Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Istarski blues
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Istarski blues

 Odgovori Odgovori Stranica  123 40>
Korisnik
Poruka
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Istarski blues
    Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 14:43
 Kako sam ja neznatno sporija u shvaćanju, ali brza u zaboravljanju, tek sam sad skužila da sam upadala u tuđe teme i šlepala svoje slike uzurpirajući tuđe kuće. U međuvremenu sam naučila, na Trišin poticaj, 1. slikati dig. fotićem, 2. prenijeti slike na komp. 3. koristiti photobucket i 4 stavljati ih u postove. Pa evo rezultata
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 14:44
Vera, ma svaka ti čast, evo sad i ti imaš svoju temu, veselim se unaprijed i drugim slikama, a ova ti jesmile120
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 14:47

Molim te nemoj me istući - vidim da biš rado, a i razlika u korpulenciji mi ne ide u prilog, iskupit ću se drugi tjedan.smile143

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 14:49
 Za divno čudo ovo me je jutros dočekalo


A i njegov brat također


Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 14:51
 Ma imam ja dovoljno jezika da ne pribjegavam fizičkoj sili. MM živi svjedok.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 14:55
Isusek! smile55

Sad buš zbiljam došla do izražaja sa svojim vrtom!
Kaj ti je ono po vrtu- protiv krtica ili lampe?

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 14:56
E i još nekaj!
Kud plovi ovaj brod.... LOL
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 15:28
Viš, viš ljepota.... Samo malo truda i sve se može pokazati

smile141
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 16:02
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

E i još nekaj!
Kud plovi ovaj brod.... LOL


MM ti je kap. u penziji. Htio je on staviti istarski vozić (drvena kola) ali se tri seke udovice nisu mogle složiti hoće li nam ga prodati ili ne. Onda je našao ovo čudo koje je vlasnik htio rascijepati za drva. Samo je još trebalo platiti vlasniku, naći kamion, platiti kamion , častiti one koji su pomogli utovariti i istovariti i dok kažeš keks barka je bila u vrtu. Namjerava on još staviti i jarbol.

Ono su bile lampe na solarno. Onda su se malo zablatile pa ih je pedantni pomorac išao prati. Nepotrebno naglasiti, oprao je onaj namaz što je svijetlio.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 16:09
 Ah, još ešto. Ne tjeraj krtice. One su kukcožderi pa ti čiste podzemlje od kojekakvih zlotvora. smile100Ovakvih npr. Ja malo sa nogom ili grabljama poravnam one hrpe zemlje i produžim.smile73
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 16:11
Inače, ovo je moj prirodni isekticid. Koštaju malo, prljaju malo a daju i jaja.
Vidi se da nema MM-a. Ne bi bilo lišća po travi











Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 16:13
Ma da i hoću istjerat male vragove nemrem! Ja sam ih već prihvatila ko kućne ljubimce! I onog smuka sa ljepim očima! Wink
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 16:20
 Dobro si prošla. Moja kćer je pred 4-5 god. pokosila poskoka.smile104 A kad je došla reći da je vidjela zmiju mi je izbedačili da se boji smuka. Onda ga je tranširala i donijela na uvid. Faširanje je bilo slučajno, jer se ona manijakalno boji zmija.smile110
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 16:40
Vera, slikice su ti predivne. Vrt kao iz bajke Clap
nema kruha bez motike
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 18:06
Prekrasno!!!!!!smile120
Vera,čime ti je ograđeno ono drvce naspram brodića?Izgleda ko crijep ili cigla  a opet,okruglo je!!!??
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 18:23
 To je MM prije 20-ak godina kupio u Italiji. To su kao šuplje šesterokutne cigle i od njih treba napraviti kao zid a služe za držanje boca vina. Imaji neki pravi nagib, a ja se uto ne kužim. Elem, kako je vinograd mog svekra pomalo propadao, došao lik do zaključka da mu je jednostavnije kupovati vino, koliko mu treba. Radiš cijele godine a rezultat nesiguran. Ovako probaš pa kupiš. A ciglice u zemlju, jer mu je lakše kad kosi, ne brine da li je zakačio što ne treba.smile135
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 18:28
Kako dobro izgleda,ja bi u njih odmah posadila neki cvjetak.Zato sam te i pitala jer bi mi tako nešto trebalo,no baš to za boce neću kupovatiLOL
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 18:58
 Teško je u njih saditi jer su uske a preduboke.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 19:03
Da ne ispadne da samo sebe hvalim, o ovome brine MMsmile57


Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 19:06
Predivan voćnjak. Sve skladno i uredno. Embarrassed
nema kruha bez motike
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 40>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.