Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Zanimljivosti o cvijeću i biljkama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dali ste bili???
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dali ste bili???

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Ivona View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dali ste bili???
    Objavljeno: 23 Ožujak 2007 u 13:27
Dali ste bili na kakvom sajmu cvijeća ili bilo ćemu sličnom a vezano je za cvijeće u zadnje vrijeme??
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2007 u 13:48
osim onog skupa sa cvjecem sto se desava svake godine na ulicama grada za 8 mart tj prodaja nisam a aneznam ni dali to neko organizuje u Sarajevu
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2007 u 15:59
Zadnje što sam bio bilo je u Padovi prošlo proljeće, a nažalostnije bilo organizirano za jesenski sajam pa tako da nisam išao.
 
i u Osijeku prije manje od mjesec dana bio je niki poljoprivredni sajam ali jako malo o cvijeću i ukrasnim biljkama je bilo... dva neka mala prodavaća s maćuhicom i nekim trajnicama i mbn.
ali bit će bolje.
 
Nego zar je u bosni tkao loše što se tiće cvijeća i izložbi??
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2007 u 16:32
Bila%20sam%20prošle%20godine%20na%20Sajmu%20cvijeća%20u%20Zagrebu.Posebno%20su%20me%20dojmile%20orhideje%20u%20panjevima%20stabala.
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2007 u 16:34

Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2007 u 16:37
Bila sam prošle godine na sajmu cvijeća u Zagrebu, i posebno su me dojmile ove orhideje u deblu stabala.Nisam još vićna ovom ubacivanju slika, pa  će to biti ovako na "fete" dok se ne uhodam.Wink
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2007 u 13:44
koliko ja znam kod nas se rijetko organizuju izlozbe cvijeca
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2007 u 16:25
Pa moram priznati da se i kod nas rijetko organizaju sajmovi o cvijeću....
 
moglo bi ih biti puno više...Wink
 
jer ima nas puno ljubitelja cvijeća
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2007 u 17:06
Evo našla sam još slikica sa Sajma cvijeća u Sv.Filip i Jakovu u zadarskoj županiji,
održava se svake godine u proljeće.
Doduše bilo je to prije par god. i slikala sam samo ono što me dojmilo.
Ove godine se sprema izložba u Zadru i sigurno ću ići.HeartHeart








 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2007 u 17:16
evo i ja  sam postavio slike sa sajma floristike iz Padove u proljeće 2006
 
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2007 u 17:17
to je prvi dio...
 
biti će dodane i slike od orhideja ,koje su bile posebna tema te godine na sajmu. cijeli jedan pavljon je bio sam od orhideja....
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2007 u 17:28
Slikice su prekrasne.Pogotovo mi se sviđaju oni irisi jako ljubičasti, i anemone duple bijele.Heart
Što su talijani poludili za kaktusima ili je to tvoj izbor??? Wink

Sjetila sam se da u Splitu ima izložba cvijeća u Dioklecijanovoj palači - podrumima. Bila sam jedno proljeće i bilo je super!!!Thumbs%20Up Šteta nemam slika!!

Uhhhh... luda sam za orhidejama!!!


Ažurirao Donata - 25 Ožujak 2007 u 17:30
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2007 u 17:43
 je bilo kaktusa, maslina i to na tone, i ukrasnog drveća...
i ajko puno ukrasnog kamenja za uređenje vrtova i veliki izbor fotana stizu slike.... Wink
 
kao što sam već rekao nisam jos stavio sve slike,, pa sam ih malo grupirao... biti će i ostalo cvijeće.. Wink
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2007 u 18:54
vauuuuuu kaktusi su me posebno odusevili ma sve je
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2007 u 22:19
Ja sam bila u Zg na izložbama,prošle godine nisam,i najviše me oduševilo uređenje u parku,ono u nutra je ok al vani,woow.E da i u Varaždinu sam svake godine(naime tu sam doma).Nemaju baš nešto za prodaju,par štandova,ali aranžmani i dekoracije, na temu baroka, su prekrasni.Ima i u Ludbregu svako proljeće,a tamo ima i malo više toga za kupiti.Eto nadam se da ću i do Padove jednom.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2007 u 16:52
posalji nam slike ukoliko ih imaš, da vidimo malo i mi
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2007 u 13:06
  na sajmovima cvijeca nisam bila od prosle godine u Bocarskom domu ali sam bila na sajmu vjencanja u ZG !
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2007 u 22:49
CryNemam slika,muž mi ih nekako obrisao sa kompa,imam nekoliko ali ih moram ubaciti u komp prvo.E kada se skenera dočepam onda ću samo ubacivati slikeLOL
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2007 u 14:53
U Osijeku koliko znam nije bilo sajma cvijeća ali zato ima novouređeni vrtni centar s vanjskim i zatvorenim dijelom. Samo sam obilazila i uzdisala.
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2007 u 17:49
Originalno poslano od člana lana2 lana2 napisao:

U Osijeku koliko znam nije bilo sajma cvijeća ali zato ima novouređeni vrtni centar s vanjskim i zatvorenim dijelom. Samo sam obilazila i uzdisala.


Da si bar imala fotić!!Cry
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.