Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 258>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 11:46
Ponosana mama  - sretna si što je još imaš.
Suncokreti jadini, ali valjda ćeš ih uspjeti pridići. Ostalo se dosta dobro drži.
Ma sve će se oporaviti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2008 u 00:04
ajooooj pa šta sam smješno rekla?Sleepy dobro kaže triša...idemo k tebi u školu,a kad počinje? Big%20smile
suncokrete bi bilo dobro možda povezati uz neki štap ili nešto slično
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2008 u 22:27
Već sam potaknula negdje temu o tome što saditi kako bi nam svako godišnje doba nešto cvjetalo. Tako bih u dvorištu uvijek imala sezonsko cvijeće, naravno od jednogodišnje.
Napr, kad ocvatu tulipani, zumbuli i narcisi, tu blizu imam noćne frajle i to me jako veseli. a kad one ocvatu već dolazi jesen, e sad bi trebalo nešto što cvate ujesen - možda one mi ih zovemo "sisvetke" - vidjet ću još.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 20:15
Na prvi pogled mi je sve strasno izgledalo,posebno dalije,njih nisam slikala polegnute.Ma opet je dobro.
MKM je vrednica velika ali i ljutica,ali srecna sam sto je imam naravno.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2008 u 20:50
zašto? pogledaj još jednom svoj vrtek...pa ćeš znati zašto smile57  nemoj micati suncokrete,samo ih podigni i zapikni štap uz njih za koji ćeš ih privezati Smile
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 18:48
Pa ni ja ne vidim neku veliku štetu, osim suncokreta. Vjerovatno će se ovo drugo lijepo oporaviti.Clap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2008 u 14:41
ma zato sto bi ja tebe poducavala kako srediti vrt...ma i ja imam puno toga nauciti
sto se tice suncokreta nista im ne pomaze,treba ih ukloniti.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 08:58
nisam sigurna,dosad lozica nije cvetala,da procveta sigurno bi je prepoznala da je lonicera.Bilo bi super da jeste.
evo kako posle vetra izgledaju suncokreti i ostalo cvece






suncokrete jos uvek nisam pokusala da pridignem jer pretpostavljam da ce se prelomiti,ali skoro sve dalije smo ponovo uspravili i svezali.
i tecomi nije prijao vetar




evo i nesto lepo,zuta ruza cveta,raste...


Don Juan predivno mirise


bice vina


i ovde se vidi jos jedna penjacica








dok sam slikala cvece pozirao mi Nerro


i MKM

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 22:31
Hvala vam cure,divne ste kao i uvjek .Trisa jeste,kod mene to pocne u 7 mj.da cveta,posejala sam i one tamnije i one mi cvetaju.S njima sam bas odusevljena,jedino ne mogu bas u vazu,ne odgovara im,al zato su u vrtu fenomenalne!
Dudo ponekad pozelim malo topliju klimu jer ne mogu sve imati sto uspeva kod vas,a tako je to uvek.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2008 u 23:14
razmišljam...đo...jel bi ti došla k meni urediti vrt? smile57
e ovo je upravo po mom ukusu...samo kako ti to sve tako fino raste i cvijeta? jako mi se sviđa!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 20:43
gio tek sam sad vidjela, dali je ovo pupavica (rudbekija) kod mene još ništa od cvijeta.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2008 u 16:15
I kod tebe je raj, puno cvijeće i boja. Pošto jako volim pse, i ja imam svoju ljubimicu, moram pohvaliti i tvog Neru, baš je sladak...cvjetak u cvijeću! Koliko dugo treba da tekoma naraste tako velika? Ja svoju imam dvije godine, ali nije viša od pola metra.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 21:20
smile227 cvijeće ti je prekrasno

gloksinije su stvarno posebne, meni se jako sviodjaju, ali nisam sigurna da li bi je upjela sačuvati za iduću godinu
previše mi pipkavo djeluju, a na ovu sušu i topli vjetar... teško išta opstaje

a ona loza kojoj ne znaš ime - mislim da je to lonicera tj. orlovi nokti
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 21:56
draga gioiaa,napokon sam pregledala sve tvoje slike ...bez teksta sam .....toliko rada.. ali si napravila mali raj i sad mi je muka uopće nešto da ja šaljem pored tebe to sve izgleda zaista pusto.Moram priznati da sam prvi put u životu malo ljubomorna jer sam ja iz Zagreba došla na otok gdje je sada okolica kao poslije požara nidje onog svježeg zelenila.smile159u svakom slučaju imaš prekrasan vrt i mora da si i ti prekrasna kad ga dijeliš sa svima.smile78Nadam se da će ti  se cvijeće oporaviti,i ja imam uvijek problema sa ovim našim kratkim i nenadanim neverama.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 15:41
kontesaa bas si me slatko nasmejala ,i obradovala naravno...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 21:37
Želim ti da se cvijeće oporavi pa da i dalje zajedno uživamo u tvom trudu i muci!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 12:06
Žao mi je za suncokrete, ali ostalo cvijeće je i dalje smile227
Kako vidim po forumu - dobro si prošla!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 21:19
Ja mislim da bi bilo bolje da mi dođemo k tebi na instrukcije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 21:41
I jedan dio mojih suncokreta je završio na zamlji nakon kiša i vjetrova, ali biljke uvijek nađu način - sami su digli jedan dio grana i dalje rastu u visinu. A pupavice su ti baš krasne, moje su sve polegnuteCry
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2008 u 18:59
Tekomu imam sigurno 6-7 godina,vise se i ne secam.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,340 sekundi.