Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 102103104105106 258>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 12:05
Slika do slike,divota do divote,ne znam što mi je lipše....smile64
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 12:44
A znaš da ću navratit, uvijek sam ti ja u blizini ali nemam uvijek prikladne riječi za tu ljepotu kod tebe.
Baš sam vesela što ti je preživio hemerocallis. On ti u jesen cvate još jednom. Prvi krene s cvatnjom a zadnji završi, zato ga obožavam. smile78
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 13:56
Oduševljena sam,bojama u tvom vrtu!!!Ruže predivne!Kod mene su još samo pupovi,cvjetova nema!!Ona žuta je najljepša!!Smile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 14:05
Velim ja Gioo da i kod tebe svo cvijeće ranije kreće! Baš sam uživala u ovoj, kao i u svakoj šetnji kod tebe!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 14:21
Irisi i ruže moji današnji favoriti Clap
život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 18:18
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Opet ruže! Jel' se vidi čežnja u pogledu [IMG]smileys/smiley3.gif" align="absmiddle" alt="Shocked" /> ? A ovo roza, skroz na dnu prelijepo je! Kakav je to cvijet? 


To je karanfil,divno mirise
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 18:22
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

A znaš da ću navratit, uvijek sam ti ja u blizini ali nemam uvijek prikladne riječi za tu ljepotu kod tebe.
Baš sam vesela što ti je preživio hemerocallis. On ti u jesen cvate još jednom. Prvi krene s cvatnjom a zadnji završi, zato ga obožavam. [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot133.gif" height="53" width="64" align="absmiddle" alt="smile78" />


Znam da si tu negdje ,al morala sam se pohvaliti ,ovaj Hemerocallis ima uze lisce od ostalih,zato i nisam mogla dokuciti da li je to to.ALI tako mi je sladak i drazestan da sam sretna sto je u mom vrtu
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 19:10


zzutika,malo je porasla

bast.ananas,za sad samo jedan provirio,ostali strajkuju


turski karanfil,ima da se sareni


danas sam opet radila,radila i nikad kraja...jos jedan novi iris procvjetao,njezno lila boje
   
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 19:39
Kod tebe nema čega nema.................
Pravi botanički vrt!
puno je toga meni zapelo za oči, kao npr. ovaj cvjetić - Što je to? Ima tako lijepu boja cvijeta!Wink
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 21:11
Nemesia,kupila sam tu ba zbog boje,mada i crvena nije losa

ukr.luk sam morala opet slikati

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 21:16
Draga čučim u tvojoj bašti i čuvam ti vrt od forumskih napasnika, jer tu ima toliko toga za "ubrati" i preseliti u naša dvorišta da tvoj Nero neće to moći sam savladati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 21:30
evo i crvene Nemesie
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 21:33
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Draga čučim u tvojoj bašti i čuvam ti vrt od forumskih napasnika, jer tu ima toliko toga za "ubrati" i preseliti u naša dvorišta da tvoj Nero neće to moći sam savladati.



Nera jedino ja ne mogu savladati,a gostima se raduje i ne mari za cvecke ko ja
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 21:54
e pa baš lijepo da se nero raduje gostima LOL onda ću malo prošvrljati smile199
luk je vanzemaljski LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 22:03
ugodno je bilo šetati tim prekrasnim vrtom, Nemesia /ako sam dobro zapamtila/ zapela mi je za oko. Boja koju najviše volim, a i luk kako kaže Konti je wooowClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 22:55
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

e pa baš lijepo da se nero raduje gostima [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" /> onda ću malo prošvrljati [IMG]smileys/emot78.gif" align="absmiddle" alt="smile199" />luk je vanzemaljski [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />


zato ga terorisem slikanjem (luk)

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 22:56
Originalno poslano od člana Lora Lora napisao:

ugodno je bilo šetati tim prekrasnim vrtom, Nemesia /ako sam dobro zapamtila/ zapela mi je za oko. Boja koju najviše volim, a i luk kako kaže Konti je wooow[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />


drago mi je da si svratila
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 23:16
Bila u tvom vrtu, gledala, divila se. A nemesia (žutonarančasta ako dobro vidim boje) je tako ljupka.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 07:59
vidis dobro lucy
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 08:24
"...danas sam opet radila,radila i nikad kraja" -e ovo ti vjerujem, jer da bi sve izgledalo lijepo i raskošno, kao u tvom vrtu , znam da je potrebno raditi, raditi i raditi. Ali sve ti se naplati i vrati ovom ljepotom.Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 102103104105106 258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.