to sam samo tako reko ;)
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 12:06
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:

Eh kad bi znao tko je ima za prodati bilo bi super :) Nisam ni mislio da ocerupam Rain, to sam samo tako reko ;)


Ni ja nisam mislila očerupati Rain, pa mučim, ali cvjećka je mrak. Moje su još malecke i promijenile boju, heuhere znatno bolje izgledaju zimi.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 13:32
TongueImam jednu pjenicu-tiarellu,posadila u vrt,digla listove,kao da će poletjeti,uživam u njoj zahvaljujući mom mentoru Traši.
 
smile76
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 18:00
i ja sam se zaljubila u rainine ljepotice. Svi zajedno u potragu...
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 19:52
Teško se nađe kod nas nekaj novo i neobično.Obično u privatnim kolekcijama ljubitelja.Nedavno sam vidjela u nekom katalogu engleske vrtlarije,koja se bavi uzgojem rariteta,Tiarellu još puno ljepšu od ove moje

http://www.futureprimitiveplants.bigcartel.com/product/tiarella-heronswood-mist
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 19:52
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:



Ni ja nisam mislila očerupati Rain, pa mučim, ali cvjećka je mrak. Moje su još malecke i promijenile boju, heuhere znatno bolje izgledaju zimi.


Heucherelle, heuchere i tiarelle ako ostanu zimzelene imaju predivne zimske boje, pogotovo heucherelle. :) Poslje prvog vala hladnoce dobiju lijepe ljubicaste, ruzicaste, burgundy nijanse po listovima.

Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 20:03
Aha,ko ova na linku.Moja je više u roza nijansama po zimi.Zapravo,Tiarelle najbolje izgledaju u velikim skupinama.Kad cvatu,a cvatu prilično dugo,to je stvarno divan prizor.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 15:20
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:

 
Heucherelle, heuchere i tiarelle ako ostanu zimzelene imaju predivne zimske boje, pogotovo heucherelle. :) Poslje prvog vala hladnoce dobiju lijepe ljubicaste, ruzicaste, burgundy nijanse po listovima.

 
Kako ti stojiš sa njima dado? Upoznaj nas sa svojim ljepoticama
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 22:41
dado 84-ima jedna vrsta tiarelle u Decori Buzet, mislim nekih 28 kn!
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 11:27
Imam ja vec sve njihove + neke koje sam drugdje uspio nabavit. Kad malo krenu poslikat cu ih pa stavim slike :)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 13:26
Pogledajte ovo malo čudo, izgleda kao da je netko tintu prolio po njoj  http://www.humbleacres.com/catalog/pages/tiarella_black_snowflake.html
 
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 22:01
Ma to je fotoshop! :)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 22:08
Dado pokušaj ju guglati i otvaraju ti se slične fotke, pa daj ne bi se valjda tak išli zezati s kupcima?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 09:12
Pa ja mislim da se baš zezaju, kad vidim one ofarbane biljke, slabo mi je, a ova mi djeluje baš tako-užas!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 09:18
Nije vjerna, imam jednu s takvim oblikom lista i uopće nije plavi uzorak nego tamnoljubičasti. Pogledajte i na Terranova novitete za 2011. 
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 10:07
Cesto velike kompanije, ili malo poznatiji rasadnici (u eu i svijetu) fotoshopiraju slike bilja kako bi izgledale bolje i privukli kupce novi bojama. 
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 08:08
Heucherella alba Bridget bloom



Heucherella Kimono



Tiarella Iron butterfly



Tiarella Skeleton key

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.