Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Istarski blues
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Istarski blues

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 40>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 14:12
Vera smile155 a zašto si sve te ljepote do sada skrivala od nas???
Sada da popraviš dojam fotić u ruke i pravac vrt!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 15:24
 Šeflera, uz prekrasne detalje ima sve više krupnih stvari. Trebalo bi ih opljeviti ali ja slabo podnosim vrućinu.

Proljeće, do 15.06 o.g. nisam znala ni držati fotoaparat u ruci, i onda me Triša potjerala. Sreća da sam tvrdoglava.smile42
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 15:32
Genijalno izgledaju ti "morski" detalji u vrtu!
A uvijek možeš skupit sve 'detalje' i sastavit jednu lijepu jahtu.LOL
 
Prekrasno izgleda, svaka čast!
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 15:39
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

 Šeflera, uz prekrasne detalje ima sve više krupnih stvari. Trebalo bi ih opljeviti ali ja slabo podnosim vrućinu.

Proljeće, do 15.06 o.g. nisam znala ni držati fotoaparat u ruci, i onda me Triša potjerala. Sreća da sam tvrdoglava.smile42
 
 
Tvrdoglavost se isplati - vidiš!!!Tongue
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 16:17
Mali Gogo, te stvari nisu upotrebljive, zato su u vrtu. Inače nemam se na što žaliti
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 16:26
To te ja pitam,smile227 u punom sjaju - predivno (kako se riješiti nostalgije i vratiti u mladost)
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 16:43
ma nema goišnjeg          nego na barci. Ma koji hotel! Kupao biš se, taman staviš knjigu preko lica i zadrijemaš, a ono presvlači se! ručak. Jedina alternativa, dobar kamp.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 17:00
Ma daj Triša, kakvo vraćanje u mladost, ne pada mi na pamet. Zar si zaboravila sve one probdjevene noći, šmrkave nosiće...
Želim živjeti danas sa svim sjećanjima koje imam, sa svim lijepim i ružnim danima ali želim ići naprijed.
Čini mi se da mi je u ovim godinama puno više toga dopušteno, jednostavno ne moram obraćati pažnju više na ničije mišljenje. Želim živjeti danas jedino što želim promijeniti a to je naći nekog dobrog čovjeka s kojim bi to danas podijelila, penjala se po planinama, šetala po livadama, putovala, družila se! Hodala s njim ruku po ruku pa dokle stignemo!
Triša to ima, Vera 4 izgleda ima po zimi (van sezone jedrenja) znači da nije nedostižno... pusa svima
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 17:24
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Ma daj Triša, kakvo vraćanje u mladost, ne pada mi na pamet. Zar si zaboravila sve one probdjevene noći, šmrkave nosiće...
Želim živjeti danas sa svim sjećanjima koje imam, sa svim lijepim i ružnim danima ali želim ići naprijed.
Čini mi se da mi je u ovim godinama puno više toga dopušteno, jednostavno ne moram obraćati pažnju više na ničije mišljenje. Želim živjeti danas jedino što želim promijeniti a to je naći nekog dobrog čovjeka s kojim bi to danas podijelila, penjala se po planinama, šetala po livadama, putovala, družila se! Hodala s njim ruku po ruku pa dokle stignemo!
Triša to ima, Vera 4 izgleda ima po zimi (van sezone jedrenja) znači da nije nedostižno... pusa svima

smile96smile96smile96smile42
smile42smile96smile96
Sjedi na miru dok možeš.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 22:42
Vera -Franjica ima pravo, ali to je bio moj trenutak slabosti, kad se sjetim dana provedenih na jedrilici, na gumenjaku, na divljim creskim uvalama, na robinzonska putovanja oko Krka, Cresa, do Pule, po svim našim sjevernim otocima. Nevremena na Galioli - bila su to na neki način ipak nezaboravna vremena.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 23:49
Ma koje vraćanje u mladfost. Svako doba ima svoje prednosti. Doduše u mojem slučaju i reumu, šećer i veeeliki trbuh
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 10:12
Vera4, ma u takvom prelijepom okolišu čovjek zaboravi na sve" reume, šećere i velike trbuhe", a onaj borić( božićni) baš se lijepo uklopio i potjerao nove vrhoveThumbs%20Up
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 19:45
Sjetila se ja i moje teme a ne samo da lajem po tuđima. Prvo ću prikazadi plijen od rođendana


Ovo je kažu pachira, Isto kažu da po feng-shui-u donosi novac



Ovu sam već dugo htjela, ali naši cvjećari svi uvoze isto, pa ako nečeg nema, onda nema.



Malo rinfužo sukulenata, ovi listovi agave su u biti smeće, koje se slučajno zateklo u kašeti. Bergenia, ovo je kupljeno na cesti za Sv. Fošku. To neka žena sve drži u zemlji, ljeti i zimi. Već su midrugo kupovali kod nje. To bi bilo za tvoju kamenjaru, jer su već očvrsnuli na zimu.



Ovoga već imam ali jako slatko cvjeta pa mi je drago da ih imam 2.




Ovu tužnu brugmansiu sam još lani naručila kod poznate cvjećarice. Došla je prije 3 mj. ali MPS se nije sjetio ni reći mi a kamo li je pobrati. Ona ju je držala na svojem balkonu, i kako to biva, zaboravljala na nju. Sad je kod mene i bit će bolje.


That`s all folks!







Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 20:01
Vraćam se svojem tužnom vrtu. Sav je jada i nikakav bez kiše. Ja zalivam ali to nije ono pravo. To nije dosta, nego kopaju već danima po cesti, stavljaju novi asfalt.  Tolika je prašina, da me je jučer kćerina prijateljica pitala je li pala magla. Užassmile51smile207

Dahlia, čudo da cvjeta, jer je lani zaboravljena u zemlji





Ovo su dvogodišnji zvončići. Malo su rijetki i nikakvi, jer im je to drugo cvjetanje. Kad su prvi put cvali nisam znala s ovim fotićem.



Ova begonijica je zaboravila da je lani bila viseća



Cvjetala magnolija kao nikad, ali dok sam ja otišla iz kuće...






















Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 20:08
Ja sam zaboravila redosljed kojim izlaze postovi pa su mi komentari unazad.






Evo i njih. Model vine and roses



Malo hibiskusa

















Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 20:34
Ubiti ću se!!! jednim klikom sam izbrisala sve svoje slike sa foruma. Nije to dosta, nego nisam sigurna da ću ih moći vratiti.smile42
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 21:12
slike su tu Smile
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 21:45
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

slike su tu Smile

A što ih ti vidiš, jer ja ne. Nijednu svoju sliku sa foruma. Tuđe da.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 21:47
vidim ih sve Smile
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 21:58
E pa to se može samo meni dogoditi. Jedna se jako sporo učitavala i htjela sam je zbrisati. U petljanju sam stisnula desnu tipku miša i pojavilo se cca onemogućite prijenos slika sa photobucketa i ja veselo stisnem. smile42smile220. A dičim se da znam engleski. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 40>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.