Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 201202203204205 258>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 16:17
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:

Divna šetnja!!  Blago tebi, odeš u sredinu vrta i samo šaraš fotićem, kamo ga god okreneš jedna slika ljepša od druge!!!  Imaš prekrasan vrt, vidi se da ga radiš godinama, pun je kao šipak, prekrasne boje se prelijevaju jedna u drugu, užitak za oko ali i ruke!!!Ali jedna stvar me uvijek kopka kada uđem u tvoj vrt. Što si obečala pernatim ukrasima tvog vrta da ne diraju te krasne cvijetne divote???


free, ,stvarno su dobre,i morke i patke...morke tamane puzeve ...hvala za divne komplimente
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 16:20
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Gledam slike i u sebi stalno ponavljam: Gio, fantastično[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />.
 U času ti se vrt rascvjetao. A kamenjar... ma nije sladak nego je famozan!Prekrasan[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley20.gif" height="17" width="23" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />.

Stanovnici jezerca....uživaju, a mislim da bismo i mi samo da smo bliže![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley4.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />


bako kamenjar je najdivniji u mom vrtu,bar meni ...i ja bi voljela da smo blize jer bi onda i ja setala vasim vrtovima,ALI planiram da ovog ljeta banem u Rijeku
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 16:21
Originalno poslano od člana maso maso napisao:

Koja divota, a floksici su prekrasni, moji tek pocinju i kod mene su ljubicasti, ovi toji roza su mi super!


meni su ti puzajuci floksici preslatki i imam zelju ih imati i u drugim bojama
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 16:23
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

rascvjetano je kod tebe[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />[IMG]smileys/smiley27.gif" align="absmiddle" alt="Heart" /> sad sam tek bolje uočila, pa ti imaš pravo kameno brdo (to je tebi nedostajalo u tvojoj ravnici, pa si sama napravila)[IMG]smileys/emot177.gif" align="absmiddle" alt="smile126" />


imas pravo Mari,volim kamen i nedostaje mi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 16:24
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

božeeeeeeeeeeeee niko me nezna izbaciti iz takta sa vrtom kao ti ..kraljiceeeeeeeeeeeeeeeeeeee..neznam šta da kažemmmmmm[IMG]smileys/emot148.gif" align="absmiddle" alt="smile94" />


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 16:25
Originalno poslano od člana macak macak napisao:

Ma bježi tamo! Dođem kod tebe i dobijem napad ljubomore! Šta da pohvalim, kad je sve predivno!


i ja kad setam vasim vrtovima pozelim nesto slicno u mom vrtu
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 16:36
evo jos nekoliko slicica,sve vas









Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 18:11
gioiaa svaka ti čast ovo je san snova :)))
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 19:44
hvala panda
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 20:26
Laku ti noć želim Gio, bila sam tiho, tiho najtiše u tvom botaničkom vrtu, uživala družila se s tvojim patkicama, a šta da ti izdvojim za pohvalu kad je sve za jednu veliku diplomu.  smile79
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 21:08
Vrt proljetno obojan je prelijep, patkice uživaju Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 21:10
Prekrasno..od A-žThumbs%20Up
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 21:24
kao i uvijek predivno.sve pohvale za vlasnicusmile120
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 21:29
Ma što reći, iz dana u dan sve ljepše i ljepše
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 21:37
Jednom riječi: prelijepo.smile64
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 22:34
Potpisujem Clap.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 06:51
Gio, prekrasno! Uvijek se rastopim od pogleda na patkice i druge životinjice u tvojem vrtu.. Vidim da si neke proljetnice (tulipane) i u posude sadila - gdje si preko zime držala posude s tim lukovicama? U hladnom i mračnom prostoru, ili ...? I ja bih htjela tako za iduću sezonu a ne znam di trebam tada takve posude držati preko zime, u kojim uvjetima?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 06:56
Draga moja gio nikad se neću dovoljno nagledati tvog prelijepog jezerce i njegovih stanovnika, ali u današnjoj šetnji primijećujem i neke nove detalje, ili su mi promakli do sada?
Na pr. ovu malu katedralu među ploksićima, ma prekrasno!
Time is something you can never get back..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 09:56
misty-da,to je svjetionik,dugo je stajao u akvarijumu,ali odlucila sam da mi uljepsa kamenjar

vanja dovoljno je sto si svratila

moon proljece je predivno,za tren te iznenadi neki cvjetak

magnolia

sarajka hvala

OTOK

milica7

Anastazija

Anaida posude su bile u zemlji,tako ih stavljam zbog krtica,ali sad sam ih izvadila,nesto sam raduckala i odlucila ih izvaditi,tako da ne znam kud s njima preko zime...ali sigurno bi im odgovarala neka hladnija prostorija...hvala na pohvalama

sve vas
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 12:32
smile43alaaaaaaaaaaaaa pa ja se ovdje rastužimmmmmmmmmm--pa ovdje je prekrasnooooooooooo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 201202203204205 258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.