Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruže iz sjemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ruže iz sjemena

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 11:42
Blue sky, jesi li koje sjemenke držala u zamrzivaču i ako jesi,koliko dugo ?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 21:21
ja svoje nisam kalemila ostale su ovakve ,kalemiš ako želiš određenu vrstu  a to ćeš morati pročitati na stranicama o kalemljenju -to nisam nikada radila.
Na vrh
seedME View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seedME Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 21:02
A šta je sa kalemljenjem?
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 14:10
kada ti potjeraju nekoliko listića posadi ih u veće teglice pa očekuj cvatnju ,kada ti ocvatu i vidiš koje su dobre posadi ih u zemlju i daljni je postupak kao sa svima ružama,želim ti puno uspjeha.Kao što sam napisala ovaj proces  klijanja  je naj dulji drugo je već zabavnije i brže prođe.Ijoš nešto kada su dani lijepi može ih se držati vani dok su još u teglicama -držim figeThumbs%20UpSmile
Na vrh
seedME View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seedME Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 13:00
Ja sam posadio isto ruže sada najvjerojatnije bijele da će biti..posadio sam ih u one kontejnere za sadnju,kad proklijaju šta onda s njima?
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 20:45
Carol ništa te nekošta da probaš, možeš čak i sada probati ako ti je ostao koji šipak na tvojim ružicama onda nemoraš metati u hladnjak već samo potopi u vodi preko noći da ti se odvoje nevaljale one ostanu plivati njih baciš a ove posiješ ,klijanje traje dosta dugo .Poslje kada iskliju dosta brzo narastu i trebale bi dati cvijetak za nekoliko mjeseci .Mogu ti reći da je jako uzbudljivo kada potjeraju pupovi očekivati da vidiš kakav će biti  cvijet i još dali mirišu .Ispočetka izgledaju kao mini ružice ali kasnije pokažu visinu . Želim ti puno uspjeha ako budeš probala  Smile
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 20:11
Blue sky, pa ti si prava majstorica, kad vidim te ruzice, dolazim u napast da i ja probam posijati koju.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 00:18
hvala MariSmile
Erutrina lijepa ti jeClap
još samo da napomenem da moraju cvjetati iste godine jer ako necvatu iste godine onda nemaju višekratnu cvatnju, nego cvatu samo na starim granama a to je onda samo jedamputa godišnje
Na vrh
erutrina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2013
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 66
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje erutrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 00:11
cvetala 4-5 meseci nakon klijanja

Uploaded with ImageShack.us
ako
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 23:57
blue sky svaka čast
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 23:48
cd svih ovih ruža cva se zadnja ponaša kao penjačica, stime da ima višekratnu cvatnju.Tako da vam ruže mogu ispasti svakakve osobito ako ste kao ja pustili pčelama da odrade pa što budeSmilemada moram reći da sam sjemenki imala jako punoo ali sam postupno selektirala ove sam ostavila neke već velike bacila jer su imale toliko puno latica da se nisu mogle niti otvoriti ,pa ko voli nek izvoliWinkiščekivanje je veliko ja sam čak ponoći sanjala kako mi niču ružiceTongueWink
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 23:41
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 23:40
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 23:40
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 23:38
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 23:38
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 23:37
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 23:37
evo ih

Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 23:36
 evo sada sam uspila pokupiti slikice od mojih ruža koje sam sijala i koje su mi nikle i koje sam si sačuvala od punooo sadnica ove su bile izabrane i sada su stare oko tri godineSmile
Na vrh
seedME View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seedME Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 14:58
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

seedME ....dobrodošao [IMG]smileys/emot129.gif" align="middle" />

Hvala na dobrodošlici :D
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.