Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 258>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 00:41


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 00:42
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 06:01
Kao i uvijek ovdje, raskoš i ljepota, ali ova penjačica..


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 07:48
Draga moja Gioaa, kod tebe su zaista uvijek predivni motivi... Beskrajno puno truda, volje, rada i ljepote!! Jako mi je žao za salix, znam koliko ti je prirasao srcu Unhappy ...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 09:31
onaj ukrasni luk je DIVotaSmile, a ostalo ne moram spominjati.
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 10:31
hvala vam
Anaida bas mi je prirastao ,al sad cu stalno razmisljati da li ce doci po nesto drugo
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 10:32
Uf, tvoja okućnica i fontana(Jezero) me ostavljaju bez riječi...
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 10:36
Draga Gio tvoj me vrt svaki put ostavlja bez teksta, stvarno se vidi koliko ljubavi i truda ulažeš u cvijeće i vrt..sve ti izgleda divno..
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 11:26
gio kod tebe je pravi botanički vrt,sigurno sam več nekolko puta rekla, i istina je...
kako to da su tvoje ruže toliko rascvjetane,kod mene su tek počele pokoja
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 11:52
Ovo sam ti kod sebe ostavila, ali neka i na tvojoj temi...
Gioiaa, nevjerojatno mi je to kako netko može iz tako divnog i uređenog dvorišta, u kojem se vidi koliko truda, znoja i ljubavi vlasnik ulaže u svoj vrt ukrasti cijeli grm!! Sramota!! Čovjek vrijedi koliko i njegovo poštenje - a poštenje tog čovjeka zaista je vrijedilo valjda toliko koliko i salix u novcu (a pritom ne mislim na onu pravu, nematerijalnu i nemjerljivu vrijednost koju je ta vrbica za tebe imala i koju ima za sve nas koji biljke volimo) i neka ga je "prodao", to svoje "poštenje" skačući preko tvoje ograde poput zadnjeg kriminalca. Želim mu ugodno gledanje u ogledalu. Isto tako mislim i o svim ostalim lopovima - onim malim i onim većim koje svakodnevno susrećemo. Poštenje i samopoštovanje se ne prodaju nikad ni pod koju cijenu. Jer su iznad svih vrijednosti.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 22:02
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:









 




Danas sam često razmišljala o tvojim turskim karanfilima. Oni bude u meni nostalgiju i sjećanja na bakin vrt. Imala ih je prekrasnih, različitih boja i visina. A kako su mirisali.....smile39   Probam prizvati taj miris u sjećanje i ponekad mi uspije, onda se osjećam divno. Imam jedan crvenkasti turski karanfil ali baš nema neki miris. Ti ih imaš cijelu kolekciju. Mirišu li onako intenzivno jakim mirisom...(ne znam ga opisatiEmbarrassed)?
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 02:22
Uf gioiaa, ostala sam bez riječi... moram pogledati apsolutno sve, sada sam napreskokce! Jesu li ono prave patkice?
Jao, divno... sve smile86i opet me ubiste sa clematisom, pa toga nisam još vidjela... Tongue, divnoooo !!!!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 10:17
draga malaluna do proljeca sam imala samo jedan clematis,ali zbog Flavijinih klemica odlucila sam da i moj vrt krase

radosnica ako ti bude trebalo sjemena samo kazi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 10:22
Moji ovi Hemerocallisi prave pupove,doduse nece to biti raskosni cvjetovi,al da im se oprostiti-prva im je sezona u mom vrtu ...zltna spirea nikako da otvori cvijetice,ma fali joj sunca kao i ostalim biljkama.
slovo N opet zeza,ali mrzi me sad brisati pa ponovno pisati.odoh malo u vase vrtove pa ipak na pijacu
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 11:16
smile64Draga Gio mogu samo reći da je kod tebe uvijek lijepo,pravi cvjetni raj Thumbs%20UpUvijek sam oduševljena koliko ti toga imaš za pokazati i sve ti je prekrasnosmile57
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 22:50
Hvala Miro

evo danasnje ovine
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 22:55
Divota!!!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 22:57
Baš su krasne, ja ih obožavam, ona druga po redu je posebna Clap
život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 22:59


karanfil

macuhice



nemesia se oporavila


ostici

Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 23:02
Kao i uvijek-bujno i rascvjetano-divno!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.