Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 106107108109110 258>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 08:03
Gio, i ja sam bila kod tebe. Mi smo kišu i oblake otpuhali dalje, nekako mi se čini baš u tvojem smjeru.. Uh! Ali ti ih samo otpuhni dalje Smile i dođi nam sa sunčanim slikicama iako su nam i ove s kišom drage.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 14:20
jedva cekam da osvane suncan dan,nadam se uskoro.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 15:44
bila sam i ja! Božuri se fantastični, a ne mogu se načuditi onoj velikoj glavici ukrasnog luka (il ti je ruka malaWinkLOL?)
 
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:27
Okupano kišom, ali predivno! Koliko ruža imaš, majko moja! Koliko svega rascvjetanoga! Gio vrijednice!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:36
smile227 koje boje !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:42
Bravo Gio,kod tebe sve rascvijetano.Ruže su ti jako lijepe .Meni za sada samo jedna cvate.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:55
smile98-ovo ja pogledala na brzaka i opet sasmile39-ljohnula -ma uživam
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 00:01
smile93 kao i uvijek ja sa čuđenjem i oduševljenjem gledam tvoj vrt jer tako si blizu mene a tako je velika prednost u cvjetanju tvog vrta u odnosu na moj,... draga moja da ti tom cvijeću malo ne smile103pa tako buja ha !!! smile96
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:30
pitam se tko to nocu luta mojim vrtom,a ono draga forzicija [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />...rado bi ja njemu pjevala al strasno zvucim ,a rado bi ga [IMG]smileys/emot156.gif" align="middle" />,samo da cvjeta.ali ovih dana posto je kisa i vjetar nema radova,nema nekih novina,al sam opet slikala jer ne mogu odoljeti.

niho drago mi je da uzivas [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />

Stefice procvjetace i tvoje samo da zasija sunce [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

anci39 [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />

hoya trenutno se ubi od dosade,jedva cekam u vrt,jer sad kad navali korov bit ce muke [IMG]smileys/emot38.gif" align="middle" />(ovo se korov i ja natezemo)

minimode nije mi bas mala ruka [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />,a taj luk je stvarno predivan i danas sam ga uslikala.


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:46
jucerasje slike,kisa,vjetar
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:51
ima jos...



macak ugledao pljen a morka se cudom cudi



ostatke jedu vrapcici



kako nemesia izgleda jadno poslje kise


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:53

Gio, neki sve zovu irisi, a ja nekako samoj sebi radim razliku: perunike i irisi. I irise jako volim jer su mi tako jaki, uspravni i dugo, dugo traje cvijet. Imamo sličnu kolekciju!

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:55
i jos


bozur
ne prija mu bas vjetar

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:57
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Gio, neki sve zovu irisi, a ja nekako samoj sebi radim razliku: perunike i irisi. I irise jako volim jer su mi tako jaki, uspravni i dugo, dugo traje cvijet. Imamo sličnu kolekciju!



volim i jedne i druge,i u svim bojama
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 12:13
ti si draga moja bila vrijedna i po kiši pa si svašta slikala a meni se ne izlazi napolje kako je hladno kao da je novembar smile66
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 12:55
samo zbog slikanja
mada danas je malcice toplije.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 13:46
Gio ni ova kisa nemoze smanjiti  ljepotu tvoga carstva ruzice,clematisi ,bozuri,irisi,perunike prave ljepotice koje cuvaju tvoji vjerni pernati i dlakavi prijateljismile57
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 13:55
Stvarno imaš cvijeća....svih mogućih vrsta i podvrsta, svaka čast i na izboru i na trudu koji ulažeš
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 20:30
procvjetao Clematis 'Madame le Coultre'...naravno da sam ga slikala
pored slikanja od podneva sam presadjivala iberis,suvocvat,sredjivala mali kamenjar,cupala korov .

rosa2,OTOK
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 20:55
jos nekoliko jucerasnjih slika


i ljubimci
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 106107108109110 258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.